Beykoz General Electric Klima Servisi

Beykoz General Electric Klima Servisi

 Beykoz General Electric Klima Servisi, Uzman kadromuz sayesinde makul fiyatlarla teknik hizmetler sunmaktayız.  Beykoz General Electric Klima Servisi, Geçerli ve gerekli bir durumda işlem yaparak çok para kazandıran ve klimayı yıllarca tamamen uzmanlaşmış bir şekilde kullanmanıza izin veren güvenilir bir Firma oluşturduk.

Aynı gün hizmet sunuyoruz. Yapmanız gereken tek şey aşağıda yer alan iletişim numaramızdan bize ulaşmak  0216 355 00 01.  Beykoz bölgesinde klima bakımında en çok tercih edilen firma olup, yaklaşık yirmi yıldır bu sektörde güvenilir klima hizmeti vermekteyiz.

Beykoz General Electric Klima Bakımı
Beykoz General Electric Klima Bakımı

Beykoz General Electric Klima Servisi

Klima Kombi Servisi olarak Beykoz’da General Electric klima servisi, bakım, onarım ve kurulum hizmetleri olarak siz değerli müşterilerimize hizmet veriyor olacağız. Talebiniz doğrultusunda en kısa sürede cihazınızın her türlü sorununa çözüm sağlıyor olacağız. Müşterilerimize Klima hizmetinin en kaliteli olanını sunmanın yanında güvenilir hizmet vermekten de gurur duymaktayız. Klima servisi konusun da  güvenilirliği ön planda tutmaktayız. Beykoz’da 7/24 saat hizmet anlayışı ile General Electric klima olarak istediğiniz her anda çağrı merkezimiz ile iletişime geçerek hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

Klima Servisi

Çağrı merkezimiz, 7 gün 24 saat güler yüzlü personelimiz tarafından taleplerinize zamanında cevap alabilir, adresinize en kısa sürede yönlendirilen servis ekiplerimiz, gerekli kontrolleri yaparak klimanızı tekrar eski haline getirebilir. General Electric klima cihazları servis sırasında aynı şekilde tamir edilebilir.

Beykoz Klima Montajı

 General Electric için Beykoz ilçesinde gerekli donanım ve bilgilerle servis ekiplerimiz oluşturulmuştur. Uzun yıllara dayanan tecrübeye sahip çalışanlarımız, Beykoz ilçesi genelinde tek bir merkezde tüm adreslere ulaşabilen servis ekipleri ile klima hizmeti sunmaktadır.

Beykoz General Electric Klima Servis & Onarım Hizmetleri

Kullanmış olduğunuz cihazınızın doğru bir şekilde onarım ve bakım işlemlerinin gerçekleştirilmesi, verimli ve etkili çalışmasını sağlar. Düzenli olarak bakım yaptırılması arızaların büyümemesi ve daha sonra farklı bir sorun olmaması adına düzenli olarak yapılmalıdır.

Klima cihazınızın arızalanması durumunda çağrı Merkezimizle iletişime geçerek karşılaştığınız sorunu Beykoz Klima Servisimiz ve General Klima servisimiz çözecektir. Uzman personelimiz son teknoloji ekipman kullanmaktadır ve Klima bakım ve onarımını gerçekleştirmektedir. Klima kullanıcısının cihazındaki arızayı çözemediği bir konum olması durumunda, Klima servisimiz sizi en yakın mobil teknik servis personeline yönlendirecektir. Klima hizmeti veren çalışanlarımız klima sektöründe uzman ve sertifikalı kişilerden oluşmaktadır.

Beykoz General Electric Klima Bakımı
Beykoz General Electric Klima Bakımı

Beykoz General Electric Klima Bakımı

 Beykoz General Electric Klima Servisimiz, kaliteli cihazları ile uzun yıllar aynı kaliteyi elde etmenizi sağlayacaktır. Beykoz tüm bölgelerine cihazlarınızın olarak bakımını yapmak için hazırız. Cihazların periyodik olarak bakımının yapılması çok önemlidir. Bakımlar sayesinde mevsim geçişlerinde ısınmada ve soğutmada ihtiyaçlarınızı karşılar daha verimli çalışmasını sağlar. Büyük arızalardan önce önlem alarak periyodik bakımlarımızla çözüm sağlayabiliriz. Bazı durumlarda ise öncelikli olarak servis destek hizmeti gerekebilir. Beykoz servisimiz General Electric Klima cihazlarınızın uzun süreli kapalı kalmasına izin vermez.

Desteğe ihtiyacı olan her müşterimize Beykoz Klima servisi olarak profesyonel yaklaşımı ile soruna çözüm bulma ve gerçekleştirmede deneyimli ve hızlıdır.

General Electric Klima doğru şekilde kullanıldığında arızalarla karşılaşma oranını azaltır. Onarım bakım ve tesisat ile ilgili sorunlarınıza hemen çözüm bulmak adına General Electric Klima servisi olarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İstanbul’un Beykoz bölgesinin yanı sıra Türkiye genelinde General Electric Klima markası olarak servis noktalarımız bulunmaktadır.  Beykoz’un her mahallesinde General Electric Klima Servisi olarak güler yüzlü, uzman personelleri ile hizmet vermekten mutluluk duyuyoruz. İhtiyaçlarınız doğrultusunda geçmişten geleceğe umut kaynağıyız. Bizlere haftanın her günü ulaşabilirsiniz. 7/24  çalışarak müşterilerimize güvenli hizmet sunmak adına gece gündüz demeden çalışmaktayız.


ŞİRKET ADI: BEYKOZ GENERAL ELECTRİC  KLİMA SİSTEMLERİ İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET LTD ŞTİ


ADRES: Gümüşsuyu 34820 Beykoz/İstanbul


TELEFON: 0216 355 00 01 – 0555 511 2728


ÇALIŞMA SAATLERİ: PAZARTESİ-CUMA: 8:30 – 18:30

CUMARTESİ: 09:00 – 17:00