Klima ve Kombi Servisi Arıza Bakım ve Onarım Hizmetleri

Hizmet Bölgelerimiz

Taşdelen Klima Servisi

Hizmet Bölgelerimiz

Taşdelen Klima Servisi

Çekmeköy Taşdelen Klima Servisi

Klima konusunda donanımlı servis ekibimiz ile her marka ve model Klimalarınız da montaj bakım ve arızası olduğunda servis hizmeti vermekteyiz.  ilçesinde 7 gün 24 saat servis hizmeti sağlamaktayız. İşini her koşulda doğru ve güvenilir şekilde yapan firmamıza güvenebilir ve cihazınızın tüm işlemlerini gönül rahatlığı ile yaptırabilirsiniz. Cihazınız ile ilgili karşılaştığınız her sorunda alanında uzman arkadaşlarımız işlerini hızlıca halledip müşterilerine kısa sürede teslim eder.

Taşdelen Klima Servisi olarak siz değerli müşterilerimize hizmet etmekteyiz. Taşdelen marka Klimalarda müşterilerimize en iyi hizmeti vermek için geçmişten günümüze dayanan servis hizmet anlayışı ile güvenilir olarak hizmet etmektedir. Alanında uzman teknisyenlerimiz ile aynı gün adresinize gelerek profesyonel Klima ve beyaz eşya hizmeti veriyoruz.

Klima Servisi

Cihazınızda oluşan arızlarda ve parça değişiminde 1 yıl parça ve hizmet garantisi vermekteyiz. Cihazınızın garantisi evinize gelen servis ekiplerimiz tarafından iletiliyor olacaktır.  Taşdelen Klima Servisi olarak bir telefon kadar yakınınızdayız. 7 gün 24 saat hizmet vermekteyiz.

 Taşdelen Klima Servisi

Çekmeköy Klima Servisi olarak Her cihazda olduğu gibi bazı durumlarda Klimanız arızaya neden olabilir. Kışın ısıtma konusunda sorun yaşayabilirsiniz. Klimanızın bakımının düzenli olarak yapılması cihaz kullanımını uzun yıllara kadar uzatır ve verimli kullanılması konusunda kullanıcılara destek olur. Periyodik bakım yaptırmadığınız zaman verimsizlik ve yüksek faturalar ile karşılaşmak durumunda kalabilirsiniz.

Cihazınızın kalitesini ilk satın aldığınız gün korumak için yüksek kaliteli Klima hizmeti almanız gerekir. Kurulum, bakım, onarım işlemleri bittikten sonra Klimanızdan daha verimli çalışması için yılda iki kez Taşdelen   Klima Servisi olarak bakım yaptırmanız önerilir. Cihazınızın çalışır durumda olup olmadığına bakılmaksızın her yerde teknik servis imkanımız bulunmaktadır. Cihaz arızalarında güvenilirliği adresinize getiriyoruz.

Taşdelen Klima Servisi 

Zamanında bakım ile faturalarınızda yüzde 40’a varan rakamlarda tasarruf sağlayabilirsiniz. Taşdelen Klimanıza yılda iki kez bakım yaptırmanızı servisimiz olarak tavsiye ediyoruz. Yerinde ve doğru çalışmalarımız ile Klima bakımlarınızı ve temizlik işlemlerini gönül rahatlığı ile firmamız aracılığı ile yaptırabilirsiniz. Firmamıza ulaşarak kaliteli bir klima servis hizmeti alabilirsiniz

Call Now ButtonTıklayın Bizi Arayın Oziwa Oziwa