Viessmann kombi Servisi

Viessmann Kombi Servisi

Klima – Kombi Servisi olarak uzun yıllardır İstanbul’un tüm ilçe ve mahallelerine hizmet vermekteyiz. Çağrı merkezimiz sayesinde 7/24 randevu sistemi ile kombi bakım & onarım işlemlerinizi çözebileceksiniz, İstanbul’un tüm ilçelerine sevisimiz bulunmaktadır. Kombi tamir ve onarım hizmetlerine dair her türlü hizmeti vermekteyiz. Bu hizmetler ile birlikte oluşturulan kalite için tüm kombi markaları ve modelleri işlenebilir.

Kombi Servisi Viessmann

Uzman kadromuz her türlü deneyime ve bilgiye sahiptir. Bu sektörde verilebilecek en iyi hizmeti deneyimli personellerimiz ile başarmaktayız. Firmamıza ulaşan tüm müşterilerimiz arızalardan kurtulabilir ve evlerinde ısıtma sıcak su olarak kullanılan kazan cihazlarının en verimli kullanımını elde edebilirler.

Viessmann Kombi Servisi

İstanbul’un tüm ilçelerinde Viessmann marka Kombi bakım onarım konusunda servisi mevcuttur .Firmamız tüm işlemler bittiği zaman değiştirilen parçaların 1 yıllık garanti hizmeti sunar. Deneyimli personellerimiz ile sizin için en uygun fiyatları vermek için çalışıyoruz, kombi bakım sonrası çalışanlarımız kombinin performansını test eder. Cihazların onarımında veya bakımında kullanılan yedek parçalar için uygun bir fiyat sağlarken, ödeme açısından kredi kartı ve nakit gibi ödeme olanakları bulunuyor.

Viessmann Kombi Servisi

Kombinizin sorunsun bir şekilde çalışmasını istiyorsanız periyodik bakım yaptırmalısınız. Periyodik bakım sadece ısınma açısından değil güvenlik açısından da atlanmamalıdır. Uzun yıllar bu sektörde çalışarak deneyim kazanan firmamız bu deneyimleri müşteriye aktarmaktadır. Son teknoloji cihazlarla kombinizi tamir ediyoruz. Tamir ve Bakım yaptırdığınızda enerji tasarrufu yaparsınız ve kombiniz daha verimli çalışır. Kombi Kazanlarda doğalgaz girişleri ve kontrol edilir işlem gerekiyorsa yapılır.

Aynı şekilde, elektrik tesisatı ve ateşleme sistemleri gözden geçirilir. Kombi kazanlarda detaylı bir inceleme yapılır. Servisimize ulaştığınızda aynı gün hizmet olanağımız vardır. Değiştirilen parçalar firmamız tarafından 1 yıl garanti altına alınır. Değişim sırasında kullanılacak yedek parçalar da tamamen orijinal ve fatura ürünleridir. Kombinizin verimli çalışmasını istiyorsanız düzenli bakım yaptırmalısınız. Bakım yaptıtmak için kesinlikle servisimizle irtibata geçmelisiniz. Bu şekilde daha rahat bir kombi kullanım deneyimi yaşarsınız.

Kombi Servisi

Firmamız 7/24 servis hizmeti vermektedir. Kombinizden verim alamıyor musun daha ne duruyorsunuz hemen bizimle iletişime geçin aynı gün servis hizmetimizden sizde yararlanın.