Beykoz Rubenis Klima Servisi
Beykoz Regal Ataşehir ‘de Klima Servis ve onarım hizmeti vermekteyiz.

Beykoz Rubenis Klima Servisi 

 Beykoz Rubenis Klima Servisi, İstanbul’un Beykoz ilçesinin tüm mahallelerine kesintisiz kaliteli ve güvenilir klima servis hizmeti sağlamaktayız. Bu sektörün en köklü firmalarından biri olmanın verdiği öz güvenle siz değerli müşterilerimize en iyi klima servis hizmetini sağlamaktayız. Rubenis marka klimalara montajını bakımını, söküm ve cihazınızda arıza olduğunda her türlü ihtiyacınızı hızlı çözümler ile aynı gün servis hizmeti vermekteyiz.

7/24 durmaksızın çalışan servis ağımız ile siz değerli müşterilerimizin güvenini kazandık. Beykoz’un tüm mahallelerinde rubenis marka klimalara hizmet vermekteyiz. Klimalarla ilgili sorularınızı destek ekibimize ulaşarak ücretsiz bir şekilde öğrenebilirsiniz . Uzman teknisyenlerimiz ile aynı gün adresinize gelerek profesyonel bir klima hizmeti veriyoruz

Beykoz İlçesinde 7 gün 24 saat hizmet vermekteyiz. Donanımlı servis ekibimiz ile son teknolojik cihazları kullanarak en güvenilir ve iyi hizmeti siz değerli müşterilerimize sunmaktayız.

 

Beykoz Rubenis Klima Servisi 
Beykoz Rubenis Klima Servisi

Rubenis Klima Servisi

  Firma olarak klimalarınıza yılda en az 1 kez bakım yaptırmanızı önermekteyiz. Bakım yaptırmazsanız klimanızdan daha az verim alırsınız.  Siz değerli müşterilerimizin klima ile ilgili bir sorunu olduğunda profesyonel çalışanlarımızla çözmekteyiz. Zamanında bakım ile faturalarınızın fiyatının azaldığını göreceksiniz. Siz değerli müşterilerimizin mutluluğu bizim mutluluğumuz demektir. Arızaları önlemek için, daha sağlıklı bir çalışma sistemi elde etmek, enerji tüketimini azaltmak için yılda en az bir kez bakım yaptırınız. 7 gün 24 saat sizlere hizmet vermekteyiz. Çağrı merkezimiz aracılığı ile günün her saati bizimle iletişime geçip arızalarınıza hızlı çözümler bulabilirsiniz.

Beykoz Klima Servisi

Klima servis uzman ekibimiz cihazınızın parçaları yerinde tamir ettiğinde veya değiştirdiğinde. Cihazınızın kalitesini ilk satın aldığınız gün gibi korumak için yüksek kaliteli klima hizmeti sağlayacaktır. Cihazınızda yapılan tüm işlemler adresinizde siz değerli müşterilerimizin gözü önünde yapılmaktadır. Cihazlarınızı tereddüt etmeden Beykoz Rubenis Klima Servisi olarak bizlere emanet edebilirsiniz.

Klima Servisi

Bakım ve onarım işlemleri bittikten sonra klimanız dan daha iyi verim aldığınızı göreceksiniz kış aylarında daha çok sıcaklığı evlerinize getiriyoruz. Rubenis klimalar, klima konusunda son teknolojik ürünleri ile en iyi hizmet veren markalardan biri olmuştur. Rubenis Klimayı sahibi olmayı tercih ettiğiniz de firma olarak markanın cihaz satışlarını da yapmaktayız.

Beykoz Rubenis Klima Servisi 
Beykoz Rubenis Klima Servisi

Isıtma zemininde arıza yaşayabilirsiniz. Düşük su basınçlı klimalar düzgün çalışmaz. Cihazın çalışıp çalışmadığına bakılmaksızın Rubenis Beykoz Klima Servisi olarak hizmet vermekteyiz. Firmamıza ulaşarak en iyi klima servis hizmetinden yararlanabilirsiniz.

Beykoz Rubenis Klima Servisi

Genel olarak bakıldığında klimalar günlük yaşantımızı sıcak ve soğuk dengesine oranlayarak kolaylaştırmaya çalışan teknolojik yeni nesil cihazlardır, fakat klima bakımları hakkında bilinmeyen bir hata bulunmaktadır. Bu hata; klima yalnızca bozulduğunda ya da hiçbir şekilde çalışmadığında klima servislerini aramak sorunudur. Klimalar genellikle belirli periyotlarda bakıma girmesi gereken teknolojik cihazlardır. Bizlerde Beykoz Klima Servisi olarak sadece bozulduğunda değil bakım işlemlerinde de yanınızda olduğunu belirtmek istiyoruz.

Beykoz Rubenis Klima Arıza Servisi

İstanbul gibi bir metropolde yaşıyorsanız ve bir klima sahibi iseniz Beykoz klima arızaları gibi konularda sık sık arama yapıyor olmalısınız. Bunun sebebi ise şehrin oldukça kalabalık olması ve klimanın dönem dönem çok yoğun dönem dönem çok hızlı sıcak soğuk geçişleri yapmak zorunda olmasıdır diyebiliriz. Bu geçişler yapılırken, Beykoz Rubenis klima servisi olarak bizler hep yanınızdayız ve klima söküm takım, tamir, bakım onarım gibi konularda sizlere hizmet vermeye devam ediyoruz.

Beykoz Klima Servisi

Beykoz Rubenis klima firması olarak klimanızın uzun ömürlü çalışma standardına ait olabilmesi için servis hizmeti veriyoruz, servis çalışmamız ‘Klimam çalışmıyor.’ ‘Aşırı gürültülü çalışıyor.’ ‘Klimam su kaçırıyor, ısıtmıyor, soğutmuyor.’ gibi sorunlarında uzman personel ile yanınızda bulunuyor ve tüm sorunlarınızı kökten tamamen çözüyoruz. Dilerseniz klima servisi olarak hangi alanlarda sizlere destek olduğunuzu maddeleyerek anlatalım.

  • Klima söküm, takım işlemleri,
  • Onarım ve arıza giderme işlemleri,
  • Arıza tespit ve çözüm işlemleri,
  • Klima montajı tamiri,
  • Klasik rutin bakım işlemleri vs.

Yukarıdaki 5 maddelik liste ile ilgili sizlerin de ihtiyacınız varsa hemen bize ulaşabilir, bu konularla ilgili kolayca destek alabilirsiniz.


ŞİRKET ADI: BEYKOZ RUBENİS KLİMA SİSTEMLERİ İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET LTD ŞTİ


ADRES: Gümüşsuyu 34820 Beykoz/İstanbul


TELEFON: 0216 355 00 01 – 0555 511 2728


ÇALIŞMA SAATLERİ: PAZARTESİ-CUMA: 08:30 – 18:30

CUMARTESİ: 09:00 – 17:00