Maltepe Airfel Klima Servisi
Maltepe Airfel Klima Servisi olarak Maltepe ve Mahallelerinde Airfel Klima Servis ve onarım hizmeti vermekteyiz.

Maltepe Airfel Klima Servisi

Maltepe Airfel Klima Servisi, olarak Sadece Maltepe ilçesi değil İstanbul’un tüm bölgelerine Klima servisi olarak hizmet veriyoruz. Maltepe Airfel Klima Servisi,  alanında uzman ve profesyonel çalışanları ile güler yüzlü ekiplerimiz ile birlikte Maltepe bölgesinde Airfel marka olarak hem de marka ve model ayrımı yapmadan klima ve beyaz eşyalarınızın kurulumu, onarımı ve söküm işlemlerini yapmaktayız. Güvenilir olarak verdiğimiz hizmetlerden dolayı Maltepe bölgesinin en çok tercih edilen Klima servisi olduk.

Maltepe Airfel Klima Servisi
Maltepe Airfel Klima Servisi

Airfel Klima Servisi Maltepe

Airfel Klima Servisi Maltepe, Klima konusunda uzman kadrosu  en kısa sürede sorunlarınıza çözüm bulabilir. Çağrı merkezi aracılığımız ile bizlere ulaşıp anında hizmet alabilirsiniz. Klimanızdan yeterli derecede verimlilik elde edemediğiniz zaman bizlere ulaşıp cihazınızdaki sorunlardan kurtulabilirsiniz. Yaptığımız her işlemde 1 yıl yedek parça ve işçilik garantisi vermekteyiz. Klima servisimiz 7/24 hizmet anlayışı ile çalışmaktadır. Klima konusunda doğru bilgiler her zaman siz değerli müşterilerimiz ile paylaşılıyor ve sizlerin gözleri önünde servis işlemlerimiz gerçekleşmektedir.

Maltepe Airfel Klima Bakımı

Zamanında yapılmayan bir bakım işlemi, klimanızın ömrünü kısaltacak ve toz birikimi sağlığınızı da tehlikeye atacaktır. Bugüne kadar yaptığımız her bakım sürecinde uzun vadeli çalışma yapıp gelecekteki bakım süresi hakkında ayrıntılı bilgi veriyoruz. Bakım sırasında değişmesi gereken ileride sizlere sorun yaratacak cihaz parçası var ile bu durumu sizinle paylaşıyor ve onayınız üzerine araçlarımızda hazır olarak bulundurduğumuz parçalar ile anında değişimini gerçekleştiriyoruz. Airfel Maltepe Klima servisi olarak cihaz bakımınızı yılda 1 kez yapmanızı önermekteyiz. Cihaz bakımınız düzenli aralıklar ile yapıldığında cihazınızda arıza oluşma oranı bir o kadar aza düşer ve daha verimli çalışırken aynı zamanda yüksek faturalar ödemek durumunda kalmazsınız. Airfel Klima servisi olarak bizden aldığınız bakım hizmetlerinde garantili hizmet veriyoruz.

Maltepe  Airfel Klima Servisi

Maltepe  Airfel Klima Servisi, Firmamız ilçenin tüm alanlarında ve tüm mahallelerde özel bir şekilde sunduğu klima hizmeti ile ayrıcalıklar sunmaktadır. Yapmış olduğumuz her işlemden sonra 1 yıl işçilik ve hizmet garantisi veriyoruz. Bakım, onarım, kurulum gibi işlemleriniz için 7 gün 24 saat hizmet alabilirsiniz. Tüm klima kurulumlarından önce gerekli su bağlantıları ve elektrik bağlantılarını kontrol ederseniz cihazınızın sağlam bir durumda çalıştığından emin olursanız.  Mevsim ayrımı olmadan cihazınızı daha verimli ve tasarruflu şekilde kullanmış olursunuz. Yüksek faturalar ödemek durumunda kalmazsınız.

Maltepe Airfel Klima Arıza Servisi

İstanbul gibi bir metropolde yaşıyorsanız ve bir klima sahibi iseniz Airfel klima arızaları gibi konularda sık sık arama yapıyor olmalısınız. Bunun sebebi ise şehrin oldukça kalabalık olması ve klimanın dönem dönem çok yoğun dönem dönem çok hızlı sıcak soğuk geçişleri yapmak zorunda olmasıdır diyebiliriz. Bu geçişler yapılırken, Maltepe klima servisi olarak bizler hep yanınızdayız ve klima söküm takım, tamir, bakım onarım gibi konularda sizlere hizmet vermeye devam ediyoruz.

Maltepe Airfel Klima Servisi
Maltepe Airfel Klima Servisi

Maltepe Airfel Klima Servisi

Maltepe Airfel klima firması olarak klimanızın uzun ömürlü çalışma standardına ait olabilmesi için servis hizmeti veriyoruz, servis çalışmamız ‘Klimam çalışmıyor.’ ‘Aşırı gürültülü çalışıyor.’ ‘Klimam su kaçırıyor, ısıtmıyor, soğutmuyor.’ gibi sorunlarında uzman personel ile yanınızda bulunuyor ve tüm sorunlarınızı kökten tamamen çözüyoruz. Dilerseniz klima servisi olarak hangi alanlarda sizlere destek olduğunuzu maddeleyerek anlatalım.

  • Klima söküm, takım işlemleri,
  • Onarım ve arıza giderme işlemleri,
  • Arıza tespit ve çözüm işlemleri,
  • Klima montajı tamiri,
  • Klasik rutin bakım işlemleri vs.

Yukarıdaki 5 maddelik liste ile ilgili sizlerin de ihtiyacınız varsa hemen bize ulaşabilir, bu konularla ilgili kolayca destek alabilirsiniz.


ŞİRKET ADI: KARTAL AİRFEL KLİMA SİSTEMLERİ İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET LTD ŞTİ


ADRES: Cevizli, Orhan Gazi Caddesi, Maltepe/İstanbul


TELEFON: 0216 355 00 01 – 0555 511 2728


ÇALIŞMA SAATLERİ: PAZARTESİ-CUMA: 08:30 – 18:30

CUMARTESİ: 09:00 – 17:00