Pendik Daikin Klima Servisi
Pendik Daikin Klima Servisi Olarak Pendik’te Klima Servis ve onarım hizmeti vermekteyiz.

Pendik Daikin Klima Servisi 

Pendik Daikin Klima Servisi, Pendik ilçesinde ve tüm mahalleri olmak üzere İstanbul’un tüm bölgelerine servis hizmeti vermekteyiz. Salon tipi ve endüstriyel klimalarınızın montajı uygun ortama göre yapılmaktadır. Aynı zamanda cihaz bakım ve onarım işlemlerinizi de yapmaktayız. Pendik Daikin Klima Servis bugüne kadar almış olacağınız en iyi teknik servisi ayağınıza getirmektedir. 7/24 servisimiz sizlere hizmet verebilmek adına açıktır.

 

Pendik Daikin Klima Servisi
Pendik Daikin Klima Servisi

Pendik Klima Servisi

 Daikin Klima Servisi Pendik, Periyodik klima bakımının bir zorunluluk yerine bir zorunluluk olduğunu unutmamalıyız. Ne olursa olsun yılda bir kez mutlaka cihaz bakımınızı yaptırmalısınız. Servisimiz çalışanları Klima ile ilgili tüm eğitimleri almışlardır. Daikin Klima servisi marka ve model ayrımı yapmadan tüm beyaz eşya ve klimalarınıza servis hizmeti sağlamaktadır. Klima bakım hizmeti, Pendik bölgesi ve tüm ilçelerindeki mobil araçlar ile uzman ekiplerimiz tarafından anında yapılmaktadır. Klimanızın doğru ve verimli çalışması için cihaz bakımı çok önemlidir. Siz değerli müşterilerimize en iyi ve en kaliteli hizmeti borçluyuz. Daikin Klima servisi olarak başladığımız ilk günden beri vermiş olduğumuz hizmetlerden dolayı işini doğru yapan ve güvenilir bir firma olduğumuzu her zaman kanıtlamışızdır.

Klima Servisi

 Daikin Klima Servisi Pendik, Klimanızın sürekli çalışan teknolojik bir cihaz olması nedeniyle, ne olursa olsun yıllık bakımını yapmak zorundayız. Böylece, verimli çalışmasına katkıda bulunur ve cihazımızın ömrünü uzatır. Cihaz bakımı cihazınızın verimliliği konusunda çok önemlidir ve bulunduğu ortamı doğrudan etkiler. Bakım servisi, ilçenin tüm ilçelerinde mobil aletler ve uzman ekiplerimiz tarafından anında hizmet vermektedir. Klima Servisi olarak, tüm klima sorunlarınıza anında cevap veriyoruz ve İstanbul’a Daikin klima hizmeti sunuyoruz. Bakım ve zamanında müdahaleler klima sistemlerinin doğru çalışması, kullanım alanları açısından verimliliği büyük ölçüde artırabilir.

 

Pendik Daikin Klima Servisi
Pendik Daikin Klima Servisi

Pendik Daikin Klima Servisi 

Verimli çalışmaya katkıda bulunacak ve cihazınızın ömrünü uzatacağız. Eğitimli teknik personelimizle tam donanımlı servis araçlarımızla çağrı merkezimiz aracılığı ile anında hızlı çözümler ile servis hizmeti vermekteyiz. Vermiş olduğumuz her hizmetten sonra 1 yıl garanti ve güvence hizmeti vermekteyiz. Klimanızın doğru ve kusursuz çalışması için servisimiz ile iletişime geçerek uzun vadeli olarak tüm sorunlarından kurtulabilirsiniz.

Pendik Klimacı

 Pendik Daikin klima firması olarak klimanızın uzun ömürlü çalışma standardına ait olabilmesi için servis hizmeti veriyoruz, servis çalışmamız ‘Klimam çalışmıyor.’ ‘Aşırı gürültülü çalışıyor.’ ‘Klimam su kaçırıyor, ısıtmıyor, soğutmuyor.’ gibi sorunlarında uzman personel ile yanınızda bulunuyor ve tüm sorunlarınızı kökten tamamen çözüyoruz. Dilerseniz klima servisi olarak hangi alanlarda sizlere destek olduğunuzu maddeleyerek anlatalım.

  • Onarım ve arıza giderme işlemleri,
  • Arıza tespit ve çözüm işlemleri,
  • Klasik rutin bakım işlemleri vs.

Yukarıdaki 3 maddelik liste ile ilgili sizlerin de ihtiyacınız varsa hemen bize ulaşabilir, bu konularla ilgili kolayca destek alabilirsiniz.

Pendik Daikin Klima Servisi

Pendik Klima Servisi olarak; Pendik’de güler yüzlü, işlerinin ehli deneyimli olan personellerimizle, geniş araç ekiplerimizle %100 müşteri memnuniyeti için sizlere hizmet vermekteyiz. Bölgesel çalışmalarımız, güvenebileceğiniz çevre dostu montaj uygulamalarımızla çalışmalarımızın hakkını vermiş ve güven sağlamış bulunmaktayız.

Pendik Klima Servisi Arızaları

Pendik gibi bir metropolde yaşıyorsanız ve bir klima sahibi iseniz Pendik klima arızaları gibi konularda sık sık arama yapıyor olmalısınız. Bunun sebebi ise şehrin oldukça kalabalık olması ve klimanın dönem dönem çok yoğun dönem dönem çok hızlı sıcak soğuk geçişleri yapmak zorunda olmasıdır diyebiliriz. Bu geçişler yapılırken, Pendik klima servisi olarak bizler hep yanınızdayız ve klima söküm takım, tamir, bakım onarım gibi konularda sizlere hizmet vermeye devam ediyoruz.

Pendik Daikin Klima Servisi Bakımı

Genel olarak bakıldığında klimalar günlük yaşantımızı sıcak ve soğuk dengesine oranlayarak kolaylaştırmaya çalışan teknolojik yeni nesil cihazlardır, fakat klima bakımları hakkında bilinmeyen bir hata bulunmaktadır. Bu hata; klima yalnızca bozulduğunda ya da hiçbir şekilde çalışmadığında klima servislerini aramak sorunudur. Klimalar genellikle belirli periyotlarda bakıma girmesi gereken teknolojik cihazlardır. Bizlerde Pendik Klima Servisi olarak sadece bozulduğunda değil bakım işlemlerinde de yanınızda olduğunu belirtmek istiyoruz.


ŞİRKET ADI: PENDİK DAİKİN KLİMA SİSTEMLERİ İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET LTD ŞTİ


ADRES: Dogu Mah Florya Sokak, Pendik/İstanbul


TELEFON: 0216 355 00 01 – 0555 511 2728


ÇALIŞMA SAATLERİ: PAZARTES-CUMA: 08:3 – 18:30

CUMARTESİ: 09:00 – 17:00