Pendik Airfel Klima Servisi
Pendik Airfel Klima Servisi olarak Pendik ve Mahallelerinde Airfel Klima Servis ve onarım hizmeti vermekteyiz.

Pendik Airfel Klima Servisi

Pendik Airfel Klima Servisi, Firmamız 20 yıldır uzman olarak Pendik bölgesinde Klima bakım ve Servis hizmeti vermektedir. Pendik Airfel Klima Servisi, siz değerli müşterilerimize hizmet vermek için 7/24 hizmet anlayışımız ile Klima alanında kurumsal bir firma olarak servis hizmeti sağlamaktayız. Hizmetlerimiz kapsamında bakım, onarım ve montaj şeklinde farklı hizmetler sağlanmakta olup farklı marka ve modellerimize de servis hizmeti vermekteyiz.

Pendik Airfel klima servisi
Pendik Airfel klima servisi

Pendik Airfel Klima Servisi

Teknik personellerimiz uzun yıllar boyunca almış oldukları eğitimler Klima ve diğer beyaz eşya alanlarında hizmetlerini en doğru şekilde tarafınıza sunmaktadır. Bu sektörde Pendik Bölgesi Airfel Klima Servisi olarak en çok aranan ve tercih edilen servisi olmaktan mutluyuz. İşimizi her koşulda doğru ve temiz bir şekilde yapıyoruz. Sizin gibi değerli müşterilerimizde hizmet almak istediğinde servisimiz ile iletişime geçebilir özel hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Airfel Klima Servisi Pendik

Airfel Klima Servisi PendikPendik ilçesinde firmamıza hizmet eden tüm müşterilerimiz tüm arızalardan kurtulabilir evlerinde ve işyerlerinde ısıtma kullanımında cihazlarının verimli kullanımını elde edebilirler. Teknik personelimiz, tüm cihazlar için gerekli bilgi ve donanıma sahiptir. Klima cihazlarıyla ilgili servis hizmetleri alanında en nitelikli işlemleri gerçekleştiren Firmamız, tüm ekipmanları, deneyimli personeli ve sunduğu hizmetler sayesinde bakım ve onarım hizmetlerinden çok büyük önem taşımaktadır.

Firmamız, Pendik ve diğer ilçelerde de Airfel ve birçok marka Klima cihazlarınızın kontrolü ve onarımı için en uygun fiyatları doğru şekilde talep etmektedir. Gerçekleştirilen işlemler kapsamında kullanılan yedek parça ve servis hizmetinin 1 yıl süre ile garantisini vermekteyiz.

Pendik Airfel Klima Servisi

Pendik Airfel Klima Servisi, Yüksek kaliteli ve modern uygulamalarla Pendik Klima bakımını gerçekleştiriyoruz. Firmamız, her türlü Klima bakımı için teknik kadroya erişim sağlayabilir. Klimalar hassas cihazlardır. Klima istikrarlı bir durumda çalışması için bakım gereklidir. Böylece, kışın, istediğiniz ısı değerlerini elde edebilir gönül rahatlığı ile evinizdeki o sıcaklığı hissedebilirsiniz. Uzun süredir Airfel Klima Servisi olarak Pendik bölgesinde hizmet vermekteyiz. Firmamızdan hizmet aldığınızda cihazınızda sorun olduğunda yapılan işlemler için çok büyük meblağlar ödemek durumunda kalmazsınız.

Pendik Airfel Klima Servisi

Klima hizmeti konusunda hızlı servis imkanı ve çözümler uygulamaktayız. Klimanızın verimli şekilde çalışmasını istiyor ve kış aylarında evinizin daha çok ısınmasını istiyorsanız, Airfel ve bir çok markada servisimizden hizmet almalısınız. Bu şekilde, Klima bakım hizmetlerinde, kalite ölçüm cihazları ve işlemleri sorunsuz bir şekilde gerçekleştiriyor olacağız.

Pendik Airfel Klima Bakımı Servisi

Genel olarak bakıldığında klimalar günlük yaşantımızı sıcak ve soğuk dengesine oranlayarak kolaylaştırmaya çalışan teknolojik yeni nesil cihazlardır, fakat klima bakımları hakkında bilinmeyen bir hata bulunmaktadır. Bu hata; klima yalnızca bozulduğunda ya da hiçbir şekilde çalışmadığında klima servislerini aramak sorunudur. Klimalar genellikle belirli periyotlarda bakıma girmesi gereken teknolojik cihazlardır. Bizlerde Pendik Klima Servisi olarak sadece bozulduğunda değil bakım işlemlerinde de yanınızda olduğunu belirtmek istiyoruz.

Pendik Airfel klima servisi
Pendik Airfel klima servisi

Pendik Airfel Klima Arıza Servisi

İstanbul gibi bir metropolde yaşıyorsanız ve bir klima sahibi iseniz Airfel klima arızaları gibi konularda sık sık arama yapıyor olmalısınız. Bunun sebebi ise şehrin oldukça kalabalık olması ve klimanın dönem dönem çok yoğun dönem dönem çok hızlı sıcak soğuk geçişleri yapmak zorunda olmasıdır diyebiliriz. Bu geçişler yapılırken, Pendik klima servisi olarak bizler hep yanınızdayız ve klima söküm takım, tamir, bakım onarım gibi konularda sizlere hizmet vermeye devam ediyoruz.

Pendik Airfel Klima Servisi

Pendik Airfel klima firması olarak klimanızın uzun ömürlü çalışma standardına ait olabilmesi için servis hizmeti veriyoruz, servis çalışmamız ‘Klimam çalışmıyor.’ ‘Aşırı gürültülü çalışıyor.’ ‘Klimam su kaçırıyor, ısıtmıyor, soğutmuyor.’ gibi sorunlarında uzman personel ile yanınızda bulunuyor ve tüm sorunlarınızı kökten tamamen çözüyoruz. Dilerseniz klima servisi olarak hangi alanlarda sizlere destek olduğunuzu maddeleyerek anlatalım.

  • Klima söküm, takım işlemleri,
  • Onarım ve arıza giderme işlemleri,
  • Arıza tespit ve çözüm işlemleri,
  • Klima montajı tamiri,
  • Klasik rutin bakım işlemleri vs.

Yukarıdaki 5 maddelik liste ile ilgili sizlerin de ihtiyacınız varsa hemen bize ulaşabilir, bu konularla ilgili kolayca destek alabilirsiniz.


ŞİRKET ADI: PENDİK AİRFEL KLİMA SİSTEMLERİ İNŞAAT SANAYİ VE TİCRET LTD ŞTİ


ADRES: Doğu, Pendik Dogu Mah Florya Sokak, Pendik/İstanbul


TELEFON: 0216 355 00 01 – 0555 511 2728


ÇALIŞMA SAATLERİ: PAZARTESİ-CUMA: 08:30 – 18:30

CUMARTESİ: 09:00 – 17:00