Regal klima servisi 1

Regal Klima Servisi

Regal Klima Servisi, Regal Klima Servisi olarak 24 saat açık çağrı merkezi ve teknik servis ekiplerimiz ile İstanbul da birçok mahalle ve bölgede Regal Klima Servisi olarak hizmetinizdeyiz. Özel teknik hizmetler sunan firmalarda Regal Klima ve beyaz eşyalarda kaliteli, güvenli ve bütçe dostu fiyatlandırmasını sunan birkaç firmadan biriyiz. Siz değerli müşterilerinizin sorunlarını en hızlı ve kısa zaman diliminde çözümler bulmak için haftanın her günü hizmet vermekteyiz.

Değerli müşterilerimiz Regal Klima teknik servis olarak bizi aradıktan sonra aldığınız teknik hizmetten memnun kalacağınızı garanti ederiz. 20 yılı aşkın süredir birçok markada hizmet sunmaktayız. Uzman çalışanlarımız sayesinde cihazlarınızın montajı yapılır yad a cihazınızda arıza varsa kısa sürede çözüm odaklı çalışılıp sorun ortadan kaldırılır.

 Regal Klima Montajı

Regal Klima montajında Cihazınızdan verim alabilmeniz için bilmeniz gereken her şeyi montaj sırasında ekiplerimiz ayrıntılı olarak anlatacaktır. Regal Klima Servisi farkıyla İhtiyacınız olan tüm temiz havayı çalışmalarımız sonucunda yaşam alanınızda tutuyoruz.

Klimanızın Performansınızı arttırmak için montaj yapıldıktan 1 sene sonra periyodik olarak bakımının yapılması gerekmektedir. Cihaz kullanımında daha çok verimlilik ve tasarruf elde etmenizi sağlar. Montajı ekiplerimiz tarafından yapılırken cihaz hakkında bilinmesi gereken her şeyi ekip arkadaşlarımız montaj sırasında tarafınıza iletiliyor olacaktır.

Klima Servisi
Klima Servisi 0216 355 00 01

Regal Klima Arıza

Regal Klima Servisi çalışanları gelişimine önem vermektedir. Öğrenilen tüm bilgiler ekibimizce klima operasyonlarında mümkün olduğunca fazla alanda gösterilir. Cihazınızda arıza oluştuğunda her prosedür müşteri cihazının bulunduğu yerde profesyonel olarak yapılır. Klimanızda çok fazla arıza olmasının kaynaklanma sebebi cihazınıza düzenli olarak bakım yaptırmamaktan kaynaklanmaktadır.

Cihazlarınıza yılda bir kez yaptırdığınızda yüksek enerji verimliliği, sessiz çalışma, temiz hava, hava akış kontrolü sağlanır ve kirli havayı dışarı atar. Bunun gibi durumlarda arıza olmaması adına koruyucu bakım yapılır klimanızın performansını arttırmak için gerekli olan her işlemi detaylı olarak yapmaktayız. Profesyonellik kaynağı servisimiz bir yandan da eğitimlidir.  Sebebini bilmediğiniz bir şekilde cihazınızda arıza oluşuyor ise uzman servisimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

Regal Klima Bakımı

Geçmişten günümüze Regal Klima Servisi olarak her model de servis destek hizmeti vermekteyiz. En kısa sürede cihazınızın bakımı yapılarak eskisinden daha güzel çalışarak cihazınızın bakımı bulunduğu adreste yapılıyor olacaktır.7 gün 24 saat çağrı merkezi desteğimiz ile klimanıza bakım yaptırmak istediğinizde servislerimiz aynı gün hizmet veriyor olacaktır. Ragal Klimanızda servis olarak yaptığımız her işlemde 1 yıl firma garantisi sunuyoruz.

Siz değerli de müşterimizde çağrı merkezimiz aracılığı ile bizimle iletişime geçerek cihazınıza bakım yaptırabilirsiniz.