Klima ve Kombi Servisi Arıza Bakım ve Onarım Hizmetleri

Hizmet Bölgelerimiz

Abdurrahmangazi Klima Servisi

Hizmet Bölgelerimiz

Abdurrahmangazi Klima Servisi

Sancaktepe Abdurrahmangazi Klima Servisi

Firma olarak bu sektörün en köklü firmalarından biriyiz. Sancaktepe ilçesinin Abdurrahmangazi mahallesine kesintisiz klima servis hizmeti vermekteyiz. Bu sektöre girdiğimizden beri firma olarak müşteri memnuniyetini ön plana alarak hareket etmekteyiz. Klima sektöründe uzman ve eğitimli çalışanları ile marka ve model ayrımı yapılmadan her cihazınızın kontrolünü sağlamaktadır.

Abdurrahmangazi Klima Servisi

Sancaktepe klima servisi olarak klimalarınıza yılda en az 2 kez bakım yaptırmanızı önermekteyiz. Klimanızın periyodik olarak bakımlarını ne kadar düzenli olarak yaptırırsanız cihazınız da yaş aldıkça arıza konusunda sıkıntı yaşamazsınız. Biz Klima servisi olarak cihaz bakımlarınızı yılda iki kez düzenli olarak yaptırmanızı öneriyoruz.

Klima Servisi olarak vermiş olduğumuz bakım hizmetlerinde bir yıl parça ve işçilik garanti hizmeti vermekteyiz Aynı hata tekrar eder ise tekrardan servis ücreti ödemek durumunda kalmayacaksınız.  Abdurrahmangazi Mahallesi Klima Servisi olarak klima bakımlarınız konusunda bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Çağrı merkezimize ulaşarak kaliteli bir klima servis hizmeti talebi isteyebilirsiniz. Deneyimli teknisyenlerimiz şubemizde, sorunlarınızı en kısa sürede ortadan kaldırmak için her zaman gerekenden fazlasını yapıp yerinde ve hızlı çözümleri ile destek olmuştur. Firmamız çalışanları, kurulmasından önce çeşitli eğitimlere katılmış olup sertifikalarını almışlardır. Yıllar boyunca vermiş oldukları hizmetleri de göz önünde bulundurursak Sancaktepe ilçesinin Abdurrahmangazi Mahallesinin en çok tercih edilen servisi olduk.

Klima Servisi

Firmamız çağrı merkezimiz ve müşterilerimizin servisimizden hızlı servis alabilmeleri için mobil uygulamamız kurulmuştur. Çağrı merkezimiz ile iletişime geçerek tüm sorunlarınıza kısa sürede çözümler bulabilirsiniz. Firmamız her zaman doğru ve güvenilir işlere imza atmıştır. 7 gün 24 saat siz değerli müşterilerimize Klima konusunda servis hizmeti sağlamaktayız. Bizimle iletişime geçerek servisimizin tüm hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Hemen bize ulaşarak kaliteli bir hizmet alabilirsiniz.

 

 

Call Now ButtonTıklayın Bizi Arayın Oziwa Oziwa