Kadıköy Klima Servisi
Kadıköy Klima Servis ve onarım hizmeti vermekteyiz.

Kadıköy Klima Servisi

 Kadıköy Klima Servisi, hava taşıma servisi Bostancı, Caddebostan, Caferaga, Erenköy, Fenerbahçe, Feneryolu, Fikrettepe, Göztepe, Kozyatağı Tamir, bakım, montaj, yedek parça, arıza Anadolu yan Servis Hizmetleri sunmaktadır. Kadiköy Klima Servisi klima arızası ve bakımında teknik hizmet vermektedir. Uzun yıllar boyunca, bu bölgedeki faaliyetlerimiz sürdürmekteyiz.  Kadıköy ilçesinde profesyonel olarak tüm klima markalarına servisimiz mevcuttur. Fikrinize bağlı konu ile ilgili olarak firmamızı 7/24 arayabilir ve bizden hizmet talep edebilirsiniz.

Kadıköy Klima Servisi
Kadıköy Klima Servisi

Kadıköy Klima Servisi

Kadıköy Klima Servisi olarak Tamiri veya bakımım biten  klima için belge karşılığında bizden 1 yıl yedek parça teminatı alabilirsiniz. Klimaları istenilen seviyelerde ısıtmak veya soğutmak için düzenli bir şekilde bakımı yapılmalıdır.. Kadıköy’de klima bakımı yapan firmamızın teknik ekibi, her türlü klima cihazını incelemektedir. Kurulum zemini gözden geçirilir ve elektrik uygulamaları incelenir. Filtrelerin değiştirilmesi gerekiyorsa, hijyen ortamı tamamen orijinal ve faturalanmış filtreler kullanılarak da sağlanır.

Kadıköy Klima Bakımı

Bu şekilde, daha düşük enerji tüketimi ile klimanızdan daha iyi verim alabilirsiniz. Kadıköy Klima Servisi olarak tüm Kadıköy 7/24 hizmetindeyiz. Firmamız öncelikle Kadıköy olmakla birlikte, aynı gün klima bakımının tüm İstanbul Anadolu yakasın klima montaj hizmeti vermektedir. Kalite politikamız gereği Hizmetlerimiz Kadıköy Klima Servisi firmamızın garantisi altında yürütülmektedir. Deneyimli teknik personelimiz haftada altı gün çalışma saatleri içinde profesyonel ekipman ve uzman çözümler sunar.

Kadıköy Klima Servisi olarak birçok alanda hizmet verdiğimiz gibi klimanızın bakımı konusunda da sizlere en iyi, en çevre dostu, en güvenilir çözümlerle gelmekteyiz.

Kadıköy Klima Montajı

Biz telefondan veya whatshap’tan yapacağınız çağrılarda anında cevap vererek aynı gün adresinize teknik ekip gönderiyoruz. Kadıköy ilçesinde en çok tercih edilen şirket olmaktan gurur duyuyoruz. Sıfır kullanılmış araçlar ve yedek parçalar bir yıl boyunca bizim tarafımızdan garanti edilmektedir. Yıllık bakım süresi, TS standartlarına uygun kimyasal losyon ile cihaza uygulanır. Tozsuz klimalarda bir takım arızalar meydana gelir. Bu arızaların bir sonucu olarak, klima daha fazla elektrik harcar veya iyi soğutma veya ısıtma  yapmaz. Biz müşterilerimize düzenli bakım yaparak klimanın ömrünü uzatmalarını öneriyoruz. Klimalarınız konumu ve farklı mevsimlik koşullar nedeniyle klimalarda bazı hasarlara maruz kalabilir.

Klima Servisi

Cihazın ısıtma kısmında oluşabilecek hasar ve kirlenme, klima cihazınızın performansını önemli ölçüde etkiler. Bu sorunu ortadan kaldırmak için, klima ünitenizde yılda iki kez periyodik klima bakımı yapmak gereklidir. Uzman kadrosu ile 09:00-21: 00 saatleri arasında müşterilerimize hizmet vermektedir.

Kadıköy Klima Servisi
Kadıköy Klima Servisi

Kadıköy Klima Tamiri

Bu konuda, büyümeme ve uygun figürlerle hizmet vermeme yardımcı olmak beni bu şirkete daha da yaklaştırıyor. Kaybedecek zamanımız yok bunu çok iyi biliyorsun bu yüzden biz müşterilerimize aynı gün servis hizmeti sunuyoruz. Her yıl tavsiye edilen klima bakım sürecinin yardımıyla klima kullanımı daha temiz ve daha uzun sürer. Klima kurulum ücretleri için alıcı temsilcimizi arayarak ve klimanın modeli ve yeri hakkında bilgi vererek öğrenebilirsiniz.

Buna ek olarak, Kadıköy’de, klimaların farklı bir bölgeye sökülmesi ve yeniden montajı işlemi uzman ekibimiz tarafından gerçekleştirilir. Klima kurulum ücretleri klima özelliğine ve klimanın nereye kurulacağına bağlı olarak değişir. Aynı şekilde, klima sökme için fiyat bilgileri çağrı merkezimizi arayarak öğrenilebilir. Size en iyi hizmeti sunmak için  7/24 telefonla sahada çalışan ekibimizle birlikte çalışıyoruz.


ŞİRKER ADI: Özen Teknik Servis


ADRES:  Kadıköy Sahrayı Cedit 34734 Kadıköy/İstanbul


TELEFON: 0216 355 00 01 – 0555 511 2728


ÇALIŞMA SAATLERİ: PAZARTESİ-CUMA: 08:30 – 18:30

CUMARTESİ: 09:00 – 17:00


 

Kadıköy Airfel Klima Servisi

Kadıköy Alarko Klima Servisi

Kadıköy Arçelik Klima Servisi

Kadıköy Baymak Klima Servisi

Kadıköy Beko Klima servisi

Kadıköy Bosch Klima Servisi

Kadıköy Daikin Klima Servisi

Kadıköy Demirdöküm Klima Servisi

Kadıköy Denki Klima Servisi

Kadıköy Fujitsu Klima Servisi

Kadıköy LG Klima Servisi

Kadıköy General Electric Klima Servisi

Kadıköy Mitsubishi Klima Servisi

Kadıköy Panasonic Klima Servisi

Kadıköy Regal Klima Servisi

Kadıköy Rubenis Klima Servisi

Kadıköy Samsung Klima Servisi

Kadıköy Sigma Klima Servisi

Kadıköy Tronic Klima Servisi

Kadıköy Vestel Klima Servisi