Tuzla Beko Klima Servisi
Tuzla Beko Klima Servisi Olarak Tuzla’da Klima Servis ve onarım hizmeti vermekteyiz.

Tuzla Beko Klima Servisi 

Tuzla Beko Klima Servisi, olarak Tuzla ilçesinin en iyi klima servisi hizmetini veriyoruz. Tuzla Beko Klima Servisi, Bu sayede klimalarınızı çok daha uzun soluklu bir halde aynı verim ile kullanabilirsiniz. Klimanızı profesyonel olmayan servislere emanet etmeyin. Çünkü klima bir bütün olarak çalıştığı için . Bakım hizmetleri yılda 2 kere kış ve yaz mevsimlerinin öncesinde alındığında klimadaki problemler önceden engellenebilir.

Beko Klima Servisi Tuzla

Tuzla Beko Klima Servisi
Tuzla Beko Klima Servisi

Beko Klima Servisi Tuzla, Klima cihazları yaz ve kış mevsimleri boyunca kullanıldıktan sonra içlerinde bulunan filtreler dolayısıyla toz, kir ve mikroorganizmaları biriktirmektedirler. Bu benzer biçimde bir durumda uzun süre bakım gerçekleştirilmemiş cihazınız sağlık problemlerine yol açabilir. Bu gibi sorunlarla karşılaşmak istemiyorsanız klimanıza periyodik bakım yaptırmalısınız

Tuzla Klima Servisi

Firma olarak kullandığımız kimyasal ilaçlar yardımıyla klima içerisinde birikmiş olan tüm toz ve mikroplar arındırılarak temiz bir hava oluşturmasına yardımcı olur. Klimadan su geliyorsa öncelikle klimanın iç ünitesinden mi yoksa dış ünitesinden mi su gelindiğine bakılır. Su dış üniteden geliyorsa bu çoğu zaman normaldir. İç ünitede bulunan rutubet gider yardımıyla dışarıya aktarılır. Dış ünitenin montajı muntazam bir halde yapılmamışsa su akıtması normaldir. Bu durumda teknik servise danışılması gerekir. Fakat klimanın iç ünitesinde su akıntısı oluyorsa bu normal bir durum değildir.

Klima Servisi

Bu durumda klimanın kontrol edilmesi ve yetkililer tarafından denetlenmesi gerekir. Muhakkak ki servis bu sorunu kısa sürede çözecektir ve klimanızı sorunsuz bir halde kullanmaya devam edebileceksiniz. Klima sistemlerinde meydana gelen bir başka mesele ise klima gaz sorunu olmuştur. Klima gaz problemi çok fazla sık rastlanan sorundur. Bu probleminin klimanın düzensiz çalışmasıdır.

Tuzla Beko Klima Servisi
Tuzla Beko Klima Servisi

Tuzla Beko Klima Servisi

Klima kullanımın da dikkat edilmesi ve bilinmesi gerekenler dışında klimanın kurulumunu yapacağınız yerde önemlidir Tuzla klima servisi olarak klimaya dair her türlü ihtiyaçlarınıza uzman ekibimiz ile destek sağlıyoruz. Alanında yetkin, tecrübeli ve eğitimli ekiplerimiz ile klimalarınızın tüm gereksinimlerinde hızlı ve güvenilir çözümler üretiyoruz. Klimalar, senenin dört mevsiminde kullanılan ürünlerdir. Özellikle yazları serinlemek için tercih edilen klimalar soğuk havalarda da ortamın ısıtılmasına yardımcı olurlar. Ergonomik kullanım sağlamış oldukları için evlerde, iş yerlerinde, ofislerde, kurumlarda ve daha başka tüm yaşam alanlarında kolaylıkla kullanılabilirler. Bununla birlikte tüm elektronik cihazlar şeklinde klimaların da süre zaman bakımlarının yapılması, kontrollerinin edilmesi gerekir. Bakımı yapılmayan klimaların verimi düşer, enerji tüketimi artar ve faturalarınızı kabartır. Bununla beraber klimalarınızın kullanım ömrü de azalır. Tuzla klima servisi olarak klimalarınızdan en iyi verimi en az maliyet ile almanızı sağlıyor, cihazlarınızın kullanım ömrünü uzatarak daha iyi günlerde kullanmanızı sağlıyoruz. Firmamıza ulaşarak hizmet alabilirsiniz.

Tuzla Beko Klima Bakımı Servisi

Bu dönemde artık hemen hemen her evde bir veya birden fazla klima bulunduğunu yukarıda belirtmiştik. Sahip olduğunuz klimanın ömrünün sürekliliğini sağlamak istiyorsanız eğer ona iyi davranmanız ve belirli periyotlarda güvendiğiniz bir firmaya bakımını yaptırmanız gerekir.

Tuzla Beko Klima Servisi olarak birçok alanda hizmet verdiğimiz gibi klimanızın bakımı konusunda da sizlere en iyi, en çevre dostu, en güvenilir çözümlerle gelmekteyiz.

Tuzla Beko Klima Tamiri Servisi

Değişen hava şartlarına meydan okumak adına, özellikle şu teknolojinin büyük bir oranda değişim ve gelişim gösterdiği dönemde, artık hemen hemen her evde bir veya birden fazla klima bulunmaktadır. Bizde Tuzla Beko Klima Servisi olarak sizlere profesyonel ekibimizle montaj hizmeti vermekteyiz. Bizim sayemizde memnun olmamanız pekte mümkün olmayacaktır.

Tuzla Beko Klima Servisi

Tuzla Beko klima firması olarak klimanızın uzun ömürlü çalışma standardına ait olabilmesi için servis hizmeti veriyoruz, servis çalışmamız ‘Klimam çalışmıyor.’ ‘Aşırı gürültülü çalışıyor.’ ‘Klimam su kaçırıyor, ısıtmıyor, soğutmuyor.’ gibi sorunlarında uzman personel ile yanınızda bulunuyor ve tüm sorunlarınızı kökten tamamen çözüyoruz. Dilerseniz klima servisi olarak hangi alanlarda sizlere destek olduğunuzu maddeleyerek anlatalım.

  • Klima söküm, takım işlemleri,
  • Onarım ve arıza giderme işlemleri,
  • Arıza tespit ve çözüm işlemleri,
  • Klima montajı tamiri,
  • Klasik rutin bakım işlemleri vs.

Yukarıdaki 5 maddelik liste ile ilgili sizlerin de ihtiyacınız varsa hemen bize ulaşabilir, bu konularla ilgili kolayca destek alabilirsiniz.


ŞİRKET ADI: TUZLA BEKO KLİMA SİSTEMLERİ İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET LTD ŞTİ


ADRES: Şifa 34950 Tuzla/İstanbul


TELEFON: 0216 355 00 01 – 0555 511 2728


ÇALIŞMA SAATLERİ: PAZARTESİ-CUMA: 08:30 – 18:30

CUMARTESİ: 09:00 – 17:00