Maltepe Denki Klima Servisi
Maltepe Denki Klima Servisi Olarak Maltepe’de Klima Servis ve onarım hizmeti vermekteyiz.

Maltepe Denki Klima Servisi 

Maltepe Denki Klima Servisi, olarak acil durumlarda 7/24 çalışarak müşterilerimize en iyi hizmeti vermek için uğraşıyoruz. Firma olarak siz değerli müşterilerimiz için kalıcı bir hizmet vermekteyiz. Bu sektörde uzun yıllara dayanan tecrübemiz ile müşterilerimize her zaman öncekinden daha iyi hizmet vermek için uğraşıyoruz.

Maltepe Denki Klima Servisi 
Maltepe Denki Klima Servisi

Denki Klima Servisi Maltepe

Firma olarak uzman bir çalışan kadrosuna sahibiz. Buna ek olarak yaptığımız her işte son teknoloji ve orijinal malzemeler kullanıyoruz. Değiştirilen her yedek parça iççin 1 yıl garanti hizmeti sağlıyoruz. Herhangi bir bakım ve onarım durumunda destek ekibimize ulaşarak hizmet alabilirsiniz. Firma olarak yılın her günü durmaksızın çalışmaktayız.

Maltepe Denki Klima Servisi

Firma olarak kalıcı ve güvenilir bir hizmet vermekteyiz. Bakım konusunda çok titiz ve temiz çalışan Firmamız, iç ve dış sistemleri klima cihazları için teknik bakım sağlar ve doğal gaz kullanımını sağlayan kombi güvenliğini korumak amacıyla müşterilerine hizmet vermektedir. Prensipleriyle birlikte hareket eden Firmamız, servis hizmetleri konusunda mobil hizmet desteğine sahip olması, personel açısından çok kalabalık bir çalışan kadrosuyla çalıştığınızı göstermektedir.

Klima Servisi

Çalışanlarımızı seçerken gerekli eğitimi almış ve uzman kişilerden seçmekteyiz. Tüm hizmetlerimiz 1 yıl garanti altına alınmaktadır. Firmamız Maltepe ilçesinde ve tüm mahallelerinde Denki klima hizmeti vermektedir. Maltepe bölgesinde Teknik Servis, çağrı merkezi arıza veya yükleme kayıtlarını mümkün olan en kısa sürede terk edip sorununuzu çözmenizi sağlar. Buna ek olarak, orijinal yedek parça ve yüksek kaliteli aksesuarlar size ekstra bir avantaj kapınızda olduğu gibi kaliteyi sunmak için en uygun fiyatlara maksimum hassasiyet göstermekteyiz.

Maltepe Denki Klima Servisi

Müşterilerimizin acil işleri olduğunu bildiğimiz için 7/24 aynı gün hizmet vermekteyiz. Hizmet için destek ekibimizi arayarak randevu alabilirsiniz. Belirtilen günde evinize gelerek sorununuza anında tespit ederek uzun vadeli onarım yaparız.. Bu yönde, bazen evde ve bazen teknik serviste bir onarım planı oluşturarak, onarım kendi yerinde gerçekleşir. Buna ek olarak, teknik ekip ne olursa olsun deneyimli ve eğitimli olmalıdır. Maltepe Denki klima bakım servisi, Maltepe’nin tüm mahallelerine profesyonel hizmet vermektedir. Periyodik klima bakımının bir gereklilik yerine bir gereklilik olduğunu unutmamalıyız.

Maltepe Denki Klima Servisi 
Maltepe Denki Klima Servisi

Maltepe Denki Klima Servisi

Klimalar bakım gerektiren cihazlardır. Bakım yaptırmak hem verimli çalışmaya hem de cihazımızın ömrünü uzatmaya katkıda bulunur. Eğer bir klima varsa, kesinlikle tamir servisi klima bir gün hava gerekir. Sonuç olarak, bir makine montajı, yanlış kullanım ve periyodik bakımdan oluşan bu klima sistemi, onarım veya değiştirme parçalarına ihtiyaç duyulmasının bir sonucu olarak zamanında yapılmamaktadır. Ama bu cihazınızın ölü olduğu anlamına gelmez. Bu gibi durumlarda, uzman teknik hizmetlere ihtiyaç vardır. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Maltepe Denki Klima Servisi

Maltepe Denki klima firması olarak klimanızın uzun ömürlü çalışma standardına ait olabilmesi için servis hizmeti veriyoruz, servis çalışmamız ‘Klimam çalışmıyor.’ ‘Aşırı gürültülü çalışıyor.’ ‘Klimam su kaçırıyor, ısıtmıyor, soğutmuyor.’ gibi sorunlarında uzman personel ile yanınızda bulunuyor ve tüm sorunlarınızı kökten tamamen çözüyoruz. Dilerseniz klima servisi olarak hangi alanlarda sizlere destek olduğunuzu maddeleyerek anlatalım.

  • Klima söküm, takım işlemleri,
  • Onarım ve arıza giderme işlemleri,
  • Arıza tespit ve çözüm işlemleri,
  • Klima montajı tamiri,
  • Klasik rutin bakım işlemleri vs.

Yukarıdaki 5 maddelik liste ile ilgili sizlerin de ihtiyacınız varsa hemen bize ulaşabilir, bu konularla ilgili kolayca destek alabilirsiniz.

Maltepe Denki Klima Arızaları Servisi

İstanbul gibi bir metropolde yaşıyorsanız ve bir klima sahibi iseniz Maltepe klima arızaları gibi konularda sık sık arama yapıyor olmalısınız. Bunun sebebi ise şehrin oldukça kalabalık olması ve klimanın dönem dönem çok yoğun dönem dönem çok hızlı sıcak soğuk geçişleri yapmak zorunda olmasıdır diyebiliriz. Bu geçişler yapılırken, Maltepe klima servisi olarak bizler hep yanınızdayız ve klima söküm takım, tamir, bakım onarım gibi konularda sizlere hizmet vermeye devam ediyoruz.


ŞİRKET ADI: MALTEPE DENKİ KLİMA SİSTEMLERİ İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET LTD ŞTİ


ADRES: Orhan Gazi Cd. Cevizli 34846 Maltepe/İstanbul


TELEFON: 0216 355 00 01 – 0555 511 2728


ÇALIŞMA SAATLERİ: PAZARTES-CUMA: 08:30 – 18:30

CUMARTESİ: 09:00 – 17:00