Klima ve Kombi Servisi Arıza Bakım ve Onarım Hizmetleri

Hizmet Bölgelerimiz

Adil Klima Servisi

Hizmet Bölgelerimiz

Adil Klima Servisi

Sultanbeyli Adil Klima Servisi

Adil Mahallesi Klima Servisi Teknik Klima ve Beyaz eşya servisi olarak marka ve model ayrımı yapılmadan her marka cihazlarınızın montajını bakım ve onarım işlemlerini yapaktayız.7/24 hizmet vermekteyiz. Servisimiz ile iletişime geçerek hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Adil Mahallesi Klima Servisi olarak sağlamış olduğumuz her işlemden sonra 1 yıl süreli işçilik dahil olmak üzere yapmış olduğumuz her işlemi garanti etmekteyiz. Haftanın her günü 7/24 hizmet anlayışımız ve mobil uygulamamız ile siz değerli müşterilerimize daha iyi hizmet vermekteyiz. Adil Klima Servisi cihazınızda oluşabilecek her sorunda değerli kıymetli müşterilerine hizmet vermektedir.

Adil Mahallesi ve Sultanbeyli ilçesinin her mahallesinde Klima servisi olarak hizmet vermekteyiz. 7 gün 24 saat kesintisiz olarak hizmetlerimize devam etmekteyiz. Adil Mahallesin de teknik servis hizmetlerimize devam etmekteyiz. Sultanbeyli ilçesinin tercih edilen servisi arasında adımızdan her zaman güvenle söz ettiriyoruz. Teknik servis olarak alanlarımız da her eğitimimizi tamamlamış olup geçmişten günümüze gelen tecrübelerimizle vereceğimiz hizmetleri garanti ediyoruz. Kaliteli servis anlayışı firmamız için çok önemli bir unsurdur bu nedenle hem firma olarak hem de tüm çalışanlarımız kaliteli hizmet anlayışını sağlamaktayız.

Adil Klima Bakımı Klimanızın filtresi bir süre sonra sürekli kullanımdan ve mevsim geçişlerinden dolayı toz ile dolabilir bu da evinizde temiz hava yerine toz solumanıza neden olabilir ve aile bireylerinin cihazın bulunmuş olduğu atmosferde sağlığını tehlikeye atabilir. Klima bakımları çok önemlidir klimanıza düzenli olarak bakım yaptırmanız demek uzun yıllar boyunca hem daha az arıza vermesi hem de mevsim geçişlerinde daha verimli çalışması demektir. Klimanızın periyodik bakım süresini klimanızı doğrudan etkilemez. Çözüm işe yaramazsa bile cihazınızın bulunduğu ortamı doğrudan etkileyebilir. Adil Mahallesi Klima Servisi olarak Klima bakımlarınızda müşterilerimize her zaman destek olmaktayız. Periyodik bakımlarınızı mutlaka yaptırmalısınız.

Klima Servisi

Sultanbeyli Klima Servisi, Klima montajlarınız için uzman ekibimiz ile iletişime geçip son derecede kaliteli hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Bu sebeple öncesinde cihazınızın montajının yapılacağı yerin doğru olup olmadığını anlamak adına servisimiz ile iletişime geçerek destek alabilirsiniz. Klimanızdaki gaz dolum işlemi ve kalitesi de çok önemlidir. Adil Klima servisi en kaliteli gaz dolum işlemlerinde her zaman müşterilerinin destekçisi olmuştur. Sultanbeyli ilçesinin en büyük Beyaz eşya klima servisiyiz.

Bakım sırasında Gaz sisteminin tam olarak hangi gaz üzerinde çalıştığını bilmek gerekir. Doldurulacak gazdan sonraki işlem, gerekli basınç değerlerini yazdırma işlemidir. Gazın kalitesi klimanızı doğrudan etkiler. İyi olmaz ise cihazınızın verimliliğini ve çalışma kalitesini etkiler. Klimalara doldurulacak gazın kalitesi, yıl boyunca aldığınız verimliliği doğrudan etkiler. Mevsime göre, gaz dolum işlemi, klima gazını yılda en az 2 kez kontrol ederek yapılmalıdır. Klima ve beyaz eşya fark etmez tüm eşyalarınızın kurulumu mutlaka uzman bir ekip tarafından yapılmaktadır.

 

Call Now ButtonTıklayın Bizi Arayın Oziwa Oziwa