Klima ve Kombi Servisi Arıza Bakım ve Onarım Hizmetleri

Hizmet Bölgelerimiz

Batı Klima Servisi

Hizmet Bölgelerimiz

Batı Klima Servisi

Pendik Batı Klima Servisi

Batı Mahallesi Klima Servisi Batı Mahallesinin en çok tercih edilen servisleri arasına girmeyi başardık. Müşteri memnuniyetini ön planda tutan firmamız müşterilerinin her zaman güvenini kazanmıştır ve yılın her günü siz değerli müşterilerine hizmet vermektedir. Teknik Klima ve Beyaz eşya servisi olarak marka ve model ayrımı yapılmadan Batı Mahallesi ve Pendik ilçesinin her mahallesinde Klima servisi olarak hizmet vermekteyiz. 7 gün 24 saat kesintisiz olarak hizmetlerimize devam etmekteyiz.

Batı Klima Servisi, Uygun alanda yapılmayan montaj hiç umulmadık bir zamanda arızaya neden olabilir. Klima ve beyaz eşya fark etmez tüm eşyalarınızın kurulumu mutlaka uzaman bir ekip tarafından yapılmaktadır. Klima montajlarınız için uzman ekibimiz ile iletişime geçip son derecede kaliteli hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Bu sebeple öncesinde cihazınızın montajının yapılacağı yerin doğru olup olmadığını anlamak adına servisimiz ile iletişime geçerek destek alabilirsiniz. Klimanızdaki gaz dolum işlemi ve kalitesi de çok önemlidir. Klimalara doldurulacak gazın kalitesi, yıl boyunca aldığınız verimliliği doğrudan etkiler. Mevsime göre, gaz dolum işlemi, klima gazını yılda en az 2 kez kontrol ederek yapılmalıdır. Gaz sisteminin tam olarak hangi gaz üzerinde çalıştığını bilmek gerekir. Doldurulacak gazdan sonraki işlem, gerekli basınç değerlerini yazdırma işlemidir. Gazın kalitesi klimanızı doğrudan etkiler. İyi olmaz ise cihazınızın verimliliğini ve çalışma kalitesini etkiler. Batı Klima servisi en kaliteli gaz dolum işlemlerinde her zaman müşterilerinin destekçisi olmuştur.

Klima Servisi

Cihazınızın montajının yapıldığı yer ve ortam cihazınızın vereceği verimliliği doğrudan etkiler. Klima Montajı, bir klimanın verimliliği açısından çok önemli bir işlemdir. Cihazınızın kurulumunun yapıldığı alan cihazınızdan verim alabilmeniz de rol oynar.  Batı Mahallesi klima servisi olarak klima montaj hizmeti, mühendislerimiz ve teknisyenlerimiz ekibimizin taleplerinize göre projeye uygun olarak uzman kurulum ekiplerimiz tarafından yapılmaktadır. Montaj işlemi yapılmadan önce uygun alan için firmamızı arayıp eğitimli çalışanlarımızdan destek alabilirsiniz. Batı Mahallesi Klima Servisi olarak sağlamış olduğumuz her işlemden sonra 1 yıl süreli işçilik dahil olmak üzere yapmış olduğumuz her işlemi garanti ediyoruz. Haftanın her günü 7/24 hizmet anlayışımız ve mobil uygulamamız ile siz değerli müşterilerimize daha iyi hizmet vermekteyiz. Batı Klima Servisi cihazınızda oluşabilecek her sorunda değerli müşterilerine hizmet vermektedir Cihazınızın bakımı yapılmamış ve montaj yeri yanlış ise cihazınızın parçaları arıza vermeye başlayabilir. Projeye uyum çok önemlidir. Aksi takdirde hem klimanızın çalışmasını hem de istediğiniz verimi almanızı önleyecektir. Hiç olmadığı yerde arızaya neden olabilir. Bu nedenle, klima kurulumunuz kesinlikle uzman Batı Klima Servisimiz tarafından yapılmalıdır.

Pendik Klima Servisi Klimanızın periyodik bakım süresini klimanızı doğrudan etkilemez. Çözüm işe yaramazsa bile cihazınızın bulunduğu ortamı doğrudan etkileyebilir. Batı Mahallesi Klima Servisi olarak Klima bakımlarınızda müşterilerimize her zaman destek olmakla birlikte aynı gün adresinize gelip bakım hizmeti vermekteyiz. Elektronik cihazların hiç durmadan çalışan cihazlar olduğunu düşünürsek bazı nedenlerden dolayı bir süre sonra verim alamayabilirsiniz. Bu nedenle cihazlarınıza bakım yapılması gerektiğini üzerine basarak müşterilerimize bildirmekteyiz. Klimanızın filtresi bir süre sonra sürekli kullanımdan ve mevsim geçişlerinden dolayı toz ile dolabilir bu da evinizde temiz hava yerine toz solumanıza neden olabilir ve aile bireylerinin cihazın bulunmuş olduğu atmosferde sağlığını tehlikeye atabilir. Klima bakımları çok önemlidir klimanıza düzenli olarak bakım yaptırmanız demek uzun yıllar boyunca hem daha az arıza vermesi hem de mevsim geçişlerinde daha verimli çalışması demektir.

 

Call Now ButtonTıklayın Bizi Arayın Oziwa Oziwa