immergas kombi Servisi

İmmergas Kombi Servisi

İmmergas Kombi Servisi olarak müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutarak servis hizmeti vermekteyiz. Müşterilerimize kombi hizmetinin en güvenilir ve kaliteli olanını sunmaktayız. Kombi ve kazan arızalarında güvenilirliğin adresi olarak İmmergas Kombi Servisi olarak siz değerli müşterilerimize hizmet veriyor olacağız. En kısa sürede cihazınızın her türlü sorununuza çözüm sağlıyor olacağız.

İmmergas Kombi Servisi

İmmergas Kombi Servisi, Cihazınızın doğru bir şekilde bakım hizmetlerinin gerçekleştirilmesi, etkili ve verimli çalışmasını sağlar. Düzenli olarak bakım yaptırılması arızaların büyümemesi ve ilerde farklı bir sorun olmaması adına düzenli olarak yapılmaktadır. Cihaz bakımında Isı değiştirici adı verilen bölüm temizlenir ve cihazın içerisindeki genleşme tankının havası kontrol edilir. Hava denetlenmezse su basıncı sorunu meydana gelebilir. Başka bir nedenden dolayı cihazınızda su almama durumu olur ise yanma devam eder, ya da cihaz sitem kurulumuna zarar verir ya da cihaz patlama durumuna gelebilir.

Havayı dengeleyen tank, ayarladığınız derece cihazın çalışmasını durdurur. Aksi bir olmaz ise 90 dereceye kadar yanmaya devam edecektir. Hava olmadığından cihaz basıncı kontrol edilemez ve alt kısmından suyu boşaltmaya başlar. Su akmasında problem yoktur fakat su akmaz ise zemininiz hasar görecektir. Tüm bu sorunları önlemek için cihazınızın bakımını yılda bir kez yaptırmak gerekmektedir. Cihaz bakımına artı olarak doğalgaz kullanımında tutum sağlar.

İmmergas Kombi Servisi

Immunergas Kombi servisimiz, kombi cihazınızın arızalanması durumunda çağrı Merkezimizle iletişime geçerek karşılaştığınız sorunu çözecektir. Kazan kullanıcısının aracınızdaki arızayı çözemediği bir konum olması durumunda, kombi servisimiz sizi en yakın mobil teknik servis personeline yönlendirecektir. Kombi hizmeti veren çalışanlarımız Alperen klima ve Kombi Firmamız Kombi ve klima konularında uzman ve sertifikalı kişilerden oluşmaktadır. Uzman personelimiz son teknoloji ekipman kullanır ve kombi kazanların bakım ve onarımını gerçekleştirir.

İmmergasKombi Bakımı

İmmungas kombi servisi olarak desteğe ihtiyacı olan her müşterimize profesyonel yaklaşımı ile soruna çözüm bulma ve gerçekleştirmede hızlı ve deneyimde İstanbul bölgesi ve özellikle Türkiyede İmmergas markası olarak servis noktalarımız bulunmaktadır.  Her mahallede İstanbul İmmergas Kombi Servisi olarak güler yüzlü, uzman personelleri ile hizmet vermekten onur duyuyoruz. İhtiyaçlarınız doğrultusunda geçmişten geleceğe umut kaynağıyız. Haftanın her günü çalışarak müşterilerimize güvenli hizmet sunmak adına gece gündüz demeden çalışıyoruz. İmmergas Kombi Servisimiz, kaliteli cihazları ile uzun yıllar aynı kaliteyi elde etmenizi sağlayacaktır. Bu cihazların periyodik olarak bakımını yapmak çok önemlidir. Büyük arızalardan önce önlem alarak küçük sorunlar ile çözüm sağlayabiliriz. Bazı durumlarda ise öncelikli olarak servis destek hizmeti gerekebilir. Özellikle gaz sıkıntısı söz konusu olduğunda İmmergas markası kombi servisi olarak hizmet kapsamında kısa sürede adresinizde olacaktır. Farklı marka ve model cihazlarınızın uzun süreli kapalı kalmasına izin vermez. Mevsim geçişlerinde ışımada ve sıcak ve soğuk su ihtiyaçlarınızı kazanlarınızın alanında uzman ekiplerimiz tarafından daha verimli çalışmasını amaçlamaktadır. İmmergas kombi doğru şekilde kullanıldığında arızalarla karşılaşma oranını azaltır. Onarım bakım ve tesisat ile ilgili sorunlarınıza hemen çözüm bulmak adına İmmergas Kombi servisi olarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.