Klima ve Kombi Servisi Arıza Bakım ve Onarım Hizmetleri

Hizmet Bölgelerimiz

Akfırat Klima Servisi

Hizmet Bölgelerimiz

Akfırat Klima Servisi

 Tuzla Akfırat Klima Servisi

 Akfırat Klima Servisi, olarak Akfırat mahallesine kesintisiz hizmet vermekteyiz. Alanında uzman ve profesyonel çalışanları ile güler yüzlü ekiplerimiz ile birlikte Tüm klimalara bakım, onarım ve montaj işleriyle ilgili hizmet vermekteyiz. Bu sektörün en köklü firmalarından biri olmanın verdiği tecrübe ile müşterilerimizin güvenini kazandık.

Akfırat Klima Servisi 

Deneyimli ve uzman çalışan kadromuz ile siz değerli müşterilerimize 7/24 durmadan hizmet vermekteyiz. Klimalarda bakım çok önemlidir. Klimanıza bakım yaptırmazsanız verimsizlik yaşayabilirsiniz. Değiştirilen her parça için firmamız tarafından 1 yıl garanti hizmeti vermekteyiz. 7/24 hizmet vermekteyiz. Klima konusunda doğru bilgiler her zaman siz değerli müşterilerimiz ile paylaşılıyor ve sizlerin gözleri önünde servis işlemlerimiz gerçekleşmektedir

Klima Servisi

Tuzla Klima Servisi olarak Klimanızın bakımını yaptırmamanız halinde ömrü kısalır ve verimi azalır. Geçmişten bugüne yaptığımız her işte başarılı olduk. Yaptığımız her işte müşterinin onayını alıyoruz. Bu yüzden müşteri memnuniyetini firma olarak kazandık. Akfırat Klima servisi olarak cihaz bakımınızı yılda 1 kez yapmanızı önermekteyiz. Cihaz bakımınız düzenli aralıklar ile yapıldığında cihazınızın veriminin ve ömrünü 2 kat arttırır. Buna ek olarak faturalarda fiyat olarak azalma görürsünüz. Akfırat Klima servisi olarak bizden aldığınız bakım ve onarım hizmetlerinde garantili hizmet veriyoruz.

Klima Servisi

Akfırat mahallesine kaliteli ve özenli bir şekilde hizmet vermekteyiz. Verdiğimiz tüm hizmetler için firmamız tarafından 1 yıllık garanti hizmeti sağlamaktayız. Bakım, onarım, kurulum gibi işlemleriniz için 7 gün 24 saat hizmet alabilirsiniz. Tüm klima kurulumlarından önce gerekli su bağlantıları ve elektrik bağlantılarını kontrol ederseniz cihazınızın sağlam bir durumda çalıştığından emin olursanız.  Mevsim ayrımı olmadan cihazınızı daha verimli ve tasarruflu şekilde kullanmış olursunuz. Yüksek faturalar ödemek durumunda kalmazsınız. Hemen firmamıza ulaşarak hizmet alabilirsiniz.

 

 

Call Now ButtonTıklayın Bizi Arayın Oziwa Oziwa