Sancaktepe Mitsubishi Klima Servisi
Sancaktepe Mitsubishi Klima Servisi Sancaktepe’de Klima Servis ve onarım hizmeti vermekteyiz.

Sancaktepe Mitsubishi Klima Servisi

Sancaktepe Mitsubishi Klima Servisi, Firma olarak amacımız müşterilerimize son derece güvenilir ve kaliteli hizmet anlayışını yansıtmak ve sunmaktır. Mitsubishi Klima Servisi Sancaktepe işini her koşulda doğru ve düzgün yapan mevsim fark etmeksizin bakım hizmetleri sunan bir firmadır. Haftanın her günü saat sınırlaması olmadan müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Klimanız ile ilgili yaşayacağınız her türlü sorunda çözüm bulmak adına Mitsubishi Klima servisi olarak hizmet ediyoruz. Klima sorunlarınıza en kısa sürede kalıcı ve hızlı çözümler uyguluyoruz.

Sancaktepe Mitsubishi Klima Servisi
Sancaktepe Mitsubishi Klima Servisi

Sancaktepe Mitsubishi Klima Servisi

Tüm marka ve model Klimalarınız aynı şekilde tamir edilir. Klimanızın kısa sürede tamiratını gerçekleştirip çalışır duruma getiriyoruz. Çağrı merkezimiz ,7 gün 24 saat güler yüzlü personelimiz tarafından taleplerinize zamanında cevap verebilir, adresinize en kısa sürede yönlendirilen servis ekiplerimiz, marka ve model fark etmeksizin gerekli kontrolleri yapmaktadır. Mitsubishi Klima Servisi değil tüm marka ve modellerde servis hizmeti vermekteyiz. Uzman ellerden haftanın her günü servis hizmeti alabilirsiniz.

 Mitsubishi Klima Servisi 

Mitsubishi Klima Servisi Sancaktepe, Klimanızın hasar görmemesi için düzenli olarak bakımlarını yaptırmalısınız. Cihaz kullanımında düzenli olarak verim alabilmek için cihazınızın bakımlarının düzenli olarak yapılması çok önemlidir. Klima bakımını zamanında periyodik olarak yapılmadığında, Klimanız tam performans ile çalışmaz. Bu, Klima kazanınızı daha yüksek sıcaklıklarda çalıştırmanıza neden olacaktır. Bu sebeple de yüksek meblağlarda faturası ödemek durumunda kalabilirsiniz.

Sancaktepe Mitsubishi Klima Servisi

  Klima Servisi, Cihazınızın verimli kullanılması ve cihazınızda sorun olmaması adına düzenli olarak bakım yaptırmalısınız. Sancaktepe Klima servisinden en iyi hizmet kalitesi ile arızalarınıza kısa sürede çözüm sağlamak için destek alabilirsiniz. Sizlere daha iyi hizmet verebilmek adına haftanın her günü saat farklı olmadan çağrı merkezimiz aracılığı ile bizlere ulaşıp hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Sancaktepe Mitsubishi Klima Servisi

Klima arızası meydana geldiğinde, teknik servisimizi arayarak destek almalısınız. Cihazınıza düzenli olarak bakım yaptırmadığınız taktirde bir süre sonra cihazınızda bulunan parçalar arızaya vermeye başlayacaktır. Sancaktepe Mitsubishi Klima Servisi olarak 7 gün 24 saat alanında uzman çalışanlarımız ile hizmet vermekteyiz. Klimalarınızı korumak için, Klimanızın bozulmasını beklemeyin. Hemen servisimiz ile iletişime geçerek Klima arıza ve bakımlarında hizmetlerimizden yararlanın.

Sancaktepe Mitsubishi Klima Servisi

Mitsubishi klimalarınız tam verimli ve maksimum seviyede çalışacaktır. Klima bakımı yapılırsa, cihaz arıza riski yüksek oranda azalacaktır. Böylece düşük sıcaklıklarda bile, optimum ısıtma sağlayacak, aylık faturalarınız yüksek meblağlarda gelmeyecektir. Klima arızaları meydana geldiğinde, müdahale etmeyin meydana gelen arızalara yapacağınız ilk işlem servis aramak olmalıdır. Cihazınızın bakımını en yılda bir kez yaptırmalısınız, bakım yaptırdığınız da cihazınız aksama yapmadan düzenli çalışır ve arıza riskini azaltır.

Sancaktepe Mitsubishi Klima Servisi
Sancaktepe Mitsubishi Klima Servisi

Sancaktepe Mitsubishi Klima Servisi

Sancaktepe Mitsubishi klima firması olarak klimanızın uzun ömürlü çalışma standardına ait olabilmesi için servis hizmeti veriyoruz, servis çalışmamız ‘Klimam çalışmıyor.’ ‘Aşırı gürültülü çalışıyor.’ ‘Klimam su kaçırıyor, ısıtmıyor, soğutmuyor.’ gibi sorunlarında uzman personel ile yanınızda bulunuyor ve tüm sorunlarınızı kökten tamamen çözüyoruz. Dilerseniz klima servisi olarak hangi alanlarda sizlere destek olduğunuzu maddeleyerek anlatalım.

  • Klima söküm, takım işlemleri,
  • Onarım ve arıza giderme işlemleri,
  • Arıza tespit ve çözüm işlemleri,
  • Klima montajı tamiri,
  • Klasik rutin bakım işlemleri vs.

Yukarıdaki 5 maddelik liste ile ilgili sizlerin de ihtiyacınız varsa hemen bize ulaşabilir, bu konularla ilgili kolayca destek alabilirsiniz.

Sancaktepe Mitsubishi Klima Arıza Servisi

İstanbul gibi bir metropolde yaşıyorsanız ve bir klima sahibi iseniz Mitsubishi klima arızaları gibi konularda sık sık arama yapıyor olmalısınız. Bunun sebebi ise şehrin oldukça kalabalık olması ve klimanın dönem dönem çok yoğun dönem dönem çok hızlı sıcak soğuk geçişleri yapmak zorunda olmasıdır diyebiliriz. Bu geçişler yapılırken, Sancaktepe klima servisi olarak bizler hep yanınızdayız ve klima söküm takım, tamir, bakım onarım gibi konularda sizlere hizmet vermeye devam ediyoruz.

Sancaktepe Mitsubishi Klima Bakımı Servisi

Genel olarak bakıldığında klimalar günlük yaşantımızı sıcak ve soğuk dengesine oranlayarak kolaylaştırmaya çalışan teknolojik yeni nesil cihazlardır, fakat klima bakımları hakkında bilinmeyen bir hata bulunmaktadır. Bu hata; klima yalnızca bozulduğunda ya da hiçbir şekilde çalışmadığında klima servislerini aramak sorunudur. Klimalar genellikle belirli periyotlarda bakıma girmesi gereken teknolojik cihazlardır. Bizlerde Sancaktepe Klima Servisi olarak sadece bozulduğunda değil bakım işlemlerinde de yanınızda olduğunu belirtmek istiyoruz.


ŞİRKET ADI: SANCAKTEPE MİTSUBİSHİ KLİMA SİSTEMLERİ İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET LTD ŞTİ


ADRES: Sancaktepe 34200 Bağcılar/İstanbul


TELEFON: 0216 355 00 01 – 0555 511 2728


ÇALIŞMA SAATLERİ: PAZARTESİ-CUMA: 08:30 – 18:30

CUMARTESİ: 09:00 – 17:00