Alarko Klima Servisi

Klima Servisi Alarko

Alarko Klima Servisi olarak Bu yola çıkarken tek temennimiz siz müşterilerimize doğru hizmet verebilmekti. Biz firma olarak 7 gün 24 saat hizmet veriyoruz. Klima Servisi olarak  İstanbul’un tüm ilçelerine ve mahallelerine hizmet vermekteyiz. Müşterilerimizin tüm sorunlarına çözüm bulmak için İstanbul ilçesi Alarko Klima servisi olarak hizmet veriyoruz. Uzman kadromuz ile sorunlara hızlıca çözüm üreterek aynı gün tamir işlemi vermekteyiz.

Klima Servisi Alarko

Yıllardır siz müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmek için uzman bir kadroyla çalışıyoruz. İhtiyaç duyulan her noktada İstanbul ve çevresi ile hizmet vermektedir. Klima Teknik Servisi işini profesyonel ekipmanlar ile temiz ve doğru olarak yapılmaktadır. Güler yüzlü çalışanlarımız ile 7/24 telefonlarınıza cevap vermekteyiz. Klima Teknik Servisi tüm marka ve model Kombilerinize servis ve teknik destek hizmeti vermektedir.

Alarko Klima Servisi

Alarko Klima Servisini tercih ettiğiniz durumda Gerek garanti süresi gerekse yedek parça ve montaj servis hizmetlerinin onarımı, bakımı ve değiştirilmesini konusunda sorun yaşamayacağınız , işini her koşulda doğru yapan bir işletmeyiz. Sizlere bir telefon kadara uzağız. Önceliği her zaman siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti olup 7 gün 24 saat Klima destek hizmeti vermekteyiz. Firmamız klimalarınızda oluşabilecek her türlü arıza için gerekli malzemeleri tedarik ederek sizlere en iyi hizmeti sunar. Onarım işlemi bittikten sonra değiştirilen parçalar firmamız tarafından 1 yıl garanti ve güvence altına alınır. Kombinize periyodik bakım yapmak istediğinizde, firmamız ile irtibata geçebilirsiniz.

Klima Servisi

Tüm marka ve model Klima cihazları servis sırasında aynı şekilde tamir edilebilir. Sitede bulunan destek hattımızı aradığınız zaman ekipleri evinize en kısa sürede yönlendirirler, adresinize yönlendirilen servis ekiplerimiz, gerekli kontrolleri yaparak Kombinizi yeni gibi olacak hale getirir.

Alarko Klima Bakımı

Deneyimli çalışanlarımız sizler için ergenomik bir fiyat listelerini oluşturur, cihazınıza bulunduğu yerde anında müdahale edilir. Firmamız tasarruf sağlar ve kombinizi ilk gün ki gibi sağlam ve temiz bir şekilde kullanmanızı sağlar.

Yapmanız gereken tek şey telefon numaramızı arayarak bizle irtibata geçmenizdir. Uzun yıllardır hizmet vererek İstanbul’da en çok tercih edilen firma olmaktan gurur duyuyoruz.