Gözde Teknik Servis

Yılların verdiği tecrübe ve bilgi birikimi ile siz değerli müşterilerimize elektrikli ev aletleri hizmeti vermekteyiz. Kombi ve Klima, Konusunda Uzman kadromuz ile 7/24 Her marka ve model, beyaz eşya ürünleri için İstanbul'un tüm bölgelerine servis hizmeti vermekteyiz. Tüm Hizmetlerimiz 1 sene malzeme ve işçilik garantisi altındadır.

Kombi Servisi;

Firmamız uzman kadrosu ile kombilerinize kombi yedek parça, kombi bakımı, kombi montajı ve yerinde teknik servis hizmetleri vermektedir.

Yerinde onarımı olmayan cihazlarınız uzman teknik ekibimiz tarafından Atölyemize alınır, Atölyemizde test cihazlarına bağlı olarak işlem yapılır ve ilk gün ki gibi çalışır durumda sizlere teslim edilir. SERVİS34 olarak ilk hedefimiz müşteri memnuniyetidir.

Bu doğrultuda verdiğimiz hizmetlerde %100 müşteri memnuniyeti garantisi vermekteyiz.

Hafta içi ve hafta sonu olmak üzere haftanın 7 günü canlı destek veya çağrı merkezi telefon numaramızdan bize ulaşabilirsiniz.

Klima Servisi

Gözde Teknik Servis olarak sunduğumuz hizmetlerden bir taneside Klima Servisi dir.

istanbul anadolu ve avrupa yakasının her semtine klima servisi hizmetimiz mevcuttur.

Yaşam alanlarımızın büyük bir kısmında yaz kış kullanmakta olduğumuz klimalarımız yıllık bakıma ihtiyaç duyan cihazlardır.

Özellikle yaz aylarında yogun olarak kullanılan klimalarımıza her yaz başlangıcında ve yaz sonunda klima bakımı işlemi uygulanması, klimanızın çalışmasını olumlu yönde etkileyip arıza sebeplerini ortadan kaldırması yanı sıra bizlerinde sağlığında önemli rol oynar.

Klimalarımız gün boyu ortamdaki havayı teneffüs eder ve havadaki zararlı bakterileri üzerinde barındırır. Klima bakımı yapılmamış cihazlar bu zararlı bakterilerin hava yoluyla bizlere bulaşmasına neden olabilirler.

Hemen Ara!
WhatsApp chat