Sultanbeyli Denki Klima Servisi
Sultanbeyli Denki Klima Servisi Olarak Sultanbeyli’nde Klima Servis ve onarım hizmeti vermekteyiz.

Sultanbeyli Denki Klima Servisi 

Sultanbeyli Denki Klima Servisi, Bu sektöre girdiğimizden beri müşteri memnuniyetini ön plana alarak hareket ediyoruz. Bizim tüm çalışanlarımız gerekli eğitimi almış deneyimli kişilerdir. Hayatımızın her noktasında olan çalışmalarımızı kolaylaştırmak için her zaman güler yüzlü hizmet vermekteyiz. Ergonomik fiyatlar ile en iyi klima servis hizmetini veriyoruz.

Sultanbeyli Denki Klima Servisi 
Sultanbeyli Denki Klima Servisi

Denki Klima Servisi Sultanbeyli

Denki Klima Servisi Sultanbeyli, Denki Klima Servisi tarafından her yıl düzenlenen seminerlere katılan personelimiz, her yıl kendilerini daha fazla geliştirmeye devam etmektedir. Biz firma olarak değiştirilen parçaları tamamen orijinal kullanıyoruz. Buna ek olarak 1 yıl garanti hizmeti sağlıyoruz.

Sultanbeyli Denki Klima Servisi

Sultanbeyli Denki Klima Servisi, klimada yetişen personelimiz, kesintisiz hattımız tarafından düzenlenen Denki eğitim seminerlerine, çağrı merkezini, günlerinizin ve gecelerinizin biraz sıcaklığında kırılmış bir Denki klima ile kaydetmek için bir kabusa dönüşmeyin! Serhat Denki klima servisiyle klimalarınızı koruyun klimalarınız maksimum performans ve minimum enerji tüketimi ile çalışır.

Denki Klima Servisi

Denki marka klimalara bakım yapmanız durumunda faturalarınıza indirim olarak yansır . Klimalar hassas cihazlardır. Bu nedenle klimanıza bakım veya onarım yaptıracağınızda uzman bir ekiple çalışın. Denki klima neden önemlidir Yaz aylarında ve kış aylarında donma soğuğunda kuru ısıda çalışmak zor olduğu için klimayı korumak da önemlidir.

Klima Servisi

Klimalara yılda en az 2 kez bakım yapılması gerekmektedir. Uzun yıllara dayanan Sanayi tecrübesi ve yüksek kaliteli işçiliği ile firmamız SULTANBEYLİ şehrinde hızla büyümüştür ve pazar deneyimini kalite iyileştirme açısından kullandı ve sektördeki en etkili firmalardan biri haline gelerek hizmet ağını İstanbul’da genişletti. Denki markasıyla ilgili tüm klimalarınızın hizmetiyle, dost ve güvenli hizmet anlayışımız ile siz değerli müşterilerimize mutluyuz.

Sultanbeyli Denki Klima Servisi

Sultanbeyli klima servisi klimalar için de önemlidir. Servis hizmetleri her cihazda olduğu gibi klimalarda çok önemlidir. Hizmet hizmetlerinin sorunsuz gerçekleştirilmesi, hizmet kategorisinde deneyimli ve sertifikalı bir çalışma sistemi gerektirir. Yaz aylarında, birçok yerde klima zorunlu cihazlara dahildir. Bu nedenle, bu tür yerlerde klima arızaları mümkün olan en kısa sürede çözülmelidir. Klima hizmetleri ile oluşan bu hizmetler sertifikalı ve deneyimli çözümler gerektirir. Denki klima seçimi de çok önemlidir.

Sultanbeyli Denki Klima Servisi 
Sultanbeyli Denki Klima Servisi

Küçük alanlar ve küçük alanlar için küçük klimalar, soğutma işlemini tam anlamıyla gerçekleştiremez. Klima seçiminden hemen sonra, bu klimaların kullanımını uygulayan servis hizmetleri de dikkat edilmelidir. Denki, hizmetkar olmayan ve bu işi işe almayan kişilere klimalar sunmak için ciddi sorunlar getiriyor. Bu nedenle, bu sektördeki en önemli konu nitelikli personeldir. bir şirket olarak, tüm yeni ve eski klima seçenekleri konusunda deneyimli kadrosu ile etkin hizmet vermeye devam ediyoruz.

Sultanbeyli Denki Klima Servisi

Filtrelerin temizlenmesi, fan bölümünün temizlenmesi, polen ve tozun temizlenmesi, klima servis seçeneklerinin en önemli servis kategorisini oluşturmaktadır. Soğutmanın en önemli seçeneklerinden biri olan klimalar ile yaz aylarınız daha serin olacaktır. Bakım süreci tüm dikkatsiz seçenekler yaz aylarında ısı tarafından boğulmuş neden olabilir. Klimaların sesi farklıdır. Havalandırma olmadan klima, havayı elektrik tükettiği şekilde soğutmaz. Bu nedenle, bakım işlemi en hızlı şekilde yapılmalıdır. Firmamıza ulaşarak kesintisiz hizmet alabilirsiniz.

Sultanbeyli Denki Klima Servisi

Sultanbeyli Denki klima firması olarak klimanızın uzun ömürlü çalışma standardına ait olabilmesi için servis hizmeti veriyoruz, servis çalışmamız ‘Klimam çalışmıyor.’ ‘Aşırı gürültülü çalışıyor.’ ‘Klimam su kaçırıyor, ısıtmıyor, soğutmuyor.’ gibi sorunlarında uzman personel ile yanınızda bulunuyor ve tüm sorunlarınızı kökten tamamen çözüyoruz. Dilerseniz klima servisi olarak hangi alanlarda sizlere destek olduğunuzu maddeleyerek anlatalım.

  • Klima söküm, takım işlemleri,
  • Onarım ve arıza giderme işlemleri,
  • Arıza tespit ve çözüm işlemleri,
  • Klima montajı tamiri,
  • Klasik rutin bakım işlemleri vs.

Yukarıdaki 5 maddelik liste ile ilgili sizlerin de ihtiyacınız varsa hemen bize ulaşabilir, bu konularla ilgili kolayca destek alabilirsiniz.


ŞİRKET ADI: SULTANBEYLİ DENKİ KLİMA SİSTEMLERİ İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET LTD ŞTİ


ADRES: Orhangazi 34925 Sultanbeyli/İstanbul


TELEFON: 0216 355 00 01 – 0555 511 2728


ÇALIŞMA SAATLERİ: PAZARTESİ-CUMA: 08:30 – 18:30

CUMARTES: 09:00 – 17:00