Maltepe Rubenis Klima Servisi
Maltepe Regal Klima Servisi Maltepe’de Klima Servis ve onarım hizmeti vermekteyiz.

Maltepe Rubenis Klima Servisi 

Maltepe Rubenis Klima Servisi, Firma olarak çalışanlarımızın uzman olmasına dikkat ediyoruz. Müşteri memnuniyetini ön plana alarak hareket etmekteyiz. Deneyimli servis ekiplerimiz ile sizlere daha iyi hizmet sunmak içi uğraşmaktayız. Sizlere kısa sürede servis hizmeti sunmak ve hızlı bir halde ürünlerinizde oluşan arızaları onarım etmekle yükümlüdür.

Maltepe Rubenis Klima Servisi 
Maltepe Rubenis Klima Servisi

Rubenis Klima Servisi Maltepe

Güvenilir bir hizmet vermekteyiz. Destek ekibimizi arayarak en kaliteli hizmeti alabilirsiniz. Bu durumda sizler bu sayede gönül rahatlığı yaşarsınız. Sizleri her ihtiyacınız olduğunda bekliyoruz! Yapmış olduğumuz servis hizmetinde Klima arıza onarım konusunda, klima bakım temizlik, yedek parça değişimlerinde vb.

Maltepe Rubenis Klima Servisi

Tüm değiştirilen parçalar için 1 yıllık garanti hizmeti vermekteyiz. 7/24 hizmet vererek müşterilerimizin güvenini kazanmayı başardık. Günümüz de her ev ve iş yerinde bulunan klimalar tüm yıl çalışmalarından dolayı bakım ve temizliğe ihtiyaç duyarlar . Bakım yapılmayan klimalar verimli çalışmaz ve buna ek olarak faturalarında artış olarak size döner.

Klima Servisi

Klimalarınızın daha verimli çalışması için uğraşıyoruz. Aygıt bakım ve onarımının yalnız konusunda uzman takımlar tarafından yapılması gerekmektedir .Siz değerli müşterilerimizin sorunlarına uzun vadeli çözümler üretmekteyiz. Siz kıymetli müşterilerimiz de klima bakım ve temizliği için sektörün önde gelen kurumsal firması olan Çankaya Rubenis klima servisini arayarak servis talebinizi iletebilirsiniz.

Maltepe Klima Servisi

Maltepe ilçesinin tüm mahallelerinde kesintisiz hizmet vermekteyiz. Uzun yıllar devam eden ısıtma ve soğutma sistemleri üzerine hizmet veren firmamız konusunda uzman ve eğitimli teknisyenleri ile güler yüzlü, kaliteli hizmet anlayışını birleştirerek. Çağın gereksinimleri doğrultusunda sürekli kendini yenilemektedir. Rubenis Klima Servisi olarak yaşam kalitenizi yükseltmek için çalışan ekibimizle, size uygun şekilde klima modelini seçerek klimaların bakım, onarım ve montaj gereksinimleri ile siz değerli üyelerimizin hizmetindeyiz.

Maltepe Rubenis Klima Servisi 

Firma olarak yenilenen teknolojiye ayak uydurarak. Rubenis Klima Servis olarak en iyi servis hizmetini, en uygun şekilde sizlere sunmak ilkelerimizin en başlangıcında gelmektedir. Son aşama duyarlı olan klimaların yetkin olmayan kişiler tarafında kurcalanması sakıncalı durumlara neden olabilir. Çok daha kaliteli ve uygun klima servisi ile hem klimanızı korumuş olacak, bununla beraber içinizi rahat tutabileceksiniz. Aksi takdirde hem mevcut garantinizden mahrum kalırsınız, hem de klimanız maalesef kullanılmaz hale gelebilir. Bize ulaşarak bölgenin en kaliteli hizmetinden yararlanabilirsiniz.

Maltepe Rubenis Klima Servisi 

Genel olarak bakıldığında klimalar günlük yaşantımızı sıcak ve soğuk dengesine oranlayarak kolaylaştırmaya çalışan teknolojik yeni nesil cihazlardır, fakat klima bakımları hakkında bilinmeyen bir hata bulunmaktadır. Bu hata; klima yalnızca bozulduğunda ya da hiçbir şekilde çalışmadığında klima servislerini aramak sorunudur. Klimalar genellikle belirli periyotlarda bakıma girmesi gereken teknolojik cihazlardır. Bizlerde Maltepe Klima Servisi olarak sadece bozulduğunda değil bakım işlemlerinde de yanınızda olduğunu belirtmek istiyoruz.

Maltepe Rubenis Klima Servisi 
Maltepe Rubenis Klima Servisi

Maltepe Rubenis Klima Servisi 

Maltepe Rubenis klima firması olarak klimanızın uzun ömürlü çalışma standardına ait olabilmesi için servis hizmeti veriyoruz, servis çalışmamız ‘Klimam çalışmıyor.’ ‘Aşırı gürültülü çalışıyor.’ ‘Klimam su kaçırıyor, ısıtmıyor, soğutmuyor.’ gibi sorunlarında uzman personel ile yanınızda bulunuyor ve tüm sorunlarınızı kökten tamamen çözüyoruz. Dilerseniz klima servisi olarak hangi alanlarda sizlere destek olduğunuzu maddeleyerek anlatalım.

  • Klima söküm, takım işlemleri,
  • Onarım ve arıza giderme işlemleri,
  • Arıza tespit ve çözüm işlemleri,
  • Klima montajı tamiri,
  • Klasik rutin bakım işlemleri vs.

Yukarıdaki 5 maddelik liste ile ilgili sizlerin de ihtiyacınız varsa hemen bize ulaşabilir, bu konularla ilgili kolayca destek alabilirsiniz.

Maltepe Rubenis Klima Servisi 

İstanbul gibi bir metropolde yaşıyorsanız ve bir klima sahibi iseniz Rubenis klima arızaları gibi konularda sık sık arama yapıyor olmalısınız. Bunun sebebi ise şehrin oldukça kalabalık olması ve klimanın dönem dönem çok yoğun dönem dönem çok hızlı sıcak soğuk geçişleri yapmak zorunda olmasıdır diyebiliriz. Bu geçişler yapılırken, Maltepe klima servisi olarak bizler hep yanınızdayız ve klima söküm takım, tamir, bakım onarım gibi konularda sizlere hizmet vermeye devam ediyoruz.


ŞİRKET ADI: MALTEPE RUBENİS KLİMA SİSTEMLERİ İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET LTD ŞTİ


ADRES: Cevizli, Orhan Gazi Caddesi, Maltepe/İstanbul


TELEFON: 0216 355 00 01 – 0555 511 2728


ÇALIŞMA SAATLERİ: PAZARTES-CUMA: 08:30 – 18:30

CUMARTESİ: 09:00 – 17:00