Beykoz Demirdokum Klima Servisi
Beykoz Demirdöküm Klima Servisi Olarak Beykoz’da Klima Servis ve onarım hizmeti vermekteyiz.

Beykoz Demirdöküm Klima Servisi 

Beykoz Demirdöküm Klima Servisi, Firmamızın çalışanları gerekli tüm eğitimleri görmüş dalında uzman ve deneyimli kişilerdir. Bu sektörün en köklü firmalarından biriyiz. İstanbul bölgesinin en iyi klima servisleri arasında girmeyi başardık. Destek ekibimize ulaşarak 7/24 klima hizmeti alabilirsiniz.

 

Beykoz Demirdöküm Klima Servisi
Beykoz Demirdöküm Klima Servisi

Beykoz Klima Servisi

Beykoz ilçesinin tüm mahallelerinde en iyi klima hizmetini vermekteyiz. Buna ek olarak yaptığımız her işi garanti altına alıyoruz. Klimalar gün içinde durmadan çalışan cihazlar olduğu için bakım yapılması gerekmektedir. Firma olarak Bakım ve onarım hizmetlerini sorunsuz gerçekleştiriyoruz. İyi bir hizmet verebilmek için uzun yıllardır bu sektörde hiç durmadan müşterilerimizin sorunlarını çözüyoruz.

Demirdöküm Klima Servisi Beykoz

Bu işe başladığımızda tek gayemiz müşteri memnuniyetiydi. Buna dayanarak siz değerli müşterilerimiz için en ergonomik fiyatlarla profesyonel hizmet vermekteyiz. Biz Beykoz Klima Servisi olarak, tüm Demirdöküm klimalar bakım, onarım, kurulum işlerini gerçekleştiriyoruz ve ergonomik fiyatları siz müşterilerimize sunuyoruz.

Demirdöküm Klima Servisi

Günümüzün en büyük ihtiyaçlarından biri ısınmadır. Klimalar ısıtma yönünde en çok kullanılan cihazlardır. Klimalar için verdiğimiz her hizmet için garanti hizmeti sağlamaktayız. Firma olarak Klimalarda bakımın yılda en az bir kez yapılmasını öneriyoruz. Bunun nedeni klimaların Tüm yaz durmadan çalışmasıdır ve sonuç olarak parça deforme olmuştur. Filtre, polen ve toz temizleme, havadaki toz parçacıkları cihaz ile doldurulur. Bu tozlar mekanizmayı sıkıştırır.

 Klima Servisi

Firma olarak tüm çalışanlarımızı özenle seçiyoruz. Klimalar kadar konumu da çok önemlidir eğer büyük bir yer için küçük klima seçerseniz klima işlevini görmeyebilir. Klima seçiminden sonra bu klimaların bakım ve onarımı kontrol altına alınmalıdır. Sertifikalı ve deneyimli kategorilerde hizmet veren Firmamız çözüm üretmeye devam etmektedir. İhtiyaç duyduğunuz her anda 7/24 çalışarak sizlere hizmet vermekteyiz. Bu kategoride, işin uzmanlarını tercih ederseniz, en iyi soğutma özelliklerine sahip klimalara sahip olabilirsiniz. Bir şirket olarak, tüm yeni ve eski klimalarda deneyimli personel ile etkili hizmet vermeye devam ediyoruz.

Beykoz Demirdöküm Klima Servisi
Beykoz Demirdöküm Klima Servisi

Beykoz Demirdöküm Klima Servisi

Filtrelerin temizlenmesi, fan bölümünün temizlenmesi, polen ve tozun temizlenmesi, klima servis seçeneklerinin en önemli servis kategorisini oluşturmaktadır. Soğutmanın en önemli seçeneklerinden biri olan klimalar ile yaz aylarınız daha serin olmanızı sağlayacak. Bakım sürecinde ihmal edilen tüm seçenekler, yaz aylarında ısıdan bunalmanıza neden olabilir. Klimaların sesi farklıdır. Havalandırma olmadan klima, havayı elektrik tükettiği şekilde soğutmaz. Bu nedenle, bakım işlemi mümkün olduğunca çabuk yapılmalıdır. Tüm işlerde olduğu gibi, uzman klima servis işlemleri için tercih edilmelidir. Bu kategoride bizi aradığınızda, ekiplerimiz mümkün olan en kısa sürede adresinize ulaşır. Etkili çözüm yöntemleri ile hizmet veren ekiplerimiz yetenekli profesyonellerden oluşur. Parça temini ve profesyonel tasarım seçenekleri uzmanlara bırakılmıştır. Günün her saatinde hizmet veren ekiplerimiz, güncel ekipman ve çalışma tekniklerine sahiptir. Firmamıza ulaşarak hizmetlerden yararlanabilirsiniz. Firma olarak siz değerli müşterilerimiz için bölgenin en iyi klima servis hizmetini veriyoruz. Firmamızı arayarak en iyi hizmeti alabilirsiniz.

Beykoz Demirdöküm Klima Servisi

Beykoz Demirdöküm klima firması olarak klimanızın uzun ömürlü çalışma standardına ait olabilmesi için servis hizmeti veriyoruz, servis çalışmamız ‘Klimam çalışmıyor.’ ‘Aşırı gürültülü çalışıyor.’ ‘Klimam su kaçırıyor, ısıtmıyor, soğutmuyor.’ gibi sorunlarında uzman personel ile yanınızda bulunuyor ve tüm sorunlarınızı kökten tamamen çözüyoruz. Dilerseniz klima servisi olarak hangi alanlarda sizlere destek olduğunuzu maddeleyerek anlatalım.

  • Klima söküm, takım işlemleri,
  • Onarım ve arıza giderme işlemleri,
  • Arıza tespit ve çözüm işlemleri,
  • Klima montajı tamiri,
  • Klasik rutin bakım işlemleri vs.

Yukarıdaki 5 maddelik liste ile ilgili sizlerin de ihtiyacınız varsa hemen bize ulaşabilir, bu konularla ilgili kolayca destek alabilirsiniz.


ŞİRKET ADI: BEYKOZ DEMİRDÖKÜM KLİMA SİSTEMLERİ İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET LTD ŞTİ


ADRES: Gümüşsuyu 34820 Beykoz/İstanbul


TELEFON: 0216 355 00 01 – 0555 511 2728


ÇALIŞMA SAATLERİ: PAZARTESİ-CUMA: 08:30 – 18:30

CUMARTESİ: 09:00 – 17:00