Klima ve Kombi Servisi Arıza Bakım ve Onarım Hizmetleri

Hizmet Bölgelerimiz

Sarıgazi Klima Servisi

Hizmet Bölgelerimiz

Sarıgazi Klima Servisi

Sancaktepe Sarıgazi Klima Servisi

Sancaktepe Klima Servisi olarak tüm klima markalarına bakım onarım ve montaj işlerinde hizmet vermekteyiz. Bizim çalışan kadromuz tamamen profesyonel ve uzman kişilerden oluşmaktadır. Siz değerli müşterilerimize saat ve gün sınırlaması koymadan 7 gün 24 saat Klima servis hizmet anlayışımız ile siz değerli müşterilerimize destek olmaktayız.  ilçesi ve sınırlama olmadan İstanbul un tüm bölgelerine Klima ve Beyaz Eşya servis hizmeti sunmaktayız.

 Klima Servisi

Klimalarla ilgili her türlü arızanızda bize ulaşarak kaliteli bir hizmet alabilirsiniz. Cihazınızın kurulumu uzman teknik servis tarafından yapılmaktadır. Cihaz montajlarınızda Sarıgazi Klima Servisi olarak hizmetinizdeyiz. Cihazınız da yapılacak tüm onarım ve tamir işlemleri servisimiz tarafından müşterilerimizin sağlığını korumak ve destek olmak adına 1 yıl süreli ile garanti altına alınır. Klima Montajı, bir klimanın verimliliği için çok önemlidir.

Klima Servisi

Her marka klimaya klima konusunda her türlü teknik desteği sağlamaktayız. Kurulum, bakım, onarım işlemleri bittikten sonra cihazınızdan daha iyi verim aldığınızı göreceksiniz kış aylarında daha çok sıcaklığı evlerinize getiriyoruz. Her marka klimalar klima konusunda son teknolojik ürünleri ile önde gelen markalardan biri olmuştur.

Cihazınız çalışırken sorun olduğunda, ilk başta su basıncını kontrol etmeniz gerekir. Klima sigortanın kapalı olup olmadığını, gaz valfinin kapalı olup olmadığını ve ön paneldeki yaz kış konum anahtarının istenen konumda olup olmadığını kontrol etmeniz gerekmektedir. Isıtma zemininde arıza yaşayabilirsiniz. Düşük su basınçlı klimalar düzgün çalışmaz. Cihazın çalışıp çalışmadığına veya arıza olup olmadığına bakılmaksızın Sarıgazi Klima Servisi olarak hizmet vermekteyiz.

Sarıgazi Klima Servisi

Siz değerli müşterilerimizin bizimle iletişimi kolaylaştırmak için mobil uygulamamız ile hizmetinizdeyiz. Evinize servis çağırmak durumunda kalmayacağınız durumlar olabilir çağrı merkezi çalışanlarımız ile telefon desteği alarak cihazınızın her türlü ihtiyacında hızlı çözümler ile Sarıgazi Klima servisi olarak her zaman yanınızdayız.

Klima servis uzman ekibimiz cihazınızın parçaları yerinde tamir ettiğinde veya değiştirdiğinde. Cihazınızın kalitesini ilk satın aldığınız gün gibi korumak için yüksek kaliteli klima hizmeti sağlayacaktır. Cihazınızda yapılan tüm işlemler adresinizde siz değerli müşterilerimizin gözü önünde yapılmaktadır. Cihazlarınızı tereddüt etmeden Sarıgazi Klima Servisine bırakabilirsiniz. Hemen firmamıza ulaşarak kaliteli bir klima servis hizmeti alabilirsiniz.

 

 

Call Now ButtonTıklayın Bizi Arayın Oziwa Oziwa