Çekmeköy Regal Klima Servisi
Çekmeköy Regal Klima Servisi Çekmeköy ‘de Klima Servis ve onarım hizmeti vermekteyiz.

Çekmeköy Regal Klima Servisi 

  Çekmeköy Regal Klima Servisi, Klimalarınızın performansını en üst düzeye çıkarmak için en iyi klima servis hizmetini sağlıyoruz. İstanbul’un Çekmeköy ilçesinin tüm mahallelerine regal marka klima hizmeti vermekteyiz. Firma olarak bakım, onarım ve montaj işlerinde en iyi hizmeti vermekteyiz . Çekmeköy Regal Klima Servisi, garantici iş prensibi ile bu yola çıktık ve bu yolda devam etmekteyiz.

Çekmeköy Regal Klima Servisi
Çekmeköy Regal Klima Servisi

Regal Klima Servisi Çekmeköy

Bizim tüm çalışanlarımız gerekli eğitimi görmüş uzman kişilerdir . Buna ek olarak eğiterek başka yerlere gönderdiğimiz çalışanlarımızda oldu. Diğer rakip firmalardan daha iyi bir hizmet sistemimiz bulunmaktadır. Garantici bir hizmet vermekteyiz. Bununla birlikte kullandığımız her yedek parçayı tamamen orijinal kullanıyoruz. Ve bu parçalar için 1 yıl garanti hizmeti sağlamaktayız.

Çekmeköy Regal Klima Servisi

Aynı gün klima servis hizmeti vermekteyiz. Klimalarla ilgili tüm bilgilere ve malzemelere sahibiz. Bu şekilde, klima tamiri için gerekli tüm parçalara sahip olan klimayı mümkün olan en kısa sürede onarır. Klimalar yaz aylarında hayatımızı en çok kolaylaştıran cihazlar arasındadır. Bu yüzden günümüzde klimasız bir dünya düşünülemez. Yaz ayları gibi kış aylarında klimalar ısıtma cihazı olarak kullanılır.

Klima Servisi

Ergonomik fiyatlar ile klimanızı ilk gün ki haline getirmek için firma olarak uğraşmaktayız. Klimalar için ortam seçimi de önelidir. Aksi taktirde klimanız düzgün çalışmaz. Sizi bu zor durumdan kurtaracak olan , kısa sürede rahat ortamınıza geri dönmenizi sağlayacaktır.  sizin için teknik bir hizmet haline gelecektir. Buna ek olarak, tarafından yapılan maliyetler sizin için tasarruf ve huzurlu olacaktır.

Çekmeköy Klima Servisi

Verdiğimiz profesyonel hizmet ile müşterilerimizin yüzünü güldürüyoruz. Ödeme konusunda oldukça kolaylık sağlamaktayız. Kısa sürede bu sektörün en iyi firmaları arasında girdik. Bu şekilde sağlanan tesisler sayesinde Çekmeköy Regal klima hizmeti, kullanıcıların klimalarından uzak tutmaz. Kış günlerinde sıcak ortamlara yaz günlerinde istenilen serinliği getiren , firma olarak hizmet ve fiyatları ile müşterilerinden tam not almayı başardık.

Çekmeköy Regal Klima Servisi
Çekmeköy Regal Klima Servisi

Çekmeköy Regal Klima Servisi

Beyaz eşyalar hayatımız kolaylaştırıyor. Onlar her zaman insan barış sağlamak ve güzelleştirmek ve hayatlarını kolaylaştırmak için gereken ürünler olmuştur. Herkesin evde beyaz eşyalara ihtiyacı var. Ve bu ihtiyaç asla bitmeyecek. İnsanlık var olduğu sürece, ev işlerinde yardımcı olan Beyaz Eşyalar kullanılacaktır. Bu nedenle, her gün beyaz eşyalara yeni özellikler eklenir. Aslında, beyaz eşyaların dış görünüşü de oldukça zarif olacak şekilde tasarlanmıştır ve daha da cazip hale getirilir. Son yıllarda, beyaz mallar sadece beyazdı. Günümüzde pembe olanları bile bulmak mümkündür. servisi, ilçenin tüm ilçelerinde mobil aletler ve uzman ekiplerimiz tarafından hemen servis hizmeti vermektedir. Firmamıza telefon yoluyla ulaşarak en kaliteli ve güvenilir klima servis hizmetinden yararlanabilirsiniz.

Klima Bakımı Çekmeköy

Genel olarak bakıldığında klimalar günlük yaşantımızı sıcak ve soğuk dengesine oranlayarak kolaylaştırmaya çalışan teknolojik yeni nesil cihazlardır, fakat klima bakımları hakkında bilinmeyen bir hata bulunmaktadır. Bu hata; klima yalnızca bozulduğunda ya da hiçbir şekilde çalışmadığında klima servislerini aramak sorunudur. Klimalar genellikle belirli periyotlarda bakıma girmesi gereken teknolojik cihazlardır. Bizlerde Çekmeköy Klima Servisi olarak sadece bozulduğunda değil bakım işlemlerinde de yanınızda olduğunu belirtmek istiyoruz.

Çekmeköy Klima Arızaları

İstanbul gibi bir metropolde yaşıyorsanız ve bir klima sahibi iseniz Çekmeköy klima arızaları gibi konularda sık sık arama yapıyor olmalısınız. Bunun sebebi ise şehrin oldukça kalabalık olması ve klimanın dönem dönem çok yoğun dönem dönem çok hızlı sıcak soğuk geçişleri yapmak zorunda olmasıdır diyebiliriz. Bu geçişler yapılırken, Çekmeköy klima servisi olarak bizler hep yanınızdayız ve klima söküm takım, tamir, bakım onarım gibi konularda sizlere hizmet vermeye devam ediyoruz.

Çekmeköy Regal Klima Servisi

 Çekmeköy Regal klima firması olarak klimanızın uzun ömürlü çalışma standardına ait olabilmesi için servis hizmeti veriyoruz, servis çalışmamız ‘Klimam çalışmıyor.’ ‘Aşırı gürültülü çalışıyor.’ ‘Klimam su kaçırıyor, ısıtmıyor, soğutmuyor.’ gibi sorunlarında uzman personel ile yanınızda bulunuyor ve tüm sorunlarınızı kökten tamamen çözüyoruz. Dilerseniz klima servisi olarak hangi alanlarda sizlere destek olduğunuzu maddeleyerek anlatalım.

  • Onarım ve arıza giderme işlemleri,
  • Arıza tespit ve çözüm işlemleri,
  • Klasik rutin bakım işlemleri vs.

Yukarıdaki 3 maddelik liste ile ilgili sizlerin de ihtiyacınız varsa hemen bize ulaşabilir, bu konularla ilgili kolayca destek alabilirsiniz.


ŞİRKET ADI: ÇEKMEKÖY REGAL KLİMA SİSTEMLERİ İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET LTD ŞTİ


ADRES: Mehmet Akif, Çekmeköy/İstanbul


TELEFON: 0216 355 00 01 – 0555 511 2728


ÇALIŞMA SAATLERİ: PAZARTESİ-CUMA: 08:30  – 18:30

CUMARTESİ: 09:00 – 17:00