Maltepe Klima Servisi 1

Maltepe Arçelik Klima Servisi 

Maltepe Arçelik Klima Servisi, olarak günümüzde müşterilerimize en iyi  desteği sunuyoruz. Firmamız Maltepe ilçesinin tüm mahallelerinde müşterilerin güvenini kazanarak hizmet vermeye devam ediyor.

Maltepe Arçelik Klima Servisi 
Maltepe Arçelik Klima Servisi

Arçelik Klima Servisi Maltepe

Arçelik Klima Servisi Maltepe, Türkiye’nin büyüyen markalarından biri olan Arçelik’i temsil eden Firmamız, güvence ve hizmet kalitesi anlayışı ile bölgenin önde gelen firmalarından biridir. Destek ekibimizi arayarak bize ulaşabilirsiniz.

Arçelik Klima Servisi

Klimanız ile ilgili hiçbir sorun yaşamamanız için firmamızı arayarak periyodik bakım yaptırabilirsiniz. Buna ek olarak bakım yaptırdığınızda uzun vadeli olarak faturalarınıza indirim olarak yansıyacaktır.

Klima Servisi

Önceki kullanımdaki bakterilerin tekrar bir hastalık ajanı olarak size geri dönmemesi için bakıma dikkat etmelisiniz. Arçelik klima hizmeti olarak  siz değerli müşterilerimizin güvenliğini sağlamak için çalışıyoruz. Klima servisi sayesinde gerçekleştirilen bu hizmetler, sertifikalı ve tecrübeli çözümleri gerektirmektedir.

Maltepe Arçelik Klima Servisi 

Bakım sırasında, çoğu zaman cihazın genel durumu servisimiz tarafından gözden geçirilir ve olası arıza önlenir. Kullanmanızı etkileyecek bir durum varsa ekibimiz sizi uyaracaktır. Bu yüzden sorunu çözmek ve klimanızı rahat kullanılabilecek bir hale getiriyoruz. Arçelik klimanızın çalışmasını istiyorsanız, Maltepe Arçelik hizmeti istemek için lütfen servisimizle iletişime geçin. Var olan arızaları kısa sürede çözüme kavuşturacağımız gibi, garantili bir hizmetin de keyfini sürme olanaklarına sahip olabiliyorsunuz.

Maltepe Arçelik Klima Servisi 

Teknik Servisi olarak tüm  klimalarınızın onarım, bakım, montaj vb. gerçekleştiriyoruz. Sizlere en uygun fiyatlarda kartal ilçesinde hizmet veriyoruz. Servisimiz, değişimin hep bir adım önünde giderek İstanbul’un en başarılı servislerinden biri haline gelmiştir. Hizmetine kalite anlayışından ödün vermeden devam etmekte ve bundan sonrada aynı hizmet anlayışı çerçevesinde devam edecektir. Arçelik Servis hizmetleri, klimalar için de önemlidir. Her cihazda olduğu gibi klima cihazlarında da servis hizmetleri çok önemlidir. Servis hizmetlerinin problemsiz bir şekilde gerçekleşmesi, hizmet kategorisinde deneyimli ve sertifikalı çalışma sistemi gerektirmektedir. Yaz aylarında bir çok mekanda klima, zorunlu cihazlar içerisinde yer almaktadır. Bu nedenle, bu gibi mekanlarda meydana gelen klima arızaları, en kısa zamanda çözümlenmelidir. Firmamızı arayarak 7/24 klima hizmeti alabilirsiniz.

Maltepe Arçelik Klima Servisi 
Maltepe Arçelik Klima Servisi

Maltepe Arçelik Klima Servisi

Maltepe Arçelik klima firması olarak klimanızın uzun ömürlü çalışma standardına ait olabilmesi için servis hizmeti veriyoruz, servis çalışmamız ‘Klimam çalışmıyor.’ ‘Aşırı gürültülü çalışıyor.’ ‘Klimam su kaçırıyor, ısıtmıyor, soğutmuyor.’ gibi sorunlarında uzman personel ile yanınızda bulunuyor ve tüm sorunlarınızı kökten tamamen çözüyoruz. Dilerseniz klima servisi olarak hangi alanlarda sizlere destek olduğunuzu maddeleyerek anlatalım.

  • Klima söküm, takım işlemleri,
  • Onarım ve arıza giderme işlemleri,
  • Arıza tespit ve çözüm işlemleri,
  • Klima montajı tamiri,
  • Klasik rutin bakım işlemleri vs.

Yukarıdaki 5 maddelik liste ile ilgili sizlerin de ihtiyacınız varsa hemen bize ulaşabilir, bu konularla ilgili kolayca destek alabilirsiniz.

Maltepe Arçelik Klima Arıza Servisi

İstanbul gibi bir metropolde yaşıyorsanız ve bir klima sahibi iseniz Arçelik klima arızaları gibi konularda sık sık arama yapıyor olmalısınız. Bunun sebebi ise şehrin oldukça kalabalık olması ve klimanın dönem dönem çok yoğun dönem dönem çok hızlı sıcak soğuk geçişleri yapmak zorunda olmasıdır diyebiliriz. Bu geçişler yapılırken, Maltepe klima servisi olarak bizler hep yanınızdayız ve klima söküm takım, tamir, bakım onarım gibi konularda sizlere hizmet vermeye devam ediyoruz.


ŞİRKET ADI: MALTEPE ARÇELİK KLİMA SİSTEMLERİ İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET LTD ŞTİ


ADRES: Cevizli, Orhan Gazi Caddesi, Maltepe/İstanbul


TELEFON: 0216 355 00 01 – 0555 511 2728


ÇALIŞMA SAATLERİ: PAZARTESİ-CUMA: 08:30 – 18:30

CUMARTESİ: 09:00 – 17:00