Ümraniye Daikin Klima Servisi
Ümraniye Daikin Klima Servisi Olarak Ümraniye’de Klima Servis ve onarım hizmeti vermekteyiz.

Ümraniye Daikin Klima Servisi 

 Ümraniye Daikin Klima Servisi, Firmamız bünyesinde çalışan tüm çalışanlarımız Klima alanında gerekli olan tüm eğitimlerini tamamlanmış olup uzun yıllar boyunca yapmış olduğu çalışmalar ile her zaman çok daha fazla tecrübe edinmişlerdir. Bu sayede Ümraniye Daikin Klima servisi olarak çalışanlarımızın hizmetleri son derece güvenilir ve garantilidir.

Ümraniye Daikin Klima Servisi 
Ümraniye Daikin Klima Servisi

Daikin Klima Servisi

Daikin Klimanızda işlem yapıldığında yüksek meblağlar ödemek durumunda kalmazsınız. Firmamızın ücretsiz montaj hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Yaşam alanlarınızı daha elverişli ve kış mevsiminde sizi ve ailenizi sıcak ortamlara kavuşturuyoruz. Daikin marka değişen ve gelişen teknolojide son derece güzel ve kullanışlı ürünler üretmekte olup yaşam alanlarınızı daha iyi ve yaşanabilir hale getiriyor. Daikin marka Klimalarınızın bakımı yılda en az iki kere servisimiz tarafından profesyonel olarak yaptırmanızı önermekteyiz. Klima bakımlarınızı düzenli olarak yaptırmanız mevsim geçişleri için çok önemlidir. Ümraniye Daikin klima servisi olarak size en kaliteli ve en güvenilir hizmeti sunmaktayız.

Firmamız en uygun fiyatlar ile cihaz bakımlarınızı ve cihazınızda arıza var ise parça değişimlerini çok uygun meblağlarda yapmaktadır. Cihaz bakımlarınızı ve onarım işlemlerini düzenli olarak yaptırmanız demek cihazınızı hem uzun vadede kullanabilmek hem de gelecek olan faturalardan tutum sağlamanız demek. Artık Klimanızı açmaktan korkmayacak Ümraniye Daikin Klima servisi ile kar elde edeceksiniz. Siz değerli müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmek adına 7/24 hizmet anlayışımız ve haftanın her günü açık çağrı merkezimiz ile teknik servis hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Klima Servisi

 Ümraniye  Daikin Klima Servisi , Uzun yıllardır Daikin Klima Servisi olarak hizmet vermekteyiz Ümraniye’nin tüm ilçeleri ve mahallerinde7/24 servis anlayışımız ile Daikin Klima servisi olarak hizmet sağlamaktayız. Firmamızın her zaman ilk önceliği müşteri memnuniyeti olup iyi hizmet vermeyi önceliğimiz olarak benimsemişizdir. Alanında uzman ve eğitimli çalışanları ile Daikin markasının ve farklı model beyaz eşyalarınızın da montajı bakımı ve tamir işlemlerini de yapıp her alanda siz değerli müşterilerimize destek oluyoruz.

 Ümraniye  Klima Servisi 

Klima arızalarında cihaz bakımı çok önemlidir. Klimanızın periyodik olarak bakımlarını ne kadar düzenli olarak yaptırırsanız cihazınız da yaş aldıkça arıza konusunda sıkıntı yaşamazsınız. Biz Ümraniye Daikin Klima servisi olarak cihaz bakımlarınızı yılda bir kez düzenli olarak yaptırmanızı öneriyoruz. Cihazınızın ilk montajı yapılırken servis ekiplerimiz cihazınıza bakım yaptırma zamanları ile ilgili tarafınıza bilgi aktarıyor olacaktır.

Ümraniya Daikin Klima Servisi

Cihazınızın bulunduğu ortama açık olan ve bulunduğu ortamın havasını kullanan cihazlar baca Klima kazanları olarak adlandırılır. Cihazınızda bazı durumlarda adresinize servis çağırmanız gerekirken bazı durumlarda ise bu gerekmez çağrı merkezi çalışanlarımız ile telefon desteği alarak cihazınızdaki mevcut soruna anında çözüm bulabilirsiniz.

Ümraniye Daikin Klima Servisi 
Ümraniye Daikin Klima Servisi

Ümraniye Daikin Klima Servisi olarak yapmış olduğumuz hep çalışmada bir yıl parça ve işçilik garanti hizmeti vermekteyiz bu sayede aksi durum olur cihazınıza aynı hata tekrar eder ise tekrardan servis ücreti ödemek durumunda kalmayacaksınız. Daikin Klima servisi olarak siz değerli müşterilerimize hizmet vermek her zaman bizi mutlu etmiştir.

Ümraniye Klima Servisi

 Ümraniye klima firması olarak klimanızın uzun ömürlü çalışma standardına ait olabilmesi için servis hizmeti veriyoruz, servis çalışmamız ‘Klimam çalışmıyor.’ ‘Aşırı gürültülü çalışıyor.’ ‘Klimam su kaçırıyor, ısıtmıyor, soğutmuyor.’ gibi sorunlarında uzman personel ile yanınızda bulunuyor ve tüm sorunlarınızı kökten tamamen çözüyoruz. Dilerseniz klima servisi olarak hangi alanlarda sizlere destek olduğunuzu maddeleyerek anlatalım.

  • Onarım ve arıza giderme işlemleri,
  • Arıza tespit ve çözüm işlemleri,
  • Klasik rutin bakım işlemleri vs.

Yukarıdaki 3 maddelik liste ile ilgili sizlerin de ihtiyacınız varsa hemen bize ulaşabilir, bu konularla ilgili kolayca destek alabilirsiniz.

Ümraniye Daikin Klima Servisi

İstanbul gibi bir metropolde yaşıyorsanız ve bir klima sahibi iseniz Ümraniye klima arızaları gibi konularda sık sık arama yapıyor olmalısınız. Bunun sebebi ise şehrin oldukça kalabalık olması ve klimanın dönem dönem çok yoğun dönem dönem çok hızlı sıcak soğuk geçişleri yapmak zorunda olmasıdır diyebiliriz. Bu geçişler yapılırken, Ümraniye klima servisi olarak bizler hep yanınızdayız ve klima söküm takım, tamir, bakım onarım gibi konularda sizlere hizmet vermeye devam ediyoruz.


ŞİRKET ADI: ÜMRANİYE DAİKİN KLİMA SİSTEMLERİ İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET LTD ŞTİ


ADRES: Elmalıkent 34764 Ümraniye/İstanbul


TELEFON: 0216 355 00 01 – 0555 511 2728


ÇALIŞMA SAATLERİ: PAZARTES-CUMA: 08:30 – 18:30

CUMARTESİ: 09:00 – 17:00