Klima ve Kombi Servisi Arıza Bakım ve Onarım Hizmetleri

Hizmet Bölgelerimiz

Fatih Klima Servisi

Hizmet Bölgelerimiz

Fatih Klima Servisi

Sancaktepe Fatih Klima Servisi

Fatih Klima Servisi ,  Fatih Klima servisi olarak çalışanlarımızın hizmetleri son derece güvenilir ve garantilidir. Firmamız bünyesinde çalışan tüm çalışanlarımız Klima alanında gerekli olan tüm eğitimlerini tamamlanmış olup uzun yıllar boyunca yapmış olduğu çalışmalar ile her zaman çok daha fazla tecrübe edinmişlerdir.

Firma olarak Sancaktepe’nin Fatih Mahallesinde kaliteli bir klima servis hizmeti vermekteyiz. Firmamızın her zaman ilk önceliği müşteri memnuniyeti olup iyi hizmet vermeyi önceliğimiz olarak benimsemişizdir. Uzman çalışanlarımız ile siz değerli müşterilerimize kaliteli hizmet vermekteyiz.

Klima Servisi

Sancaktepe Klima Servisi olarak yapmış olduğumuz hep çalışmada bir yıl parça ve işçilik garanti hizmeti vermekteyiz bu sayede aksi durum olur cihazınıza aynı hata tekrar eder ise tekrardan servis ücreti ödemek durumunda kalmayacaksınız. Fatih Klima servisi olarak siz değerli müşterilerimize hizmet vermekten mutluluk duyuyoruz.

Klima Servisi 

Fatih Klima servisi ile kar elde edeceksiniz. Siz değerli müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmek adına 7/24 hizmet anlayışımız ve haftanın her günü açık çağrı merkezimiz ile teknik servis hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Yaşam alanlarınızı daha elverişli ve kış mevsiminde sizi ve ailenizi sıcak ortamlara kavuşturuyoruz.

 

Fatih Klima Servisi

Cihazınızın bulunduğu ortama açık olan ve bulunduğu ortamın havasını kullanan cihazlar baca Klima kazanları olarak adlandırılır. Cihazınızda bazı durumlarda adresinize servis çağırmanız gerekirken bazı durumlarda ise bu gerekmez çağrı merkezi çalışanlarımız ile telefon desteği alarak cihazınızdaki mevcut soruna anında çözüm bulabilirsiniz.

Biz Fatih Klima servisi olarak cihaz bakımlarınızı yılda bir kez düzenli olarak yaptırmanızı öneriyoruz. Cihazınızın ilk montajı yapılırken servis ekiplerimiz cihazınıza bakım yaptırma zamanları ile ilgili tarafınıza bilgi aktarıyor olacaktır. Klima arızalarında cihaz bakımı çok önemlidir. Hemen firmamıza ulaşarak kaliteli bir klima servis hizmeti alabilirsiniz.

 

Call Now ButtonTıklayın Bizi Arayın Oziwa Oziwa