Beykoz Beko Klima Servisi
Beykoz Beko Klima Servisi Olarak Beykoz’da Klima Servis ve onarım hizmeti vermekteyiz.

Beykoz Beko Klima Servisi

Beykoz Beko Klima Servisi, olarak uzman ve deneyimli çalışan kadromuz ile sizlere en iyi hizmeti vermekteyiz. Beykoz Beko Klima Servisi, Firma olarak uzun yıllardır bu sektörde güzel işler çıkardık. İstanbul bölgesinin en iyi klima servisleri arasında girmeyi başardık. Bunun mutluluğunu yaşıyoruz.

Beykoz Klima Servisi

Beykoz Beko Klima Servisi
Beykoz Beko Klima Servisi

İstanbul’un en güvenilir ve kaliteli hizmet veren firmalarından biriyiz. Buna ek olarak garantici bir iş prensibimiz var. Klimalarda bakım çok önemlidir. Bunun nedeni klimaların tüm gün durmadan çalışmasıdır. Firma olarak Bakım ve onarım hizmetlerini sorunsuz gerçekleştiriyoruz. İyi bir hizmet verebilmek için uzun yıllardır bu sektörde hiç durmadan müşterilerimize hizmet veriyoruz.

Beko Klima Servisi Beykoz

7/24 deneyimli ve uzman kadromuz ile siz değerli müşterilerimize ergonomik fiyatlarla en iyi klima bakım hizmetini vermekteyiz. Biz Beykoz Klima Servisi olarak, tüm Beko klimalar bakım, onarım, kurulum işlerini gerçekleştiriyoruz ve ergonomik fiyatları siz müşterilerimize sunuyoruz.

Beykoz Beko Klima Servisi

Klimalar artık ısıtma cihazları arasında en çok tercih edilen cihazlar arasında girmiştir. Firma olarak aynı gün servis hizmeti sağlıyoruz. Klima servisi hizmetleri ile oluşan bu hizmetler sertifikalı ve deneyimli çözümler gerektirir. Firma olarak Klimalarda bakımın yılda en az bir kez yapılmasını öneriyoruz. Bunun nedeni klimaların Tüm yaz durmadan çalışmasıdır ve sonuç olarak parça deforme olmuştur. Filtre, polen ve toz temizleme, havadaki toz parçacıkları cihaz ile doldurulur. Bu tozlar mekanizmayı sıkıştırır.

 Klima Servisi

Firmamız bu sektörün en deneyimli ve uzman çalışanlarına sahiptir. Klimalar kadar konumu da çok önemlidir eğer büyük bir yer için küçük klima seçerseniz klima işlevini görmeyebilir. Klima seçiminden sonra bu klimaların bakım ve onarımı kontrol altına alınmalıdır. Sertifikalı ve deneyimli kategorilerde hizmet veren Firmamız çözüm üretmeye devam etmektedir. İhtiyaç duyduğunuz her anda 7/24 çalışarak sizlere hizmet vermekteyiz. Bu kategoride, işin uzmanlarını tercih ederseniz, en iyi soğutma özelliklerine sahip klimalara sahip olabilirsiniz. Bir şirket olarak, tüm yeni ve eski klimalarda deneyimli personel ile etkili hizmet vermeye devam ediyoruz.

Beykoz Beko Klima Servisi
Beykoz Beko Klima Servisi

Filtrelerin temizlenmesi, fan bölümünün temizlenmesi, polen ve tozun temizlenmesi, klima servis seçeneklerinin en önemli servis kategorisini oluşturmaktadır. Soğutmanın en önemli seçeneklerinden biri olan klimalar ile yaz aylarınız daha serin olmanızı sağlayacak. Bakım sürecinde ihmal edilen tüm seçenekler, yaz aylarında ısıdan bunalmanıza neden olabilir. Klimaların sesi farklıdır. Havalandırma olmadan klima, havayı elektrik tükettiği şekilde soğutmaz. Bu nedenle, bakım işlemi mümkün olduğunca çabuk yapılmalıdır. Tüm işlerde olduğu gibi, uzman klima servis işlemleri için tercih edilmelidir. Bu kategoride bizi aradığınızda, ekiplerimiz mümkün olan en kısa sürede adresinize ulaşır. Etkili çözüm yöntemleri ile hizmet veren ekiplerimiz yetenekli profesyonellerden oluşur. Parça temini ve profesyonel tasarım seçenekleri uzmanlara bırakılmıştır. Günün her saatinde hizmet veren ekiplerimiz, güncel ekipman ve çalışma tekniklerine sahiptir. Firmamıza ulaşarak hizmetlerden yararlanabilirsiniz. Firma olarak siz değerli müşterilerimiz için bölgenin en iyi klima servis hizmetini veriyoruz.

Beykoz Beko Klima Servisi

Beykoz Beko klima firması olarak klimanızın uzun ömürlü çalışma standardına ait olabilmesi için servis hizmeti veriyoruz, servis çalışmamız ‘Klimam çalışmıyor.’ ‘Aşırı gürültülü çalışıyor.’ ‘Klimam su kaçırıyor, ısıtmıyor, soğutmuyor.’ gibi sorunlarında uzman personel ile yanınızda bulunuyor ve tüm sorunlarınızı kökten tamamen çözüyoruz. Dilerseniz klima servisi olarak hangi alanlarda sizlere destek olduğunuzu maddeleyerek anlatalım.

  • Klima söküm, takım işlemleri,
  • Onarım ve arıza giderme işlemleri,
  • Arıza tespit ve çözüm işlemleri,
  • Klima montajı tamiri,
  • Klasik rutin bakım işlemleri vs.

Yukarıdaki 5 maddelik liste ile ilgili sizlerin de ihtiyacınız varsa hemen bize ulaşabilir, bu konularla ilgili kolayca destek alabilirsiniz.

Beykoz Beko Klima Servisi

Bu dönemde artık hemen hemen her evde bir veya birden fazla klima bulunduğunu yukarıda belirtmiştik. Sahip olduğunuz klimanın ömrünün sürekliliğini sağlamak istiyorsanız eğer ona iyi davranmanız ve belirli periyotlarda güvendiğiniz bir firmaya bakımını yaptırmanız gerekir.

Beykoz Beko Klima Servisi olarak birçok alanda hizmet verdiğimiz gibi klimanızın bakımı konusunda da sizlere en iyi, en çevre dostu, en güvenilir çözümlerle gelmekteyiz.


ŞİRKET ADI: BEYKOZ BEKO KLİMA SİSTEMLERİ İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET LTD ŞTİ


ADRES: Gümüşsuyu 34820 Beykoz/İstanbul


TELEFON: 0216 355 00 01 – 0555 511 2728


ÇALIŞMA SAATLERİ: PAZARTESİ-CUMA: 08:30 – 18:30

CUMARTESİ: 09:00 – 17:00