Beykoz Fujitsu Klima Servisi
Beykoz Fujitsu Klima Servisi Olarak Beykoz’da Klima Servis ve onarım hizmeti vermekteyiz.

Beykoz Fujitsu Klima Servisi 

Beykoz Fujitsu Klima Servisi, 7 gün 24 saat hizmet anlayışımız ile aynı gün servis imkanı sunmaktayız. Fujitsu Klima Servisi olarak Beykoz bölgesinde hizmetinizdeyiz. Klima ve beyaz eşyalarınızın konusunda en doğru şekilde servis hizmetlerimizden yararlanacaksınız. Uzman teknisyenlerimiz ile aynı gün adresinize gelerek profesyonel bir klima hizmeti veriyoruz. Fujitsu Klimalarda Beykoz Bölgesi ve İstanbul un her bölgesine siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti vermek için çalışıyoruz. Uzun yıllara dayanan tecrübelerimiz ve uzman çalışanlarımız ile güvenilirliği Klima ve tüm beyaz eşyalarda adresinize getiriyoruz. Üstelik marka ve model ayrımı yapmadan tüm marka klima beyaz eşyalarınızın montajını bakımını, söküm ve cihazınızda arıza olduğunda her türlü ihtiyacınızı hızlı çözümler ile adresinizde müşterilerimizin yanında gerçekleştiriyoruz.

Fujitsu Klima Teknik  Servisi olarak Beykoz İlçesinde 7 gün 24 saat hizmet vermekteyiz. Donanımlı servis ekibimiz ile son teknolojik cihazları kullanarak en güvenilir ve iyi hizmeti siz değerli müşterilerimize sunmaktayız.

Beykoz Fujitsu Klima Servisi 
Beykoz Fujitsu Klima Servisi

Fujitsu Klima Servisi

 Beykoz Fujitsu Klima Servisi, olarak klimalarınıza yılda bir kez bakım yaptırmanızı tavsiye ediyoruz. Arızaları önlemek için, daha sağlıklı bir çalışma sistemi elde etmek, enerji tüketimini azaltmak için yılda en az bir kez bakım yaptırınız. Periyodik bakım yaptırmadığınız zaman yüksek faturalarla karşılaşabilirsiniz.  Siz değerli müşterilerimizin klima ile ilgili bir sorunu olduğunda profesyonel çalışanlarımızla her daim yanınızdayız.

7 gün 24 saat sizlere hizmet vermekteyiz. Çağrı merkezimiz aracılığı ile günün her saati bizimle iletişime geçip arızalarınıza hızlı çözümler bulabilirsiniz. Zamanında bakım ile faturalarınızın daha az meblağlarda geldiğini sizlerde göreceksiniz.

 

Beykoz Fujitsu Klima Servisi

Beykoz Klima servis uzman ekibimiz cihazınızın parçaları yerinde tamir ettiğinde veya değiştirdiğinde. Cihazınızın kalitesini ilk satın aldığınız gün gibi korumak için yüksek kaliteli klima hizmeti sağlayacaktır. Cihazınızda yapılan tüm işlemler adresinizde siz değerli müşterilerimizin gözü önünde yapılmaktadır. Cihazlarınızı tereddüt etmeden Beykoz Klima Servisi olarak bizlere emanet edebilirsiniz. Isıtma zemininde arıza yaşayabilirsiniz. Düşük su basınçlı klimalar düzgün çalışmaz. Cihazın çalışıp çalışmadığına bakılmaksızın Fujitsu Beykoz Klima Servisi olarak hizmet vermekteyiz.

Beykoz Fujitsu Klima Servisi 
Beykoz Fujitsu Klima Servisi

Bakım ve onarım işlemleri bittikten sonra klimanız dan daha iyi verim aldığınızı göreceksiniz kış aylarında daha çok sıcaklığı evlerinize getiriyoruz. Fujitsu klimalar, klima konusunda son teknolojik ürünleri ile en iyi hizmet veren markalardan biri olmuştur. Fujitsu Klimayı sahibi olmayı tercih ettiğiniz de firma olarak markanın cihaz satışlarını da yapmaktayız.

