Kartal Beko Klima Servisi
Kartal Beko Klima Servisi Olarak Kartal’da Klima Servis ve onarım hizmeti vermekteyiz.

Kartal Beko Klima Servisi

 Kartal Beko Klima Servisi, Beko Klima Servisi, İstanbul’un her yerinde uzman ekiplerimiz  ile hizmetinizdedir. Kartal Beko Klima Servisi olarak 7 gün 24 saat durmaksızın çalışmaktayız. Beko klima hizmetleri, eğitimli personelimizle çağrı merkezi numaramızla müşterilerimizin bir telefon uzağındayız.

Beko Klima Servisi Kartal

Kartal Beko Klima Servisi
Kartal Beko Klima Servisi

Firma olarak tüm yedek parçalarımızı orijinal kullanıyoruz. Deneyimli ekibimiz ve profesyonel ekibimizle İstanbul’a bakım, onarım, arıza, onarım ve teknik servis hizmeti veriyoruz.  Beko klima hizmetleri, Beko klima hizmetleri en iyi hizmeti sunmak için buradayız. Uzman teknik servis ve destek ekibimizle, haftada 7 gün 24 saat hizmet veriyoruz. Beko klima servisimiz Maltepe’nin tüm mahallelerine ve semptomlarına sorunsuz ulaşabilmektedir.

Kartal Beko Klima Servisi

 Kartal Beko Klima Servisi, Klimalarınızın periyodik bakım, temizlik, yedek parça ve teknik arızaları ile ilgileniyoruz. Ayrıca onarım, bakım ve yedek parça desteği sağlıyoruz. Biz yıllardır sağladığımız Hizmetleri yardımıyla Kartal ilçesinde en çok tercih edilen şirket olmayı başardık. Firmamız farklı mahallelerde onlarca ev ve işyerleri için klima cihazları kurulum, sökme, kurulum, bakım ve onarım için deneyimli hizmet vermektedir. Personelimizin özveri ve geniş teknik bilgi sayesinde, tüm marka ve modellerde aynı kalitede hizmet sunabiliriz.

Kartal Beko Klima Servisi

Firmamız onarım için tüm özel sistem ve ekipmanlara sahiptir. Yaz günlerinde, çevrenin sıcaklığını arttırmak için daha yoğun ve sık kullanılan cihazların yanı sıra zamanla klimalar, kirlilik ve aşınma olarak kullanılabilen cihazlar kalan aletlerle karşı karşıya kaldı. Bu durumda, cihaz kısa vadede arızalanmasa bile yeterli verimlilikte çalışmaz. Uzun vadede, yıpranmış ve kirlenmiş parçalar nedeniyle klimanın arızalanması kaçınılmazdır. Normal çalışma düzeninde daha fazla enerji harcayarak aynı sıcaklık seviyesine ulaşmak istemiyorsanız, klima bakımını düzenli olarak yapmalısınız.

Klima Servisi

Yılda en az bir kez bakım yaptırmanız cihazın performansını artıracak ve enerji maliyetlerinizi azaltacaktır. Kartal klima servisi bakım hizmeti firmamız tarafından araç bakım uygulamalarının çalışmasından daha fazla verim elde etmek için yapılmaktadır. Bakım için klimalardaki tüm parçalar kontrol edilir, kirli olanlar temizlenir, arızalı veya yıpranmış olanlar değiştirilir. Basınç değerlerini kontrol etmek, çalışma performansı açısından da önemlidir.

Kartal Beko Klima Servisi
Kartal Beko Klima Servisi

Kartal Beko Klima Servisi

Filtrelerin kirliliği cihazın verimli çalışmasını önleyeceğinden, filtre temizliği bakım sürecine kesinlikle dahil edilmelidir, ancak klimanın kullanım alanındaki insanların sağlığını olumsuz yönde etkileyecektir. Aksi takdirde, bakteri ve mikropların büyümesi için uygun bir ortam yaratmak için havada nefes alan hava şeklinde kaçınılmaz olacaktır. Firmamız, Kartal’ın etrafındaki iklimlendirme ve deneyimli ekibi ile dikkat çekiyor, üretim sırasında sağlanan özellikleri kaybetmeden klimanızı uzun süre güvenli ve sağlıklı bir şekilde kullanabilmeniz için bakım ve onarım için servis desteği sağlıyor ve bu dönemde gereksiz enerji harcamalarına katlanmak zorunda değilsiniz. Firmamıza ulaşarak kesintisiz hizmetlerimizden yaralanın.

Kartal Beko Klima Arıza Servisi

İstanbul gibi bir metropolde yaşıyorsanız ve bir klima sahibi iseniz Kartal klima arızaları gibi konularda sık sık arama yapıyor olmalısınız. Bunun sebebi ise şehrin oldukça kalabalık olması ve klimanın dönem dönem çok yoğun dönem dönem çok hızlı sıcak soğuk geçişleri yapmak zorunda olmasıdır diyebiliriz. Bu geçişler yapılırken, Kartal klima servisi olarak bizler hep yanınızdayız ve klima söküm takım, tamir, bakım onarım gibi konularda sizlere hizmet vermeye devam ediyoruz.

Kartal Beko Klima Servisi

Kartal Beko klima firması olarak klimanızın uzun ömürlü çalışma standardına ait olabilmesi için servis hizmeti veriyoruz, servis çalışmamız ‘Klimam çalışmıyor.’ ‘Aşırı gürültülü çalışıyor.’ ‘Klimam su kaçırıyor, ısıtmıyor, soğutmuyor.’ gibi sorunlarında uzman personel ile yanınızda bulunuyor ve tüm sorunlarınızı kökten tamamen çözüyoruz. Dilerseniz klima servisi olarak hangi alanlarda sizlere destek olduğunuzu maddeleyerek anlatalım.

  • Klima söküm, takım işlemleri,
  • Onarım ve arıza giderme işlemleri,
  • Arıza tespit ve çözüm işlemleri,
  • Klima montajı tamiri,
  • Klasik rutin bakım işlemleri vs.

Yukarıdaki 5 maddelik liste ile ilgili sizlerin de ihtiyacınız varsa hemen bize ulaşabilir, bu konularla ilgili kolayca destek alabilirsiniz.


ŞİRKET ADI: KARTAL BEKO KLİMA SİSTEMLERİ İNŞAAT VE SANAYİ LTD ŞTİ


ADRES: Karlıktepe 34870 Kartal/İstanbul


TELEFON: 0216 355 00 01 – 0555 511 2728


ÇALIŞMA SAATLERİ: PAZARTESİ-CUMA: 08:30 – 18:30

CUMARTESİ: 09:00 – 17:00