Kadikoy Klima Servisi 1

Kombi Servisi Kadıköy

Kombi Servisi Kadıköy, Parça fiyat istemek isterseniz şirketimizi arayabilirsiniz size en uygun fiyatın verileceğinden emin olun. Kazanın bakım ve kombi performansı, ilk gün naturel gazı ile aynı şekilde sağlanır ve arıza riskini en aza indirir , elektrik faturalarının cihazın kabarması engellenir. Su sızıntısının oluşması ile gaz sızıntıları önlenir ve ortam kirlenmez. Kadıköy Kombi servis şirketi, kazanın düzenli olarak bakımının sonucu olarak uzun yıllık deneyimleriyle beraber ortalama 5 ila 10 yıl ömrünün sonucu olarak daha uzun süre görmekteyiz. Kombinize düzenli bakım yaptırmanız hem enerji tasarrufu sağlar hemde arızalanmaları önler.

Kadıköy Kombi Servisi

Güvenliğiniz için, evinize gelen çalışanların ne kadar deneyimli olmasıda önemlidir. Bakım onarım işi bittikten sonra değiştirilen parçalar firmamız tarafından 1 yıl garanti altına alınır. Kombi kazan temizliğinin bakımı sırasında, ayarlama ve muayene işlemi üç aşamadan geçirilir. Yanma odası, meme gözenekleri, döşeme filtresi, pervane gözleri, merkezi ısıtma hattı, brülörün çıkarılması ve yıkanması, fan motor parçaları toz toplayabilir. Bu alanlarda tozun temizlenmesi ve cihazların daha iyi kalitede çalışması söz konusudur. Sadece bu kısım değil.; Çakmak, gaz vanası, kalori kapasitesi ayarlamaları da yapılmaktadır. Gençleştirme tankındaki hava oranı, imbisat tankının havası ve NTC termostatları da ölçülür. Bu şekilde kontroller tamamlanır ve olası büyük arızalar önlenir. Özellikle anakart arızası durumunda çok önemli masraflarla karşı karşıya kalabilirsiniz. Bunların yaşanmasını istemiyorsanız kombinize yılda 2 kez düzenli bakım yaptırın.

Kombi Servisi

Kadıköy kombi hizmeti, cihazlarınızın ilk günün kalitesiyle çalışması için sorunsuz ve gayet ergonomik hizmetler sunmaktadır. Kombi ısıtma sistemlerinde en çok tercih edilenlerden biridir. Özellikle doğal gaz ve Petek sistemlerinin kullanımı ile çok avantajlı bir ısınma sağlayabilir. Bu durumda, kombi kazanları sorunsuz kullanmak ve verimli ısıtma yapmak çok önemlidir. Firmamız sağladığı hizmetle birlikte kadıköyün her mahallesine hizmetimiz bulunmaktadır. Firmamız her türlü arıza ve bakımda uzman kadrosu ile hizmet sunabilir. Kadıköy bölgesinde 7/24 kombi kazanı problemini gideriyoruz.

kadıköy kombi servisi
Kadıköy kombi Servis ve onarım hizmeti vermekteyiz.

Kadıköy Kombi Bakımı

Tüm hizmetlerimizde olabilecek en uygun fiyatları teklif ediyoruz. Kombi kazan bakımı sırasında, ısıtma ve sıcak su için yanma işlemini gerçekleştiren cihazın parçaları incelenir, kontrol edilir tozlanma denetlenir ve gerekirse temizlenir. Yanma odası brülörleri, ana yakıt, kombi kazanınızın gaz vanası ayarları da kontrol edilir, gerekli ayarlamalar ve temizlik yapılır. Kombi kazan içindeki elektrik ve elektronik bileşenler otomatik gaz kesme sensörleri tarafından kontrol edilir. Buna ek olarak, yoğuşmalı su haznesi ve radyatör go hattındaki çamur ayırıcı filtresi de yoğuşmalı kombi Kazanlarda temizlenir. Tüm işlemler tamamlandıktan sonra ısıtma sisteminiz devreye girer.

Kadıköy Kombi Tamiri

Tğm gereken Kontroller sağlanır ve kombi kazanınızın optimum çalışması için Ayarlamalar yapılır. Sonunda hangi işlemlerin yapıldığıyla ilgili müşteriye rapor verilir. Kadıköy kombi servisi yıllardır topladığı deneyimlerle siz değerli müşterilerin sorunları çözüm buluyor. 1994 yılından bu yana, hizmetlerini sürdürerek müşterilerinin memnuniyeti için çalışmaktadır. Özel bir hizmet olarak, tüm marka cihazlarının sorunlarını giderir. Yüksek kaliteli ve güvenilir hizmetleriyle bu sektörde başarılı adımlarla hızla büyümeye ve hedeflerine ulaşmakta olan bir firmayız. Uygun ödeme koşulları ile müşterilerine her zaman tam destek sağlamayı amaçlayan kombi hizmetimiz. Uzman kadromuz ile tüm kombi onarım, bakım ve onarım servisi vermekteyiz.

Kombi kazanınızın uzun süre sık arızalanması, yüksek performans ve yüksek verimlilik bir problemle, yılda en az bir kez güvenle kullanmak istersiniz, kombi cihazın bakım ve teknik denetimler yapmak gerekir. Mobil ekiplerimiz ile en iyi hizmeti veren Firmamız, tüm kombi markalarına garantili onarım sağlamaya devam etmektedir. Kombi kazanından gelen gaz kapatılabilir, çünkü güvenlik ortaya çıkar, çoğu zaman kombi kullanıcıları evden ayrıldığında veya tatil gaz valfine giderken kapalı pozisyonu getirebilir. Vana açık kontrol edildikten sonra, kazan devreye girer girmez bir süre sonra tekrar çalıştırılabilir. Firmamız 7/24 sizlere hizmet vermektedir.