Beykoz Airfel Klima Servisi

Beykoz Airfel Klima Servisi 

 Beykoz Airfel Klima Servisi, Airfel marka klimalarda Beykoz Bölgesi olarak sizlere en iyi ve kalitede ki hizmeti vermek için çalışıyoruz. Uzun yıllara dayanan tecrübelerimiz ile Güvenilirliği Klima ve tüm beyaz eşyalarda adresinize getiriyoruz. Üstelik marka ve model ayrımı yapmadan tüm marka klima beyaz eşyalarınızın montajını bakımını ve cihazınızda arıza olduğunda her türlü ihtiyacınızı gideriyoruz.

Beykoz Airfel Klima Servisi

Uzman teknisyenlerimiz ile aynı gün adresinize gelerek profesyonel bir klima hizmeti veriyoruz. Klima alanında kafanızda soru işareti kalmasın, doğru ve hızlı çözümler ile Airfel Klima Servisi olarak Beykoz bölgesinde hizmetinizdeyiz.

Beykoz İlçesinde 7 gün 24 saat hizmet vermekteyiz. Donanımlı servis ekibimiz ile son teknolojik cihazları kullanarak en güvenilir ve iyi hizmeti siz değerli müşterilerimize sunmaktayız.

 

Beykoz Airfel Klima Servisi 
Beykoz Airfel Klima Servisi

Airfel Klima Servisi

 Beykoz Airfel Klima Servisi , olarak klimalarınıza yılda 2 kez bakım yaptırmanızı tavsiye ediyoruz. Siz değerli müşterilerimizi klima ile ilgili bir sorunu olduğunda profesyonel çalışanlarımızla her daim yanınızdayız. Periyodik bakım yaptırmadığınız zaman verimsizlik ve yüksek faturalarla karşılaşabilirsiniz. Zamanında bakım ile faturalarınızda yüzde 30’a varan rakamlarda tasarruf sağlayabilirsiniz.

Beykoz Klima Servisi

Klima servis uzman ekibimiz cihazınızın parçaları yerinde tamir ettiğinde veya değiştirdiğinde. Cihazınızın kalitesini ilk satın aldığınız gün gibi korumak için yüksek kaliteli klima hizmeti sağlayacaktır. Cihazınızda yapılan tüm işlemler adresinizde siz değerli müşterilerimizin gözü önünde yapılmaktadır. Cihazlarınızı tereddüt etmeden Beykoz Airfel Klima Servisi olarak bizlere emanet edebilirsiniz.

Klima Servisi

Kurulum, bakım, onarım işlemleri bittikten sonra klimanız dan daha iyi verim aldığınızı göreceksiniz kış aylarında daha çok sıcaklığı evlerinize getiriyoruz. Airfel marka klimalar klima konusunda son teknolojik ürünleri ile en iyi hizmet veren markalardan biri olmuştur. Airfel marka Klimayı sahibi olmayı tercih ettiğiniz de firma olarak markanın cihaz satışlarını da yapmaktayız bizlere danışabilirsiniz.

Beykoz Airfel Klima Servisi

Cihazınız çalışırken sorun olduğunda, ilk başta su basıncını kontrol etmeniz gerekir. Klima sigortanın kapalı olup olmadığını, gaz valfinin kapalı olup olmadığını ve ön paneldeki yaz kış konum anahtarının istenen konumda olup olmadığını kontrol edilmelidir. Isıtma zemininde arıza yaşayabilirsiniz. Düşük su basınçlı klimalar düzgün çalışmaz. Cihazın çalışıp çalışmadığına bakılmaksızın Airfel Beykoz Klima Servisi olarak hizmet vermekteyiz.

Beykoz Airfel Klima Servisi 
Beykoz Airfel Klima Servisi

Arızaları önlemek için, daha sağlıklı bir çalışma sistemi elde etmek, enerji tüketimini azaltmak ve doğal gaz sızıntılarını önlemek için yılda en az bir kez bakım yaptırınız. 7 gün 24 saat sizlere hizmet vermekteyiz. Çağrı merkezimiz aracılığı ile günün her saati bizimle iletişime geçip arızalarınıza hızlı çözümler bulabilirsiniz.

Beykoz Airfel Klima Montaj Servisi

Beykoz Airfel klima montajı, Beykoz gibi bir ilçede, sizlere de kolaylık sağlamak açısından hemen hemen aklınıza gelebilecek bütün klima markalarına bakım yapmaktayız. Bu sayede hem sizlerin bakım onarım, teknik destek, söküm takım gibi işlemlerinizi halletmiş hem de memnuniyetinizi en üst seviyede tutmuş oluyoruz.

Beykoz Airfel Klima Servisleri

Beykoz Airfel Klima Servisi olarak; Güler yüzlü, işlerinin ehli deneyimli olan personellerimizle, geniş araç ekiplerimizle %100 müşteri memnuniyeti için sizlere hizmet vermekteyiz. Bölgesel çalışmalarımız, güvenebileceğiniz çevre dostu montaj uygulamalarımızla çalışmalarımızın hakkını vermiş ve güven sağlamış bulunmaktayız.

Beykoz Airfel Klima Tamiri Servisi

Değişen hava şartlarına meydan okumak adına, özellikle şu teknolojinin büyük bir oranda değişim ve gelişim gösterdiği dönemde, artık hemen hemen her evde bir veya birden fazla klima bulunmaktadır. Bizde Beykoz Airfel Klima Servisi olarak sizlere profesyonel ekibimizle montaj hizmeti vermekteyiz. Bizim sayemizde memnun olmamanız pekte mümkün olmayacaktır.

Beykoz Airfel Klima Servisi

 Beykoz Airfel klima firması olarak klimanızın uzun ömürlü çalışma standardına ait olabilmesi için servis hizmeti veriyoruz, servis çalışmamız ‘Klimam çalışmıyor.’ ‘Aşırı gürültülü çalışıyor.’ ‘Klimam su kaçırıyor, ısıtmıyor, soğutmuyor.’ gibi sorunlarında uzman personel ile yanınızda bulunuyor ve tüm sorunlarınızı kökten tamamen çözüyoruz. Dilerseniz klima servisi olarak hangi alanlarda sizlere destek olduğunuzu maddeleyerek anlatalım.

  • Klima söküm, takım işlemleri,
  • Onarım ve arıza giderme işlemleri,
  • Arıza tespit ve çözüm işlemleri,
  • Klima montajı tamiri,
  • Klasik rutin bakım işlemleri vs.

Yukarıdaki 5 maddelik liste ile ilgili sizlerin de ihtiyacınız varsa hemen bize ulaşabilir, bu konularla ilgili kolayca destek alabilirsiniz.


ŞİRKET ADI: BEYKOZ AİRFEL KLİMA SİSTEMLERİ İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET LTD ŞTİ


ADRES: Gümüşsuyu 34820 Beykoz/İstanbul


TELEFON: 0216 355 00 01 – 0555 511 2728


ÇALIŞMA SAATLERİ: PAZARTESİ-CUMA: 08:30 – 18:30

CUMARTESİ: 09:00 – 17:00