Klima ve Kombi Servisi Arıza Bakım ve Onarım Hizmetleri

Hizmet Bölgelerimiz

Ümraniye Sigma Klima Servisi

Hizmet Bölgelerimiz

Ümraniye Sigma Klima Servisi

Sigma Klima Servisi Ümraniye

Sigma Klimalarda Ümraniye Bölgesi ve İstanbul un her bölgesine siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti vermek için çalışıyoruz. Uzun yıllara dayanan tecrübelerimiz ve uzman çalışanlarımız ile güvenilirliği Klima ve tüm beyaz eşyalarda adresinize getiriyoruz. Üstelik marka ve model ayrımı yapmadan tüm marka klima beyaz eşyalarınızın montajını bakımını, söküm ve cihazınızda arıza olduğunda her türlü ihtiyacınızı hızlı çözümler ile adresinizde müşterilerimizin yanında gerçekleştiriyoruz.

7 gün 24 saat sizlere hizmet vermekteyiz. Çağrı merkezimiz aracılığı ile günün her saati bizimle iletişime geçip arızalarınıza hızlı çözümler bulabilirsiniz

 

Sigma Klima Servisi

Ümraniye Sigma Klima Servisi, Periyodik bakım yaptırmadığınız zaman yüksek faturalarla karşılaşabilirsiniz.  Siz değerli müşterilerimizin klima ile ilgili bir sorunu olduğunda profesyonel çalışanlarımızla her daim yanınızdayız. Klimalarınıza yılda bir kez bakım yaptırmanızı tavsiye ediyoruz. Arızaları önlemek için, daha sağlıklı bir çalışma sistemi elde etmek, enerji tüketimini azaltmak için yılda en az bir kez bakım yaptırınız.

Zamanında bakım ile faturalarınızın daha az meblağlarda geldiğini göreceksiniz. Sigma Klima Teknik Servisi olarak Ümraniye İlçesinde 7 gün 24 saat hizmet vermekteyiz. Donanımlı servis ekibimiz ile son teknolojik cihazları kullanarak en güvenilir ve iyi hizmeti siz değerli müşterilerimize sunmaktayız.

 

Ümraniye Klima Servisi

Cihazlarınızı tereddüt etmeden Ümraniye Sigma Klima Servisi olarak bizlere emanet edebilirsiniz. Isıtma zemininde arıza yaşayabilirsiniz. Düşük su basınçlı klimalar düzgün çalışmaz. Cihazın çalışıp çalışmadığına bakılmaksızın Sigma Ümraniye Klima Servisi olarak hizmet vermekteyiz. Sigma Klima sahibi olmayı tercih ettiğiniz de firma olarak markanın cihaz satışlarını da yapmaktayız

Sigma klimalar, klima konusunda son teknolojik ürünleri ile en iyi hizmet veren markalardan biri olmuştur. Ümraniye Klima servis uzman ekibimiz cihazınızın parçaları yerinde tamir ettiğinde veya değiştirdiğinde. Cihazınızın kalitesini ilk satın aldığınız gün gibi korumak için yüksek kaliteli klima hizmeti sağlayacaktır. Cihazınızda yapılan tüm işlemler adresinizde siz değerli müşterilerimizin gözü önünde yapılmaktadır.

 

Bakım ve onarım işlemleri bittikten sonra klimanız dan daha iyi verim aldığınızı göreceksiniz kış aylarında daha çok sıcaklığı evlerinize getiriyoruz.

 

Call Now ButtonTıklayın Bizi Arayın