Kadikoy Alarko Klima Servisi

Kadıköy Alarko Klima Servisi

Kadıköy Alarko Klima Servisi, Alarko Klima etkin hizmetinde çalışan profesyonel kadromuz ile Kadıköy ve mahallerinde yaptıkları görevleri en üst düzeyde titizlikle yerine getirmekteyiz. Müşterilerimize 7/24 süre ve gün sınırlaması koymadan Klima servis hizmeti sunma aşkı ile destek olmaktayız. Sadece Kadıköy bölgesi olarak değil  İstanbul ve tüm ilçelerine servis imkanı sunmaktayız. Klima bakım ve onarım ve montaj hizmetleri hızlı ve güvenilir olarak teknik servis konusunda uzman çalışanlarımız tarafından yapılmaktadır.

Kadıköy Alarko Klima Servisi
Kadıköy Alarko Klima Servisi

Kadıköy Alarko Klima Servisi

Vermiş olduğumuz olduğumuz tüm işlemden sonra 1 yıl işçilik ve garanti hizmeti vermekteyiz. Bu sebeple adresinize tekrar servis çağırdığınızda ücret ödemek durumunda kalmayacaksınız. Hizmetlerimiz klimalar, montaj ve sökme hizmetleri, onarım ve onarım hizmetleri rutin bakım içerir.

Kadıköy Alarko Klima Servisi

Kadıköy Alarko Klima Servisi, müşterilerimize kaliteli ve güvenilir klima servis hizmeti sunmaktadır. İstanbul Klima Servisi firması olarak garantili ve satın alma konusunda memnuniyet odaklı çalışıyoruz ve bu sayede İstanbul bölgesinin en çok tercih edilen Klima Servisi olarak yerimizi aldık. Adreslerinizin en çok aranan beyaz eşya ve klima servisi konusundaki en güvenilir servisiyiz.

Kadıköy Alarko Klima Servisi

Kadıköy Alarko Klima Servisi, Kadıköy ilçesindeki mobil aletler ve uzman ekiplerimizin ile tüm mahallelere hemen hizmet vermektedir. Titiz, deneyimli personelimiz, maksimum cihaz performansı için titiz çalışmalarda bulunuyor. Periyodik bakım rutini ile birçok klima hastalığı önler. Periyodik klima bakımının bir gereklilik olduğunu unutmamalıyız. Sonuç olarak sürekli çalışan bir cihaz olduğu için arıza vermesi çok doğal fakat cihaz bakımı hem sağlığınız hem de cihaz ömrünüzün uzaması konusunda çok büyük derecede önem taşımaktadır.

Kadıköy Alarko Klima Servisi

Kısa ya da uzun süreli klima periyodik bakım süresini etkilemez. Böyle bir durumda, işe yaramazsa bile, cihaz bulunduğu ortamdan doğrudan etkilenebilir. Servisimiz ile iletişime geçerseniz cihaz kontrollerini adresinizde daha sağlıklı bir şekilde yapabiliriz. Klimalar kompresör içinde gaz soğutma sağlar. Bu gaz, cihazın neden olduğu aşınma şeklinde eksik veya aşırı, aynı zamanda daha fazla enerji tüketimine neden olur. Klimanın çalışma prensibi, sıvı sıvıyı belirli bir basınç altında istenilen sıcaklıkta buharlaştırmak ve buğuyu devletten tekrar sıvıya dönüştürmektir. Bu, kompresör tarafı tarafından sıvılaştırılmış bir dönüşüm malzemesi olan gazın emilimi işlemidir. Sağladığımız tüm onarım hizmetleri şirketin garantisi altında sağlanır ve kayıt altına alınır.

Kadıköy Alarko Klima Servisi

Kadıköy Klima Servisi olarak, Klima servisiniz ile ilgili her türlü sorunu çözmek için uzman personelimiz ve mobil servis araçlarımız ve çağrı merkezi çalışanlarımız ile hizmetinizdeyiz. Klima bakımı, tesisatı, klima tamir ve klima gaz dolum servisi hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Kadıköy Alarko Klima Servisi
Kadıköy Alarko Klima Servisi

Klima Servisi Bakım & Onarım Hizmetleri

Uygun fiyatlı ve hızlı hizmetler ile klima hizmetleri konusunda uzaman çalışanlarımızdan destek alabilirsiniz. 7 gün 24 saat Kadıköy Alarko Klima Servisi olarak hizmet vermekteyiz.

Son teknoloji ürünleri, onarım ve onarım işleri, deneyimli özellikleri ile ilgilenen Firmamız çalışanları, tüketicilerin her türlü ihtiyacına uygun en rahat çözümü sağlamak amacıyla faaliyet göstermektedir. Periyodik olarak klima bakım, klima tamir ve onarım işleri, söküm ve montaj hizmetleri ve servis hizmetleri kaliteli ve özenli bir şekilde sağlanan hizmetlerimiz arasındadır.


ŞİRKET ADI: KADIKÖY ALARKO KLİMA SİSTEMLERİ İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET LTD ŞTİ


ADRES: Sahrayı Cedit 34734 Kadıköy/İstanbul


TELEFON: 0216 355 00 01 – 0555 511 2728


ÇALIŞMA SAATLERİ: PAZARTES-CUMA: 08:30 – 18:30

CUMARTESİ: 09:00 – 17:00