Klima ve Kombi Servisi Arıza Bakım ve Onarım Hizmetleri

Hizmet Bölgelerimiz

Dudullu Adem Yavuz Klima Servisi

Hizmet Bölgelerimiz

Dudullu Adem Yavuz Klima Servisi

Ümraniye Dudullu Adem Yavuz  Klima Servisi

 Klima Servisi, Cihazlarınıza yerinde vereceğimiz çözümler ile, klimanızı mümkün olan en kısa sürede yeniden kullanmanıza olanak sağlamaktayız. Klima cihazları, bakır boru döşeme ve tüm sorunlara ilgi bilgi, deneyim ve çözümler ürettiğimiz en iyi ekipman ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Klima arızalarınız da cihaz sökme yeniden montaj gibi birçok işlemi gerçekleştirmekteyiz. Cihaz bakımlarınızı gaz dolum işlemleri gibi birçok hizmetimiz bulunmakta olup firmamız cihaz satın alımları konusunda da destek olmaktadır. Klima servisi olarak cihaz bakımlarınızın yılda iki kere düzenli olarak yapılmasını önermekteyiz. Klima Servisi hizmetlerimiz, klima cihazlarınıza ile ilgili tüm alanlarda hizmet vermektedir. Değerli müşterilerimize saat sınırlaması koymadan haftanın her günü her saat servis hizmeti sağlamaktayız. Adreslerinize aynı gün gelip servis hizmeti sağlayarak hızlı çözümler uygulayarak güvenilir olarak hizmet vermekteyiz. Aynı zamanda sadece teknisyenlerimiz değil çağrı merkezi çalışanlarımız da tüm cihazlar konusunda gerekli eğitimleri almış olup beyaz eşyalar konusunda gerekli olan tüm bilgilere sahiplerdir. Telefon desteği ile de hizmetlerimizden her an yararlanabilirsiniz.

Dudullu Adem Yavuz Klima Servisi 

Klima Servisi olarak yılda iki kez klima ünitelerini korumak bakım yaptırmanızı öneriyoruz. Bakım gerektirmeyen klimaların verimliliği azalacak ve enerji tüketimi artacaktır bu da yüksek faturalar ile karşılaşmanıza neden olacaktır. Klimanız da sorun yaşadığınız arızalı cihazlarınız için çağrı merkezimizi arayarak, hizmetlerimizden yararlanın. Çağrı merkezimiz üzerinden telefon desteği alarak cihaz bakımlarınızın nasıl yapıldığı konusunda önceden destek sağlamaktayız. Çağrı merkezimiz tarafından kıymetli müşterilerimize verilmiş bilgiler sayesinde gönül rahatlığı ile bizimle iletişime geçeceksiniz. Firmamızın Uzman çalışanları sayesinde her mevsim en doğru klima servis hizmetini ve bakımını alabilirsiniz. Klima cihazlarınız hakkında en doğru bilgiyi firmamız ile iletişime geçerek alabilirsiniz. Cihazınızdan alacağınız verim yapılacak bakım ile doğru orantılı olup direk cihazınızın çalışma düzeninin ve verimli olmasını sağlamaktadır. Periyodik düzenli olarak servisimizi arayıp cihazlarınızda arıza yaşanmaması adına cihaz bakımlarınızı yaptırmalısınız.

Klima Servisi

Ümraniye Klima Servisi, cihazlarınızın sorunlarını tekrarlamaması için özveri ile çalışmaktadır. Klimalarınız için servisimiz ile iletişime geçerek cihazlarınıza bakım, montaj ve onarım talepleri isteyebilirsiniz. Klimanızı her zaman uzman ekiplere bırakarak 7 gün 24 saat servis hizmeti alabilirsiniz. Ümraniye ve İstanbul ilçesinin tüm mahallerine klima servisi olarak hizmet vermektedir. Klima montajı, bakımı, onarımı gibi tüm işlemleri gerçekleştirmekteyiz. Çağrı merkezimiz ve teknik ekibimiz yüksek kaliteli ve güvenilir olarak hizmet vermektedir. İstediğiniz her an bizimle iletişime geçerek servis desteği alabilir ve canlı olarak çalışanlarımızdan iletişime geçerek servis hizmeti alabilirsiniz.

Dudullu Adem Yavuz Klima Servisi, Müşterilerimizin her zaman klimalarından verim alabilmesi ve daha sağlıklı ortamlarda az faturalar ödemesine yönelik çalışmalar yapıp her geçen gün firmam olarak çalışanlarımızı geliştirmekteyiz. Klimanın çalışmasını etkileyen cihaz sorunlarıyla karşılaşıp cihazınızdan verimsizlik almaya başladığınız da cihazınızın verimi arttırmak adına çalışmalar yapmaktayız. Klima bakımlarınız klimanıza gaz dolum işlemleri gibi işlemleri yapmaktayız. Cihazınıza dolacak gazın kalitesi ve işlem sürecinin kaliteli olması çok önemlidir. Mutlaka kaliteli ve işini bilen bir servise işlem yaptırılmalıdır. Klima ve beyaz eşya servisi olarak çok uzun yıllar klima servisi olarak hizmet sağlamaktayız ve bu alandan olduğundan daha da tecrübeliyiz.

 

Call Now ButtonTıklayın Bizi Arayın Oziwa Oziwa