Beykoz Fujitsu Klima Servisi

İstanbul gibi bir metropolde yaşıyorsanız ve bir klima sahibi iseniz Fujitsu klima arızaları gibi konularda sık sık arama yapıyor olmalısınız. Bunun sebebi ise şehrin oldukça kalabalık olması ve klimanın dönem dönem çok yoğun dönem dönem çok hızlı sıcak soğuk geçişleri yapmak zorunda olmasıdır diyebiliriz. Bu geçişler yapılırken, Beykoz klima servisi olarak bizler hep yanınızdayız ve klima söküm takım, tamir, bakım onarım gibi konularda sizlere hizmet vermeye devam ediyoruz.

Beykoz Klima Servisi

Beykoz Fujitsu klima firması olarak klimanızın uzun ömürlü çalışma standardına ait olabilmesi için servis hizmeti veriyoruz, servis çalışmamız ‘Klimam çalışmıyor.’ ‘Aşırı gürültülü çalışıyor.’ ‘Klimam su kaçırıyor, ısıtmıyor, soğutmuyor.’ gibi sorunlarında uzman personel ile yanınızda bulunuyor ve tüm sorunlarınızı kökten tamamen çözüyoruz. Dilerseniz klima servisi olarak hangi alanlarda sizlere destek olduğunuzu maddeleyerek anlatalım.

  • Klima söküm, takım işlemleri,
  • Onarım ve arıza giderme işlemleri,
  • Arıza tespit ve çözüm işlemleri,
  • Klima montajı tamiri,
  • Klasik rutin bakım işlemleri vs.

Yukarıdaki 5 maddelik liste ile ilgili sizlerin de ihtiyacınız varsa hemen bize ulaşabilir, bu konularla ilgili kolayca destek alabilirsiniz.

Beykoz Fujitsu Klima Bakımı Servisi

Genel olarak bakıldığında klimalar günlük yaşantımızı sıcak ve soğuk dengesine oranlayarak kolaylaştırmaya çalışan teknolojik yeni nesil cihazlardır, fakat klima bakımları hakkında bilinmeyen bir hata bulunmaktadır. Bu hata; klima yalnızca bozulduğunda ya da hiçbir şekilde çalışmadığında klima servislerini aramak sorunudur. Klimalar genellikle belirli periyotlarda bakıma girmesi gereken teknolojik cihazlardır. Bizlerde Beykoz Fujitsu Klima Servisi olarak sadece bozulduğunda değil bakım işlemlerinde de yanınızda olduğunu belirtmek istiyoruz.

Beykoz Klima Servisi

Beykoz Fujitsu klima servisi olarak tüm klima markaları için tamir, bakım ve montaj hizmetleri vermekteyiz. Uzun yılların bize vermiş olduğu tecrübe sayesinde, İstanbul Beykoz bölgesinde profesyonel ekibimiz ve donanımlı ekipmanlarımızın eşliğinde, klima bakımı, klima tamiri, klima onarımı ve klima montajı ile ilgili tüm sorunlara kolayca yardımcı olabilmekteyiz.

Klima montajı, klima tamiri, klima bakımları, servis işlemleri, arıza tespitler, arıza tespitlerin onarımı, klasik sök tak işlemleri gibi klima ile ilgili aklınıza gelen tüm iş ve işlemleri profesyonel olarak gerçekleştiriyor ve çok uygun fiyatlara sorununuzu hızlıca gideriyoruz.


ŞİRKET ADI: BEYKOZ FUJİTSU KLİMA SİSTEMLERİ İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET LTD ŞTİ


ADRES: Gümüşsuyu 34820 Beykoz/İstanbul


TELEFON: 0216 355 00 01 – 0555 511 2728


ÇALIŞMA SAATLERİ: PAZARTESİ-CUMA: 08:30 – 18:30

CUMARTESİ: 09:00 – 17:00