LG klima Servisi 1

Lg Klima Servisi

Lg Klima Servis & Onarım hizmetleri olarak, Lg markasına Klima servis hizmeti vermekteyiz.  Kaliteli ve güvenilir adresiniz olarak klima servisinde hizmet veriyor olacağız. İstanbulun tüm bölgelerine uzaman ekip arkadaşlarımız ile hizmet vermekteyiz. Klima sorunlarınıza aynı gün hızlı ve pratik çözümler buluyoruz. Lg elektrik ve elektronik ürünlerine gerekli müdahaleyi sağlayarak teknik donanıma sahip unsurlardan oluşmaktadır. Klima temel yaşam ihtiyaçlarımızı karşılayan ürünlerin başında gelir, deforme veya arıza durumunda hayatımızın olumsuz etkilenmesinde büyük rol oynar. Periyodik olarak aldıkları eğitimlerle hem müşteri ilişkileri hem de yeni modellerin kullanımı ve onarımı konusunda tecrübelidir

Müşteri memnuniyetini ön planda tutan Lg klima Servisi firmamız, sizlere 24 saat hizmet vermektedir. Böylece müşterilerimizin problemleri, ne olursa olsun hızlıca çözmek için hazırız.  Firmamız çalışanları Lg Klima markasında gerekli eğitimleri almış olup uzun yıllara dayanan tecrübesi ile hızlı çözümler sağlamaktadır. Servis teknisyenlerimizin müdahalesi olmadan yaşadığınız teknik sorunları çağrı merkezi çalışanlarımız ile telefonda da çözüm bulabilirsiniz. Her evde her adreste beyaz eşya markalarının başında gelen Lg marka olarak başında gelir. Müşteri memnuniyeti ön planda olup her zaman desteğinize hazırız.

Lg Klima Bakımı 

Değişen mevsim koşullarında mağduriyetiniz giderilir. Soğuk kış günlerinde ısı konforunuzu sağlamak için Lg Klima servisi olarak hizmet vermekteyiz. Dzenli ve profesyonel çalışan servis ekibimiz yapmış olduğu işlere aşırı özen gösterir , cihazınızın daha iyi çalışması için ellerinden gelenin fazlasını yapar. Lg markalı cihazlarında periyodik bakımları senelik olarak yaptırmanız çok önemlidir, düzenli olarak yapılan bakımlarda hem paranız cebinizde kalır tasarruf sağlarsınız hem de cihazınızın ömrünü uzatmış olurunuz. 7 gün 24 saat hizmet veren çağrı merkezimiz ile alacağız her türlü cihaz desteklerinde firmamız olarak destek sağlıyor olacağız.

Güler yüzlü çalışanları ile siz değerli müşterilerimizin sorunlarına çözüm bulmaktan mutluluk duyarız.

Lg Klima Tamiri

Lg Klima servisi üstün kaliteli hizmet ekibi  ile sorunlarınızı cevapsız bırakmaz çağrı merkezi çalışanları ile 24 saat hizmet verir, Cihazınızda oluşabilecek sorunlar için bazen evinize servis göndermeden alanında uzman çağrı merkezi çalışanlarımız ile bire bir görüşme yaparak sorununuz çözebilirsiniz. Aynı şekilde evinizde tamir gerektiren işlemlerde servis ekiplerimiz aynı gün içerisinde sorunlarınıza çözüm bulup 1 yıl yedek parça ve işçilik garantisi vermektedir. Lg klima servisi arıza kaydı oluşturduğunuz aynı gün kapınızda olacaktır.

Her gün fazlasıyla gelişen teknoloji de yeni bir ürün çıkmasında diğer ürün fiyatlarını da aşağı çekmektedir. Daha az meblağ ödeyerek kaliteli Lg marka ürünlerine sahip olabilirsiniz. Kullanıcılar makinelerini iyi kullanırlarsa beyaz eşyaların ömrünü uzatmak ve performanslarını arttırmak ellerinde. Bu şekilde cihazınızda daha az arıza olacaktır. Lg servis olarak kullanılan orijinal yedek parçalar bir kez daha Lg servis standardını göstermektedir. Cihazınızda hasra görülür yada bakım gerekirse Lg Klima Servisi tercih edilebilir. Firmamız, güler yüzlü, kaliteli hizmet ve satın alma memnuniyeti benimsemiştir. Her hangi bir arızanızda Lg Klima servisi olarak 24 saat hizmetinizdeyiz.