Ümraniye Denki Klima Servisi
Ümraniye Denki Klima Servisi Olarak Ümraniye’de Klima Servis ve onarım hizmeti vermekteyiz.

Ümraniye Denki Klima Servisi 

Ümraniye Denki Klima Servisi, Firmamız uzun yıllardır bu sektörde çalışmanın vermiş olduğu tecrübe ile müşterilerin güvenini kazanmıştır. Bu işe başladığımızdan beri müşteri memnuniyetini ön plana alarak hareket etmekteyiz. Uzman Ümraniye Denki hizmet ve müşteri temsilcilerimizle 7/24 bize ulaşabilirsiniz.

Ümraniye Denki Klima Servisi 
Ümraniye Denki Klima Servisi

Denki Klima Servisi Ümraniye

Firma olarak gerekli tüm eğitimi görmüş deneyimli ve uzman çalışanlarımız ile güler yüzlü hizmet vermekteyiz. Klima ile ilgili tüm teknik bilgilere sahip olmamızla birlikte güvenilir bir iş prensibine sahibiz. Çalışanlarımız siz değerli müşterileriniz ile en iyi şekilde    ilgilenmektedir.

Ümraniye Denki Klima Servisi

Ümraniye klima servisi olarak tek temennimiz müşteri memnuniyetini sağlamak ve adımızdan söz ettirmek. Ümraniye klima servis toplantılarında, tek tüketicilerimizin evlerinde kullandığı ürünler, Denki ürünlerinin verimli olup olmadığını, personelin müşterilere yeterince ve yeterli hizmet edip edemeyeceğini, müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmasını ve iyileştirilmesini talep ettiğini sık sık şikâyet etmektedir. Denki kullanıcıları bizim için çok önemlidir.

Denki Klima Servisi

Biz firma olarak her zaman garantici bir iş prensibine sahibiz. Klimalarla ilgili tüm yedek parçalara sahibiz . Buna ek olarak firmamız değiştirilen tüm yedek parçalar için 1yıllık işçilik garantisi sağlamaktadır. Bize ulaşarak hemen kesintisiz klima hizmetinden yararlanabilirsiniz.

Klima Servisi

Müşterilerimizin sorunlarının çözmek için uzun yıllardır bu sektörde adımızdan söz ettirmekteyiz. Bugüne kadar birçok sorunla karşılaştık ve çoğuna uzun vadeli çözümler ürettik. Son teknoloji cihazlar kullanarak hizmet vermekteyiz. Bir hizmet üyesi, Denki ürünleri hakkında tüm işletim sistemlerini nasıl kullanacağını bilmelidir.

Ümraniye Denki Klima Servisi 
Ümraniye Denki Klima Servisi

Ümraniye Klima Servisi

Hızlı ve doğru çözüm anında bulunmalıdır. Bakteriler nemli ortamlarda ve mevcut sularda kolayca barınabilir ve çoğalabilir. Klima hastalığı olarak adlandırılan bu hastalık, hayal edebileceğiniz gibi klimadan sonra adlandırılır. İnsan vücuduna kolayca klimalara yerleştirilebilecek şekilde yerleşmek çok zor değildir.

Bakteriler kolayca klima ve yayılır hava insan nefes sonucu vücuda nüfuz edilebilir. Bu nedenle hastalığa halk arasında klima denir. Hastalığa neden olan bakteriler, özellikle büyük otellerin lobileri ve odalarında insanlara daha kolay bulaşabilir. Bu nedenle, klimanın bakımı bozmadan yapılmalıdır. Dezenfekte edilmeyen su ve bu tür cihazlar da suyu tedarik eder etmektedir. Hemen bize ulaşarak kesintisiz hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Ümraniye Denki Klima Servisi

Genel olarak bakıldığında klimalar günlük yaşantımızı sıcak ve soğuk dengesine oranlayarak kolaylaştırmaya çalışan teknolojik yeni nesil cihazlardır, fakat klima bakımları hakkında bilinmeyen bir hata bulunmaktadır. Bu hata; klima yalnızca bozulduğunda ya da hiçbir şekilde çalışmadığında klima servislerini aramak sorunudur. Klimalar genellikle belirli periyotlarda bakıma girmesi gereken teknolojik cihazlardır. Bizlerde Ümraniye Denki Klima Servisi olarak sadece bozulduğunda değil bakım işlemlerinde de yanınızda olduğunu belirtmek istiyoruz.

Ümraniye Denki Klima Servisi

İstanbul gibi bir metropolde yaşıyorsanız ve bir klima sahibi iseniz Denki klima arızaları gibi konularda sık sık arama yapıyor olmalısınız. Bunun sebebi ise şehrin oldukça kalabalık olması ve klimanın dönem dönem çok yoğun dönem dönem çok hızlı sıcak soğuk geçişleri yapmak zorunda olmasıdır diyebiliriz. Bu geçişler yapılırken, Ümraniye klima servisi olarak bizler hep yanınızdayız ve klima söküm takım, tamir, bakım onarım gibi konularda sizlere hizmet vermeye devam ediyoruz.

Ümraniye Klima Servisi

Ümraniye Denki klima firması olarak klimanızın uzun ömürlü çalışma standardına ait olabilmesi için servis hizmeti veriyoruz, servis çalışmamız ‘Klimam çalışmıyor.’ ‘Aşırı gürültülü çalışıyor.’ ‘Klimam su kaçırıyor, ısıtmıyor, soğutmuyor.’ gibi sorunlarında uzman personel ile yanınızda bulunuyor ve tüm sorunlarınızı kökten tamamen çözüyoruz. Dilerseniz klima servisi olarak hangi alanlarda sizlere destek olduğunuzu maddeleyerek anlatalım.

  • Klima söküm, takım işlemleri,
  • Onarım ve arıza giderme işlemleri,
  • Arıza tespit ve çözüm işlemleri,
  • Klima montajı tamiri,
  • Klasik rutin bakım işlemleri vs.

Yukarıdaki 5 maddelik liste ile ilgili sizlerin de ihtiyacınız varsa hemen bize ulaşabilir, bu konularla ilgili kolayca destek alabilirsiniz.


ŞİRKET ADI: ÜMRANİYE DENKİ KLİMA SİSTEMLERİ İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET LTD ŞTİ


ADRES: Elmalıkent 34764 Ümraniye/İstanbul


TELEFON: 0216 355 00 01 – 0555 511 2728


ÇALIŞMA SAATLERİ: PAZARTESİ-CUMA: 08:30 – 18:30

CUMARTESİ: 09:00 – 17:00