Beykoz Baymak Klima Servisi
Beykoz Baymak Klima Servisi Olarak Beykoz’da Klima Servisive onarım hizmeti vermekteyiz.

Beykoz Baymak Klima Servisi 

Beykoz Baymak Klima Servisi, Baymak Klima Servisi olarak uzman ve gerekli eğitimi almış kadromuz ile sizlere hizmet vermekteyiz. Firma olarak uzun yıllardır müşteri memnuniyetini ön plana alarak güzel işler başardık. İstanbul’un en iyi klima servislerinden biri olmanın gururunu yaşıyoruz.

Beykoz Baymak Klima Servisi 
Beykoz Baymak Klima Servisi

Baymak Klima Servisi Beykoz

Teknik açıdan tüm gerekli eğitimleri görmüş ve uzun yıllık deneyimleri ile uzman kadromuz siz değerli müşterilerimiz için 7/24 çalışmaktadır.  Biz Beykoz Klima Servisi olarak, tüm Baymak klimalar bakım, onarım, kurulum, vb. Biz gerçekleştirmek ve ergonomik fiyatlarla siz değerli müşterilerimize hizmet veriyoruz.

Beykoz Klima Servisi

İstanbul’un en kaliteli hizmet veren firmayız. Buna ek olarak güvencimizden ödün vermiyoruz . Baymak marka klimalarda bakım önemlidir. Klimalar en çok bakıma ihtiyaç duyan cihazlardır. Bakım ve onarım hizmetlerini sorunsuz gerçekleştiriyoruz. İyi hizmet verebilmek için uzun yıllardır bu sektörde bulunmak ve deneyim sahibi olmak gerekir

 Beykoz Baymak Klima Servisi

Klimalar artık ısıtma cihazları arasında en çok tercih edilen cihazlar arasında girmiştir. Aynı gün hizmet vererek müşteri memnuniyetini sağlamayı başardık. Klima hizmetleri ile oluşan bu hizmetler sertifikalı ve deneyimli çözümler gerektirir. Klimalarda bakımı yılda en az bir kez yapılmalıdır. Bunun nedeni, tüm yaz durmadan çalışmasıdır ve sonuç olarak parça deforme olmuştur. Filtre, polen ve toz temizleme, havadaki toz parçacıkları cihaz ile doldurulur. Bu tozlar mekanizmayı sıkıştırır.

 Klima Servisi

Klimanızı odanızın veya ofisinizin büyüklüğüne göre seçmelisiniz aksi taktirde işlevini tam olarak görmeyebilir. Klima seçiminden sonra bu klimaların bakım ve onarımı kontrol altına alınmalıdır. Bu sektörün en deneyimli çalışanlarına sahibiz. Sertifikalı ve deneyimli kategorilerde hizmet veren Firmamız çözüm üretmeye devam etmektedir. İhtiyaç duyduğunuz her anda 7/24 çalışarak sizlere hizmet vermekteyiz. Bu kategoride, işin uzmanlarını tercih ederseniz, en iyi soğutma özelliklerine sahip klimalara sahip olabilirsiniz. Bir şirket olarak, tüm yeni ve eski klimalarda deneyimli personel ile etkili hizmet vermeye devam ediyoruz.

Beykoz Baymak Klima Servisi 
Beykoz Baymak Klima Servisi

Beykoz Baymak Klima Servisi

Filtrelerin temizlenmesi, fan bölümünün temizlenmesi, polen ve tozun temizlenmesi, klima servis seçeneklerinin en önemli servis kategorisini oluşturmaktadır. Soğutmanın en önemli seçeneklerinden biri olan klimalar ile yaz aylarınız daha serin olacaktır. Bakım sürecinde ihmal edilen tüm seçenekler, yaz aylarında ısıdan bunalmanıza neden olabilir. Klimaların sesi farklıdır. Havalandırma olmadan klima, havayı elektrik tükettiği şekilde soğutmaz. Bu nedenle, bakım işlemi mümkün olduğunca çabuk yapılmalıdır. Tüm işlerde olduğu gibi, uzman klima servis işlemleri için tercih edilmelidir. Bu kategoride bizi aradığınızda, ekiplerimiz mümkün olan en kısa sürede adresinize ulaşır. Etkili çözüm yöntemleri ile hizmet veren ekiplerimiz yetenekli profesyonellerden oluşur. Parça temini ve profesyonel tasarım seçenekleri uzmanlara bırakılmıştır. Günün her saatinde hizmet veren ekiplerimiz, güncel ekipman ve çalışma tekniklerine sahiptir. Firmamıza ulaşarak hizmetlerden yararlanabilirsiniz. 7/24 hiç durmadan hizmet veriyoruz.

Beykoz Baymak Klima Servisi

Beykoz Baymak klima firması olarak klimanızın uzun ömürlü çalışma standardına ait olabilmesi için servis hizmeti veriyoruz, servis çalışmamız ‘Klimam çalışmıyor.’ ‘Aşırı gürültülü çalışıyor.’ ‘Klimam su kaçırıyor, ısıtmıyor, soğutmuyor.’ gibi sorunlarında uzman personel ile yanınızda bulunuyor ve tüm sorunlarınızı kökten tamamen çözüyoruz. Dilerseniz klima servisi olarak hangi alanlarda sizlere destek olduğunuzu maddeleyerek anlatalım.

  • Klima söküm, takım işlemleri,
  • Onarım ve arıza giderme işlemleri,
  • Arıza tespit ve çözüm işlemleri,
  • Klima montajı tamiri,
  • Klasik rutin bakım işlemleri vs.

Yukarıdaki 5 maddelik liste ile ilgili sizlerin de ihtiyacınız varsa hemen bize ulaşabilir, bu konularla ilgili kolayca destek alabilirsiniz.

Beykoz Baymak Klima Arızaları Servisi

İstanbul gibi bir metropolde yaşıyorsanız ve bir klima sahibi iseniz Beykoz klima arızaları gibi konularda sık sık arama yapıyor olmalısınız. Bunun sebebi ise şehrin oldukça kalabalık olması ve klimanın dönem dönem çok yoğun dönem dönem çok hızlı sıcak soğuk geçişleri yapmak zorunda olmasıdır diyebiliriz. Bu geçişler yapılırken, Beykoz Baymak klima servisi olarak bizler hep yanınızdayız ve klima söküm takım, tamir, bakım onarım gibi konularda sizlere hizmet vermeye devam ediyoruz.

Beykoz Baymak Klima Servisi

Beykoz Baymak Klima Servisi olarak; Güler yüzlü, işlerinin ehli deneyimli olan personellerimizle, geniş araç ekiplerimizle %100 müşteri memnuniyeti için sizlere hizmet vermekteyiz. Bölgesel çalışmalarımız, güvenebileceğiniz çevre dostu montaj uygulamalarımızla çalışmalarımızın hakkını vermiş ve güven sağlamış bulunmaktayız.


ŞİRKET ADI: BEYKOZ BAYMAK KLİMA SİSTEMLERİ İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET LTD ŞTİ


ADRES: Gümüşsuyu 34820 Beykoz/İstanbul


TELEFON: 0216 355 00 01 – 0555 511 2728


ÇALIŞMA SAATLERİ: PAZARTESİ-CUMA: 08:30 – 18:30

CUMARTESİ: 09:00 – 17:00