Klima ve Kombi Servisi Arıza Bakım ve Onarım Hizmetleri

Hizmet Bölgelerimiz

Ataşehir Sigma Klima Servisi

Hizmet Bölgelerimiz

Ataşehir Sigma Klima Servisi

Ataşehir Sigma Klima Servisi

Sigma Klima Servisi Ataşehir, Klima bakım ve onarım ve montaj hizmetleri hızlı ve güvenilir olarak teknik servis konusunda uzman çalışanlarımız tarafından yapılmaktadır. Sigma Klima Teknik servisi olarak hizmetinde çalışan profesyonel kadromuz, vermiş oldukları hizmetleri en üst düzeyde titizlik ve güvenilir olarak yerine getirmektedir. Siz değerli müşterilerimize saat ve gün sınırlaması koymadan 7 gün 24 saat Klima servis hizmet anlayışımız ile siz değerli müşterilerimize destek olmaktayız. Ataşehir ilçesi ve sınırlama olmadan İstanbul un tüm bölgelerine Klima ve Beyaz Eşya servis hizmeti sunmaktayız.

 Klima Servisi

Sigma Klima Servisi Ataşehir, Cihazının bulunduğu yere uyumu çok önemlidir. Aksi durumda cihazınızdan alacağınız verimi önlüyor olacaktır. Hiç beklenmedik bir anda arızaya neden olabilir. Bu sebeple cihazınızın kurulumu uzman teknik servis tarafından yapılmaktadır. Cihaz montajlarınızda Sigma Klima Servisi Ataşehir olarak hizmetinizdeyiz. Cihazınız da yapılacak tüm onarım ve tamir işlemleri servisimiz tarafından müşterilerimizin sağlığını korumak ve destek olmak adına 1 yıl süreli ile garanti altına alınır. Klima Montajı, bir klimanın verimliliği için çok önemlidir.

Ataşehir Klima Servisi

Sigma Klima Servisi AtaşehirSigma marka Klimayı sahibi olmayı tercih ettiğinizde firma olarak markanın cihaz satışlarını da cihaz alımı konusunda yardım almak için servisimiz ile iletişime geçebilirsiniz. Kurulum, bakım, onarım işlemleri bittikten sonra cihazınızdan daha iyi verim aldığınızı göreceksiniz kış aylarında daha çok sıcaklığı evlerinize getiriyoruz. Sigma marka klimalar klima konusunda son teknolojik ürünleri ile önde gelen markalardan biri olmuştur.

Cihazınız çalışırken sorun olduğunda, ilk başta su basıncını kontrol etmeniz gerekir. Klima sigortanın kapalı olup olmadığını, gaz valfinin kapalı olup olmadığını ve ön paneldeki yaz kış konum anahtarının istenen konumda olup olmadığını kontrol etmeniz gerekmektedir. Isıtma zemininde arıza yaşayabilirsiniz. Düşük su basınçlı klimalar düzgün çalışmaz. Cihazın çalışıp çalışmadığına veya arıza olup olmadığına bakılmaksızın Sigma Ataşehir Klima Servisi olarak hizmet vermekteyiz.

Sigma Klima Servisi

Siz değerli müşterilerimizin bizimle iletişimi kolaylaştırmak için mobil uygulamamız ile hizmetinizdeyiz. Evinize servis çağırmak durumunda kalmayacağınız durumlar olabilir çağrı merkezi çalışanlarımız ile telefon desteği alarak cihazınızın her türlü ihtiyacında hızlı çözümler ile Sigma Ataşehir Klima servisi olarak her zaman yanınızdayız.

Klima servis uzman ekibimiz cihazınızın parçaları yerinde tamir ettiğinde veya değiştirdiğinde. Cihazınızın kalitesini ilk satın aldığınız gün gibi korumak için yüksek kaliteli klima hizmeti sağlayacaktır. Cihazınızda yapılan tüm işlemler adresinizde siz değerli müşterilerimizin gözü önünde yapılmaktadır. Cihazlarınızı tereddüt etmeden Ataşehir Sigma Klima Servisine bırakabilirsiniz.

 

 

Call Now ButtonTıklayın Bizi Arayın