Maltepe Baymak Klima Servisi
Maltepe Baymak Klima Servisi Olarak Maltepe’de Klima Servis ve onarım hizmeti vermekteyiz.

Maltepe Baymak Klima Servisi 

Maltepe Baymak Klima Servisi, Firmamız uzun yıllardır deneyimi ve uzman çalışan kadrosu sayesinde size en iyi hizmeti vermektedir. Bizim çalışan kadromuz bu sektörde gerekli tüm eğitimleri görmüş seçilmiş kişilerdir. Maltepe klima servisi olarak sizin isteğinize göre aynı gün evinize gelerek sizlere uygun fiyatlarla en iyi hizmeti vermekteyiz. , Onarım, Bakım ve Kurulum ihtiyaçları için bize ulaşın.

Maltepe Baymak Klima Servisi 
Maltepe Baymak Klima Servisi

Maltepe Baymak Klima Servisi 

Baymak marka klimalara servis hizmeti sağlamakla birlikte Baymak marka cihazların satın alımı konusunda da firma olarak yardımcı olmaktayız. Farklı bir adrese taşındığınızda evinizde bulunan cihazın çıkarılma ve yeni adresinize kurulum işlemlerini de gerçekleştirmekteyiz. Maltepe Baymak Klima servisi olarak Klimalar konusunda her türlü ihtiyaçlarınız da yanınızdayız. Yılın 365 günü çalışarak sizlere hizmet vermekteyiz.

 Klima Servisi 

Firmamız İstanbul genelinde kimsenin sunamadığı hizmeti tek başına uzman kadrosu ile uygun fiyatlarla sunmaktadır. Değiştirilen her parça için firmamız tarafından 1 yıl garanti hizmeti vermekteyiz. Bakım, onarım, kurulum gibi işlemleriniz için 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet alabilirsiniz. Tüm klima kurulumlarından önce gerekli su bağlantıları ve elektrik bağlantılarını kontrol ediniz cihazınızın sağlam bir durumda çalıştığından emin olursanız destek ekibimize bilgi verebilirsiniz.  Bakım yaptırmanız durumunda Mevsim ayrımı olmadan cihazınızı daha verimli ve tasarruflu şekilde kullanmış olursunuz. Yüksek faturalar ödemek durumunda kalmazsınız.

Maltepe Baymak Klima Servisi 

Klimanızın düzgün çalışmasındaki en iyi etkenlerden biride doğru yere monte edilmesidir. Bu durumda montajı yapan servisin alanında uzman olması çok önemlidir. Ergonomik fiyatlara en iyi hizmeti veriyoruz. Periyodik bakım yaptırmamanız durumunda faturalarda kabarma ve klimanızdan düşük verim alırsınız. Bu sebeple cihaz bakımlarınızın düzenli olarak yapılması çok gerekir. Maltepe Baymak Klima Servisi olarak cihaz bakımlarınızı yılda en az bir kez mutlaka yapılmasını önermekteyiz.

Maltepe Baymak Klima Servisi 

Gerekli bakım kurulum işlemleri servisimiz tarafından en iyi şekilde yapılmalıdır. Çalışan kadromuz uzun yıllardır bu firmada çalışan bizden önce profesyonel firmalarda eğitim görmüş kişilerden oluşmaktadır. En uygun fiyatlar ile firmamız tarafından siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

Maltepe Baymak Klima Servisi 

Cihaz bakımlarınızın düzenli olarak yapılması kullanımda çok önemli olup aynı zamanda cihazınızda arıza olmaması konusunda sizlere uzun kullanım konusunda yardımcı da olmaktadır. Klima konusunda uzmanlaşmış firmamızdan başarılı bir hizmet elde edebilirsiniz. Firmamız bu alanda çok başarılı ve garantili hizmet vermektedir. Firmamız çok uzun yıllardır Baymak Klima Servisi olarak hizmet vermektedir. Bizimle iletişime geçerek kısa sürede Klima ve tüm beyaz eşyalarınızın kurulumu bakımı ve onarımı konusunda hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Hizmetlerimizden memnun kalacağınızı garanti ediyoruz. 7/24 durmadan çalışıyoruz.

Maltepe Baymak Klima Arıza Servisi 

İstanbul gibi bir metropolde yaşıyorsanız ve bir klima sahibi iseniz Baymak klima arızaları gibi konularda sık sık arama yapıyor olmalısınız. Bunun sebebi ise şehrin oldukça kalabalık olması ve klimanın dönem dönem çok yoğun dönem dönem çok hızlı sıcak soğuk geçişleri yapmak zorunda olmasıdır diyebiliriz. Bu geçişler yapılırken, Maltepe klima servisi olarak bizler hep yanınızdayız ve klima söküm takım, tamir, bakım onarım gibi konularda sizlere hizmet vermeye devam ediyoruz.

Maltepe Baymak Klima Servisi

Genel olarak bakıldığında klimalar günlük yaşantımızı sıcak ve soğuk dengesine oranlayarak kolaylaştırmaya çalışan teknolojik yeni nesil cihazlardır, fakat klima bakımları hakkında bilinmeyen bir hata bulunmaktadır. Bu hata; klima yalnızca bozulduğunda ya da hiçbir şekilde çalışmadığında klima servislerini aramak sorunudur. Klimalar genellikle belirli periyotlarda bakıma girmesi gereken teknolojik cihazlardır. Bizlerde Maltepe Klima Servisi olarak sadece bozulduğunda değil bakım işlemlerinde de yanınızda olduğunu belirtmek istiyoruz.

Maltepe Baymak Klima Servisi 
Maltepe Baymak Klima Servisi

Maltepe Baymak Klima Servisi

Maltepe Baymak klima firması olarak klimanızın uzun ömürlü çalışma standardına ait olabilmesi için servis hizmeti veriyoruz, servis çalışmamız ‘Klimam çalışmıyor.’ ‘Aşırı gürültülü çalışıyor.’ ‘Klimam su kaçırıyor, ısıtmıyor, soğutmuyor.’ gibi sorunlarında uzman personel ile yanınızda bulunuyor ve tüm sorunlarınızı kökten tamamen çözüyoruz. Dilerseniz klima servisi olarak hangi alanlarda sizlere destek olduğunuzu maddeleyerek anlatalım.

  • Klima söküm, takım işlemleri,
  • Onarım ve arıza giderme işlemleri,
  • Arıza tespit ve çözüm işlemleri,
  • Klima montajı tamiri,
  • Klasik rutin bakım işlemleri vs.

Yukarıdaki 5 maddelik liste ile ilgili sizlerin de ihtiyacınız varsa hemen bize ulaşabilir, bu konularla ilgili kolayca destek alabilirsiniz.


ŞİRKET ADI: MALTEPE BAYMAK KLİMA SİSTEMLERİ İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET LTD ŞTİ


ADRES: Cevizli, Orhan Gazi Caddesi, Maltepe/İstanbul


TELEFON: 0216 355 00 01 – 0555 511 2728


ÇALIŞMA SAATLERİ: PAZARTESİ-CUMA: 08:30 – 18:00

CUMARTESİ: 09:00 – 17:00