Beykoz Bosch Klima Servisi
Beykoz Bosch Klima Servisi Olarak Beykoz’da Klima Servis ve onarım hizmeti vermekteyiz.

Beykoz Bosch Klima Servisi 

 Beykoz Bosch Klima Servisi, Klima konusunda uzman servis ekibimiz ile Bosch marka klimalara montaj bakım ve arızası olduğunda 7/24 servis imkanı sunmaktayız. İşini her koşulda profesyonel şekilde yapan firmamıza klimanızı rahatlığı emanet edebilirsiniz. Cihazınız ile ilgili karşılaştığınız her sorunda alanında uzaman arkadaşlarımız işlerini kısa sürede halledip siz değerli müşterilerine cihazlarını teslim eder. Beykoz ilçesinde 7 gün 24 saat servis hizmeti sağlamaktayız.

Beykoz Bosch Klima Servisi

Beykoz Bosch Klima Servisi olarak siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Bosch marka Klimalarda müşterilerimize en iyi hizmeti vermek için geçmişten günümüze dayanan servis hizmet anlayışı ile güvenilir olarak hizmet etmektedir. Alanında uzman teknisyenlerimiz ile aynı gün adresinize gelerek profesyonel Klima hizmeti vermekteyiz.

 

Beykoz Bosch Klima Servisi 
Beykoz Bosch Klima Servisi

Beykoz Klima Servisi

Cihazınızı ilk gün ki haline getirmek için çalışmaktayız. Bakım, onarım ve montaj işlerinde en iyi hizmeti vermekteyiz. Firma olarak klimanızı verimli çalışabilmesi için yılda en az 1 kez bakım yaptırmanızı öneriyoruz. Servisimize ulaşmadan önce klimanızın fişini kontrol ediniz arızalı olduğundan emin olduğunuzda bize ulaşın. Cihaz arızalarında güvenilirliğin tek adresiyiz.

Klima Servisi

Tüm parça değişimlerinde firmamız tarafından 1 yıl garanti hizmeti sağlamaktayız. Onarılan bölge dışında bir bölgede sorun çıkarsa firmamız karşılamamaktadır. Beykoz Klima Servisi olarak bir telefon kadar uzağınızdayız. 7 gün 24 saat Beykoz ilçesinde hizmet vermekteyiz.

Bizi aramadan önce cihazınızın her kısmını kontrol etmeniz gerekmektedir. Firma olarak uzun yıllardır bu sektörde çalışmanın verdiği özgüvenle diz değerli müşterilerimizin klima ile ilgili tüm sorunlarını aynı gün hizmet vererek çözmekteyiz.

Beykoz Bosch Klima Servisi 

Klimanıza bakım yaptırmanız durumunda klimanızın onarım ihtiyacı azalacaktır. Buna ek olarak cihazınızdan az enerji ile fazla verim alabileceksiniz. Periyodik bakım yaptırmadığınız zaman verimsizlik ve yüksek faturalar ile karşılaşmak durumunda kalabilirsiniz.

Beykoz Bosch Klima Servisi 
Beykoz Bosch Klima Servisi

Zamanında bakım ile faturalarınızda yüzde 30’a varan rakamlarda tasarruf sağlayabilirsiniz. Bosch Klimanıza yılda iki kez bakım yaptırmanızı servisimiz olarak tavsiye ediyoruz. Yerinde ve doğru çalışmalarımız ile Klimanızın bakımını gönül rahatlığı ile firmamız aracılığı ile yaptırabilirsiniz. Firma olarak siz değerli müşterilerimiz için 7/24 kesintisiz bir şekilde çalışmaktayız.

Beykoz Bosch Klima Servisi

Beykoz Bosch Klima Servisi olarak; Güler yüzlü, işlerinin ehli deneyimli olan personellerimizle, geniş araç ekiplerimizle %100 müşteri memnuniyeti için sizlere hizmet vermekteyiz. Bölgesel çalışmalarımız, güvenebileceğiniz çevre dostu montaj uygulamalarımızla çalışmalarımızın hakkını vermiş ve güven sağlamış bulunmaktayız.

Beykoz Bosch Klima Servisi

Beykoz Bosch klima firması olarak klimanızın uzun ömürlü çalışma standardına ait olabilmesi için servis hizmeti veriyoruz, servis çalışmamız ‘Klimam çalışmıyor.’ ‘Aşırı gürültülü çalışıyor.’ ‘Klimam su kaçırıyor, ısıtmıyor, soğutmuyor.’ gibi sorunlarında uzman personel ile yanınızda bulunuyor ve tüm sorunlarınızı kökten tamamen çözüyoruz. Dilerseniz klima servisi olarak hangi alanlarda sizlere destek olduğunuzu maddeleyerek anlatalım.

  • Klima söküm, takım işlemleri,
  • Onarım ve arıza giderme işlemleri,
  • Arıza tespit ve çözüm işlemleri,
  • Klima montajı tamiri,
  • Klasik rutin bakım işlemleri vs.

Yukarıdaki 5 maddelik liste ile ilgili sizlerin de ihtiyacınız varsa hemen bize ulaşabilir, bu konularla ilgili kolayca destek alabilirsiniz.

Beykoz Bosch Klima Arızaları Servisi

İstanbul gibi bir metropolde yaşıyorsanız ve bir klima sahibi iseniz Beykoz klima arızaları gibi konularda sık sık arama yapıyor olmalısınız. Bunun sebebi ise şehrin oldukça kalabalık olması ve klimanın dönem dönem çok yoğun dönem dönem çok hızlı sıcak soğuk geçişleri yapmak zorunda olmasıdır diyebiliriz. Bu geçişler yapılırken, Beykoz Bosch klima servisi olarak bizler hep yanınızdayız ve klima söküm takım, tamir, bakım onarım gibi konularda sizlere hizmet vermeye devam ediyoruz.


ŞİRKET ADI: BEYKOZ BOSCH KLİMA SİSTEMLERİ İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET LTD ŞTİ


ADRES: Gümüşsuyu 34820 Beykoz/İstanbul


TELEFON: 0216 355 00 01 – 0555 511 2728


ÇALIŞMA SAATLERİ: PAZARTESİ-CUMA: 08:30 – 18:30

CUMARTESİ: 09:00 – 17:00