Beykoz Alarko Klima Servisi
Ataşehir Alarko Klima Servisi Ataşehir Alarko Klima Servisi

Beykoz Alarko Klima Servisi 

 Beykoz Alarko Klima Servisi, Alarko Klimalarda Beykoz Bölgesi ve İstanbul un her bölgesine siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti vermek için çalışıyoruz. Uzun yıllara dayanan tecrübelerimiz ve uzman çalışanlarımız ile güvenilirliği Klima ve tüm beyaz eşyalarda adresinize getiriyoruz. Beykoz Alarko Klima Servisi Üstelik marka ve model ayrımı yapmadan tüm marka klima beyaz eşyalarınızın montajını bakımını, söküm ve cihazınızda arıza olduğunda her türlü ihtiyacınızı hızlı çözümler ile adresinizde müşterilerimizin gözü önünde çözüyoruz.

Beykoz Alarko Klima Servisi

7 gün 24 saat hizmet anlayışımız ile aynı gün servis imkanı sunmaktayız. Alarko Klima Servisi olarak Beykoz bölgesinde hizmetinizdeyiz. Klima ve beyaz eşyalarınızın konusunda kafanızda soru işareti kalmayacak olup en doğru şekilde servis hizmetlerimizden yararlanacaksınız.  Uzman teknisyenlerimiz ile aynı gün adresinize gelerek profesyonel bir klima hizmeti veriyoruz

Beykoz İlçesinde 7 gün 24 saat hizmet vermekteyiz. Donanımlı servis ekibimiz ile son teknolojik cihazları kullanarak en güvenilir ve iyi hizmeti siz değerli müşterilerimize sunmaktayız.

Beykoz Alarko Klima Servisi
Beykoz Alarko Klima Servisi

Alarko Klima Servisi

  Beykoz Alarko Klima Servisi, olarak klimalarınıza yılda bir kez bakım yaptırmanızı tavsiye ediyoruz. Periyodik bakım yaptırmadığınız zaman verimsizlik ve yüksek faturalarla karşılaşabilirsiniz.  Siz değerli müşterilerimizin klima ile ilgili bir sorunu olduğunda profesyonel çalışanlarımızla her daim yanınızdayız. Zamanında bakım ile faturalarınızın daha az meblağlarda geldiğini sizlerde göreceksiniz. Siz değerli müşterilerimizin mutluluğu bizim mutluluğumuz demektir.

Arızaları önlemek için, daha sağlıklı bir çalışma sistemi elde etmek, enerji tüketimini azaltmak için yılda en az bir kez bakım yaptırınız. 7 gün 24 saat sizlere hizmet vermekteyiz. Çağrı merkezimiz aracılığı ile günün her saati bizimle iletişime geçip arızalarınıza hızlı çözümler bulabilirsiniz.

Beykoz Klima Servisi

Klima servis uzman ekibimiz cihazınızın parçaları yerinde tamir ettiğinde veya değiştirdiğinde. Cihazınızın kalitesini ilk satın aldığınız gün gibi korumak için yüksek kaliteli klima hizmeti sağlayacaktır. Cihazınızda yapılan tüm işlemler adresinizde siz değerli müşterilerimizin gözü önünde yapılmaktadır. Cihazlarınızı tereddüt etmeden Beykoz Klima Servisi olarak bizlere emanet edebilirsiniz.

Klima Servisi

Bakım ve onarım işlemleri bittikten sonra klimanız dan daha iyi verim aldığınızı göreceksiniz kış aylarında daha çok sıcaklığı evlerinize getiriyoruz. Alarko klimalar, klima konusunda son teknolojik ürünleri ile en iyi hizmet veren markalardan biri olmuştur. Alarko Klimayı sahibi olmayı tercih ettiğiniz de firma olarak markanın cihaz satışlarını da yapmaktayız.

Beykoz Alarko Klima Servisi
Beykoz Alarko Klima Servisi

Isıtma zemininde arıza yaşayabilirsiniz. Düşük su basınçlı klimalar düzgün çalışmaz. Cihazın çalışıp çalışmadığına bakılmaksızın Alarko Beykoz Klima Servisi olarak hizmet vermekteyiz.

Beykoz Alarko Klima Servisi

Beykoz Alarko klima firması olarak klimanızın uzun ömürlü çalışma standardına ait olabilmesi için servis hizmeti veriyoruz, servis çalışmamız ‘Klimam çalışmıyor.’ ‘Aşırı gürültülü çalışıyor.’ ‘Klimam su kaçırıyor, ısıtmıyor, soğutmuyor.’ gibi sorunlarında uzman personel ile yanınızda bulunuyor ve tüm sorunlarınızı kökten tamamen çözüyoruz. Dilerseniz klima servisi olarak hangi alanlarda sizlere destek olduğunuzu maddeleyerek anlatalım.

  • Klima söküm, takım işlemleri,
  • Onarım ve arıza giderme işlemleri,
  • Arıza tespit ve çözüm işlemleri,
  • Klima montajı tamiri,
  • Klasik rutin bakım işlemleri vs.

Yukarıdaki 5 maddelik liste ile ilgili sizlerin de ihtiyacınız varsa hemen bize ulaşabilir, bu konularla ilgili kolayca destek alabilirsiniz.

Beykoz Alarko Klima Arızaları Servisi

İstanbul gibi bir metropolde yaşıyorsanız ve bir klima sahibi iseniz Beykoz klima arızaları gibi konularda sık sık arama yapıyor olmalısınız. Bunun sebebi ise şehrin oldukça kalabalık olması ve klimanın dönem dönem çok yoğun dönem dönem çok hızlı sıcak soğuk geçişleri yapmak zorunda olmasıdır diyebiliriz. Bu geçişler yapılırken, Beykoz klima servisi olarak bizler hep yanınızdayız ve klima söküm takım, tamir, bakım onarım gibi konularda sizlere hizmet vermeye devam ediyoruz.


ŞİRKET ADI: BEYKOZ ALARKO KLİMA SİSTEMLERİ İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET LTD ŞTİ


ADRES: Gümüşsuyu 34820 Beykoz/İstanbul


TELEFON: 0216 355 00 01 – 0555 511 2728


ÇALIŞMA SAATLERİ: PAZARTES-CUMA: 08:30 – 18:30

CUMARTESİ: 09:00 – 17:00