Klima ve Kombi Servisi Arıza Bakım ve Onarım Hizmetleri

Hizmet Bölgelerimiz

Fatih Klima Servisi

Hizmet Bölgelerimiz

Fatih Klima Servisi

Sultanbeyli Fatih Klima Servisi

Fatih Klima Servisi, Geçmişten günümüze kazandığımız tecrübelerimizle Fatih Mahallesinde hizmetlerimize devam etmekteyiz. Adres değişiklikleriniz de klimanızın söküm ve montaj işlemleri ilk satın aldığınızda montaj işlemlerini gerçekleştirmekteyiz, üstelik vermiş olduğumuz her hizmetten sonra 1 yıl garanti veriyoruz. Servisi tekrar çağırdığınız da ücret ödemek durumunda kalmayacak ve işçilik ücreti vermeyeceksiniz. Tüm olanaklarımız siz kıymetli müşterilerimiz içindir.

7/24 arayabilir ve bizden hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Klima bakımı, klima onarım, klimanız arıza verdiğinde Fatih Mahallesi Klima Servisi olarak her zaman hizmetinize koşmaktayız Yılın her günü saat sınırlaması koymadan müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Sorunlarınıza hızlı çözümler bulmak ve klimalarınızı daha verimli kullanmanız bizi mutlu etmektedir.7 gün 24 saat teknik klima servis hizmeti hiç ara vermeden siz değerli müşterileri için durmadan çalışmaktadır. Değerli müşterilerimiz hizmetlerinden daha çabuk servisimize ulaşabilsin diye mobil uygulamamızı kurup hizmet vermeye başladık. Çağrı merkezimiz de günün her saati açık olup hizmetlerine Sultanbeyli ilçesinde telefon desteğine devam etmektedir.

Fatih Mahallesi Klima Bakımı

Sultanbeyli Klima Servisi olarak Bakımı ve onarımı yapılmış klimanızın tüm işlemleri bittikten sonra firmamızın adı altında 1 yıl süreli işçilik de dahil olmak üzere garanti altına alınır ve bir sonraki sefere servis ihtiyacınız olduğunda tekrardan ücret ödemek durumunda kalmazsınız, Fatih Klima servisi olarak bakım yaptırmanızı mutlaka önermekteyiz. Düzenli bakım faturalarınızı daha azar çeker aynı zamanda daha sağlıklı bir hava solumanıza yardımcı olur klimanızın ömrünü uzun yıllara kadar kullanımını uzatır. Klima Servisi olarak cihazınız da arıza yaşadığınız da tereddüt etmeden bizimle iletişime geçebilir hizmetlerimizden 7 gün 24 saat yararlanabilirsiniz. Siz değerli müşterilerimize Fatih Mahallesi olarak Firma olarak her zaman önceliğimiz müşterilerimize her zaman doğru ve güvenilir olarak hizmet vermektir. Bakım yapan firmamız tüm teknik ekipmanlara ve çalışanlara sahiptir. Bakım yapılmadan cihazınızın montajının yapıldığı yer mutlaka bakım yapılmadan önce kontrollerini gerçekleştirmektedir.

Klima Servisi

Eğitimli teknik personellerimiz 7 gün 24 saat hizmet vermektedir. Klimalarınız ile ilgili yaptıracağınız her işlemde istediğiniz zaman bizimle iletişime geçebilirsiniz. Fatih Mahallesinin çağrı merkezi aracılığı ile aranan servisi olmayı başardık. Firma olarak her müşterimize düzenli olarak bakım yapılmasının ne kadar önemli olduğunu her zaman iletmekteyiz. Daha sağlıklı ortamda yaşamak için bakımlarınızı düzenli olarak yaptırmalısınız. Klimanızın arıza vermemesi adına cihazınızın filtrelerinin polen ve toz ile dolu olmaması gerekmektedir. Kir toplayan cihazlar zamanla verimli çalışmamaya başlar ve parçalarda arıza yaşanmasına neden olabilir. Mevsim geçişlerinden kaynaklı sıcaklık ya da soğukluk derecelerinde sorun yaşayabilirsiniz. Bunun nedeni cihazınızın bazı parçaların da arıza olmasından kaynaklı olabilir. Klimalarınız da ya da beyaz eşyalarınız da sorun yaşadığınız da servisimiz ile iletişime geçebilir güvenilir olarak cihazlarınızı kontrol ettirebilir aynı zamanda onarım işlemlerine yüksek ücretler ödemek durumunda kalmazsınız.

 

 

 

 

Call Now ButtonTıklayın Bizi Arayın Oziwa Oziwa