Klima ve Kombi Servisi Arıza Bakım ve Onarım Hizmetleri

Hizmet Bölgelerimiz

Mecidiye Klima Servisi

Hizmet Bölgelerimiz

Mecidiye Klima Servisi

Sultanbeyli Mecidiye Klima Servisi  

Mecidiye Mahallesi Klima Servisi, 7 gün 24 saat değerli müşterilerimize Mecidiye mahalle teknik servisi olarak günün her saati hizmet vermekteyiz. Beyaz ve Klima servisimizin her zaman önceliği müşterilerimizin memnuniyeti ve yapmış olduğumuz işlemleri onaylamış olmasıdır. Cihaz montajlarınızı bakımını ve onarımı adına tüm işlemleri gerçekleştirmekteyiz. Mecidiye mahallesinin teknik servisi olarak beyaz eşya ve klimalarınızın her sorununda müşterilerimize destek olmaktayız. Mecidiye Mahallesi Klima Servisi cihazlarınızın yaz mevsiminde daha çok serinliği kış mevsiminde ise sıcaklığı doyasıya hissetmenizi sağlamak amacıyla saat ve gün ayrımı yapılmadan haftanın her günü siz değerli müşterilerime hizmet vermektedir.

Mecidiye Klima Servisi

Sultanbeyli Klima Servisi, Kıymetli müşterilerimizin her zaman yanındayız. Uzman kadromuz ile cihaz sorunlarınıza anında müdahale edebilir cihaz problemlerinizi aynı zamanda çözebiliriz. Klimanız da arıza yaşandığın da onarımı adına tüm işlemleri gerçekleştirmekteyiz. Cihazınızda meydana gelen arızalar ve gerekli tüm bakım işlemleri için firmamız ile iletişime gün geçebilir gerekli tüm hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. 7 gün 24 saat marka ve model ayrımı yapılmadan cihaz parça değişimlerinizde parça tedariği konusunda sıkıntı yaşamayacağınız hizmetler vermekteyiz. Mecidiye Mahallesinin tüm beyaz eşyaları konusunda ve cihaz arızalarına çözüm konusunda bir numaralı servisiyiz. Sağlamış olduğumuz tüm hizmetler müşterilerimizin rahatı ve klimalarının normalinden daha iyi çalışması içindir.

Klima Servisi

Firma olarak bakımlarınız da klima gaz dolum işlemlerini de gerçekleştirmekteyiz. Cihaz bakımlarınız yapılırken aynı zamanda gaz dolum işlemlerini de yapmaktayız. Mevsime göre, gaz dolum işlemi, klima gazını yılda en az 2 kez kontrol ederek yapılmalıdır. Cihazınız da bulunan gazın kalitesi klimanızı doğrudan etkiler. İyi olmaz ise cihazınızın verimliliğini ve çalışma kalitesini etkiler. Gaz sisteminin tam olarak hangi gaz üzerinde çalıştığını bilmek gerekir. Doldurulacak gazdan sonraki işlem, gerekli basınç değerlerini yazdırma işlemidir.

Tüm işlemlerinizde Mecidiye Mahallesi Klima Servisi olarak hizmetinizdeyiz. Cihazın bulunduğu yeri kontrol sağlayıp verimli çalışması adına tüm işlemleri yapmaktayız. Mecidiye Mahalle Klima servisi olarak her zaman müşterilerimize doğru ve güvenilir hizmet anlayışımız uzman ve eğitimli çalışanlarımız ile devam etmekteyiz. Çağrı merkezi aracılığımız ile cihazınızda sorun yaşadığınızda her koşulda evinize servis çağırmak durumunda kalmazsınız, çağrı merkezi çalışanlarımız telefon desteği ile cihaz sorununuzun çözülmesi konusunda destek olacaktır. Siz değerli müşterilerimiz kaliteli hizmetlerimizden yaralanabilesiniz diye haftanın her günü saat sınırlaması olmadan çalışmaya devam ediyoruz. Her zaman arkamızda mutlu ve ekibimize son derece güvenen müşteriler bırakmaktayız.

Cihaz bakımlarınızın düzenli olarak yapılmaması cihazınızda arızaya neden olabilir. Düzenli olarak bakım yaptırmamak belli bir süre sonra cihazınızda arızaya neden olacaktır. Bu sebeple cihaz bakımlarınızı düzenli olarak yaptırmanız gerekmektedir. Klima kurulumunuz uzman  teknik servis tarafından yapılmalıdır. Cihaz bakım hizmetleri için haftanın her günü sizlere hizmet vermekteyiz.

 

Call Now ButtonTıklayın Bizi Arayın