Sultanbeyli Beko Klima Servisi
Sultanbeyli Beko Klima Servisi Olarak Sultanbeyli’de Klima Servis ve onarım hizmeti vermekteyiz.

Sultanbeyli Beko Klima Servisi 

Sultanbeyli Beko Klima Servisi, Firma olarak bu sektörde uzun yıllardır iyi işler başardık. İstanbul’un en iyi klima servis şirketine sahibiz. Sultanbeyli Beko Klima Servisi, Bizim çalışan kadromuz gerekli eğitimleri almış uzman kişilerdir.

Beko Klima Servisi Sultanbeyli

Sultanbeyli Beko Klima Servisi 
Sultanbeyli Beko Klima Servisi

Güler yüzlü ve uzman çalışanlarımız ile siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti vermek için uğraşıyoruz. Klimalar bu zamanda en çok kullanılan ısıtma ve soğutma cihazlarıdır. Firma olarak Klimanıza yılda en az 1 kez bakım yaptırmanızı öneriyoruz. Bu sizin klimanızın ömrünü 2 yıl uzatır ve tasarruf sağlar.

Sultanbeyli Klima Servisi

Bizim çalışan kadromuz gerekli eğitimleri almış uzman kişilerden oluşmaktadır. Uzman ekibimiz sayesinde bu sektörün en iyi firmalarından olmayı başardık. Yaz aylarında gerekli olan cihazların başında klima gelmektedir. Bu nedenle klimalarınıza periyodik bakım yaptırmalısınız.

Beko Klima Servisi

Firmamızın önerisi Beko klima bakımı yılda en az 1 kez yapılmanız yönündedir. Bunun nedeni, Klimanızın yaz boyunca sürekli çalışarak efor harcamasıdır. Filtre, polen ve toz temizleme, havadaki toz parçacıkları cihaz ile doldurulur. Bu tozlar mekanizmayı sıkıştırır. Filtre, toz ve polen problemi ve klimaların çalışma performansı ciddi derecede azalmaktadır.

Klima Servisi

Periyodik bakım yapılmaması durumunda klimanız fazla enerji harcayarak az verim alabilirsiniz. Firma olarak bu gibi durumlarda sizin her zaman yanınızdayız. Firmamıza ulaşarak aynı gün hizmet alabilirsiniz. Beko klima seçimi de çok önemlidir. Büyük alanları küçük klimalar ile verim alamasınız.

Sultanbeyli Beko Klima Servisi 
Sultanbeyli Beko Klima Servisi

Sultanbeyli Beko Klima Servisi

Klima seçiminden sonra, bu klimaların kullanımını uygulayan servis hizmetleri ihmal etmemelisiniz. Firma olarak sizlere en iyi hizmeti vermekteyiz. Uzman kadromuz sayesinde bu sektörün en köklü firmalarından biriyiz. Destek ekibimize ulaşarak bilgi alabilirsiniz. En hızlı şekilde arızayı tespit ederek tamir ediyoruz. Uzman ekiplerimiz isteğinize göre adresinize gelecek ve gerekirse onarım, bakım ve yedek parçalar yaparak cihazınızı teslim edecektir .Beko firması, ürünlerinin yüksek kalitede teknik servis ve bakım hizmetleri sunmaktadır. Mevzuatta belirtilen kurallara uygun olarak, ekiplerimizin bakım ve onarımı bir işletme olma bilincinde olarak, cihazlarınıza kalpten kalpten rahatlığı ile hizmet vermektedir. ekiplerimiz, ürününüzün zaman ve teslimat kaybı yaşamadan, konuyla ilgili eğitilmiş personelimizin her birine, onarım bakımına ve parça değişikliklerine Emanet edilebilir. Sultanbeyli klima servisi olarak bilmeniz gerekenler için en önemli faktör, bakımları bozmadan öldürmektir. Firmamıza ulaşarak aynı gün klima hizmeti alabilirsiniz. 7/24 siz değerli müşterilerimiz için çalışıyoruz.

Sultanbeyli Beko Klima Servisi

Genel olarak bakıldığında klimalar günlük yaşantımızı sıcak ve soğuk dengesine oranlayarak kolaylaştırmaya çalışan teknolojik yeni nesil cihazlardır, fakat klima bakımları hakkında bilinmeyen bir hata bulunmaktadır. Bu hata; klima yalnızca bozulduğunda ya da hiçbir şekilde çalışmadığında klima servislerini aramak sorunudur. Klimalar genellikle belirli periyotlarda bakıma girmesi gereken teknolojik cihazlardır. Bizlerde Sultanbeyli Beko Klima Servisi olarak sadece bozulduğunda değil bakım işlemlerinde de yanınızda olduğunu belirtmek istiyoruz.

Sultanbeyli Beko Klima Bakım Servisi

Bu dönemde artık hemen hemen her evde bir veya birden fazla klima bulunduğunu yukarıda belirtmiştik. Sahip olduğunuz klimanın ömrünün sürekliliğini sağlamak istiyorsanız eğer ona iyi davranmanız ve belirli periyotlarda güvendiğiniz bir firmaya bakımını yaptırmanız gerekir.

Sultanbeyli Beko Klima Servisi olarak birçok alanda hizmet verdiğimiz gibi klimanızın bakımı konusunda da sizlere en iyi, en çevre dostu, en güvenilir çözümlerle gelmekteyiz.

Sultanbeyli Beko Klima Servisi

Sultanbeyli Beko klima firması olarak klimanızın uzun ömürlü çalışma standardına ait olabilmesi için servis hizmeti veriyoruz, servis çalışmamız ‘Klimam çalışmıyor.’ ‘Aşırı gürültülü çalışıyor.’ ‘Klimam su kaçırıyor, ısıtmıyor, soğutmuyor.’ gibi sorunlarında uzman personel ile yanınızda bulunuyor ve tüm sorunlarınızı kökten tamamen çözüyoruz. Dilerseniz klima servisi olarak hangi alanlarda sizlere destek olduğunuzu maddeleyerek anlatalım.

  • Klima söküm, takım işlemleri,
  • Onarım ve arıza giderme işlemleri,
  • Arıza tespit ve çözüm işlemleri,
  • Klima montajı tamiri,
  • Klasik rutin bakım işlemleri vs.

Yukarıdaki 5 maddelik liste ile ilgili sizlerin de ihtiyacınız varsa hemen bize ulaşabilir, bu konularla ilgili kolayca destek alabilirsiniz.


ŞİRKET ADI: SULTANBEYLİ BEKO KLİMA SİSTEMLERİ İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET LTD ŞTİ


ADRES: Orhangazi 34925 Sultanbeyli/İstanbul


TELEFON: 0216 355 00 01 – 0555 511 2728


ÇALIŞMA SAATLERİ: PAZARTESİ-CUMA: 08:30 – 18:30

CUMARTESİ: 09:00 – 17:00