Klima ve Kombi Servisi Arıza Bakım ve Onarım Hizmetleri

Hizmet Bölgelerimiz

Atakent Klima Servisi

Hizmet Bölgelerimiz

Atakent Klima Servisi

Ümraniye Atakent Klima Servisi

Atakent Mahallesi Klima Servisi Teknik Klima ve Beyaz eşya servisi olarak marka ve model ayrımı yapılmadan Ümraniye ilçesinin Atakent Mahallesin de her marka cihazlarınızın montajını bakım ve onarım işlemlerini yapaktayız. Hizmetlerimize ara vermeden 7/24 hizmet sağlamaktayız. Atakent Mahallesi Klima Servisi olarak sağlamış olduğumuz her işlemden sonra 1 yıl süreli işçilik dahil olmak üzere yapmış olduğumuz her işlemi garanti ediyoruz ve işçilik garantisi de vermekteyiz. Sonraki işlemleriniz de servis çağırdığınız da tekrar ücret ödemek durumunda kalmayacaksınız. Atakent Mahallesi Klima Teknik Servisi her zaman müşterilerini düşünür ve hizmetlerini her zaman kalite çerçevesinde gerçekleştirir. Haftanın her günü 7/24 hizmet anlayışımız ve mobil uygulamamız ile siz değerli müşterilerimize daha iyi hizmet vermekteyiz. Atakent Mahallesi Klima Servisi cihazınızda oluşabilecek her sorunda değerli kıymetli müşterilerine hizmet etmektedir.

Atakent Mahallesi Teknik servis olarak alanlarımız da her eğitimimizi tamamlamış olup geçmişten günümüze gelen tecrübelerimizle vereceğimiz hizmetleri garanti ediyoruz. Kaliteli servis anlayışı firmamız için çok önemli bir unsurdur bu nedenle hem firma olarak hem de tüm çalışanlarımız kaliteli hizmet anlayışını sağlamaktayız.

Atakent Mahallesi ve Ümraniye ilçesinin her mahallesinde Klima servisi olarak hizmet vermekteyiz. 7 gün 24 saat kesintisiz olarak hizmetlerimize devam etmekteyiz. Atakent Mahallesin de teknik servis hizmetlerimize devam etmekteyiz. Vermiş olduğumuz her hizmette güven aşılamaktayız.

Klima Servisi

Atakent Klima Bakımı Klimanız da uzun süreli arıza yaşanmaması adına klima bakımlarınızın düzenli olarak yapılması gerektiğini önermekteyiz. Sağlıklı ve verimli çalışması adına bakımlar büyük önem taşır. Klimanızın filtresi bir süre sonra sürekli kullanımdan ve mevsim geçişlerinden dolayı toz ile dolabilir bu da evinizde temiz hava yerine toz solumanıza neden olabilir ve aile bireylerinin cihazın bulunmuş olduğu atmosferde sağlığını tehlikeye atabilir. Klima bakımları çok önemlidir klimanıza düzenli olarak bakım yaptırmanız demek uzun yıllar boyunca hem daha az arıza vermesi hem de mevsim geçişlerinde daha verimli çalışması demektir. Klimanızın periyodik bakım süresini klimanızı doğrudan etkilemez. Çözüm işe yaramazsa bile cihazınızın bulunduğu ortamı doğrudan etkileyebilir. Atakent Mahallesi Klima Servisi olarak Klima bakımlarınızda uygun fiyatlarımız ile kıymetli müşterilerimize destek olmaktayız. Mobil uygulamamız ile bizimle iletişime geçerek bakım hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Klima bakımları konusunda dikkat etmeniz gereken bir diğer husus klimanızın gazının kalitesi olmalıdır. Gazın kalitesi klimanızı doğrudan etkiler. İyi olmaz ise cihazınızın verimliliğini ve çalışma kalitesini etkiler. Klimalara doldurulacak gazın kalitesi, yıl boyunca aldığınız verimliliği doğrudan etkiler. Mevsime göre, gaz dolum işlemi, klima gazını yılda en az 2 kez kontrol ederek yapılmalıdır. Klima ve beyaz eşya fark etmez tüm eşyalarınızın kurulumu mutlaka uzman bir ekip tarafından yapılmaktadır.

Atakent Klima Servisi

Ümraniye Klima Servisi, Yeni satın alınan cihazlarda kurulum işleminin önemini her zaman üzerine basarak doğru yapılması gerektiğini belirtiyoruz. Klima kurulumlarınız için uzman ekibimiz ile iletişime geçip son derecede kaliteli hizmetlerimizden yararlanabilir ve doğru alan seçimi konusunda alanında uzman teknisyenlerimizden destek alabilirsiniz.  Bu sebeple öncesinde cihazınızın montajının yapılacağı yerin doğru olup olmadığını anlamak adına servisimiz ile iletişime geçerek destek alabilirsiniz. Klimanızdaki gaz dolum işlemi ve kalitesi de çok önemlidir. Atakent Klima servisi en kaliteli gaz dolum işlemlerinde her zaman müşterilerinin destekçisi olmuştur. Ümraniye ilçesinin kaliteli hizmet veren tek servisiyiz. Atakent Mahallesi sakinlerine hizmetlerimiz konusunda her zaman yardımcı olmaktayız. Arızalarınız da ve montaj işlemlerinize kısa sürede hızlı çözümler uygulayarak sizi sorunlarınızdan kurtarmaktayız.

 

Call Now ButtonTıklayın Bizi Arayın Oziwa Oziwa