Klima ve Kombi Servisi Arıza Bakım ve Onarım Hizmetleri

Hizmet Bölgelerimiz

Ekşioğlu Klima Servisi

Hizmet Bölgelerimiz

Ekşioğlu Klima Servisi

Çekmeköy Ekşioğlu Klima Servisi

Firma olarak siz değerli müşterilerimiz için kaliteli bir hizmet sunmaktayız. Ekşioğlu Çekmeköy Klima Servisimobil araçlarla anında uzman ekiplerimiz tarafından servis hizmetleri vermektedir. Periyodik klima bakımı yaptırmanın bir ihtiyaçtan ziyade bir zorunluluk olduğunu unutmamamız gerekiyor. Firmamıza ulaşarak kaliteli bir klima servis hizmeti alabilirsiniz.

Ekşioğlu Klima Servisi 

Klimalarda bakım çok önemlidir. Çünkü. Aksi taktirde gerekli verimi alamazsınız. Böylelikle hem randımanlı çalışmasına katkı sunup hem de cihazımızın ömrünü uzatmış olacağız. Klima kullanım süresinin uzun ya da kısa olması periyodik bakım süresini etkilemez. Çünkü çalışmasa dahi cihaz bulunmuş olduğu ortamdan direk etkilenebilmektedir.

Ekşioğlu Klima Servisi

Klimalarınızın bakım, onarım ve montaj işleri için bizlere ulaşabilirsiniz. Eğer bir klima sahibiyseniz, mutlaka bir gün klima tamir servisine ihtiyacınız olacaktır. Buna ek olarak bakım yaptırmazsanız klimanızdan gereken verim alamazsınız, yanlış kullanım zamanında yapılmayan periyodik bakım neticesinde bir tamir ya da yedek parça değişim ihtiyacı ortaya çıkması yüksek ihtimaller arasındadır.

Ekşioğlu Klima Servisi

Ama bu durum cihazınızın ömrünün bittiği anlamına da gelmez. Böyle durumlarda uzman teknik servislere ihtiyaç vardır.  haftanın her günün de mobil servis ekiplerimiz tarafından hizmet vermektedir. Vermiş olduğumuz tüm tamir hizmetleri firma güvencesi altında yapılmakta ve kayıt altına alınmaktadır. montaj servisi, talepleriniz doğrultusunda mühendis ve tekniker ekibimizin projeye uygunluk raporuyla uzman montaj ekiplerimiz tarafından gerçekleştirmektedir.

Klima Servisi

Çekmeköy Klima Servisi ,Klimalın konumu en önemli şeylerden biridir. Çünkü bu bir mühendislik bilgisi gerektiren durumdur. Projeye uygunluğu çok önemlidir. Aksi takdirde hem klimanızı yıpratır hem de istediğiniz sonucu almanızı engeller. Hiç olmadık yerlerde arıza çıkmasına sebep olunabilir. Bu yüzdendir ki, klima montaj işlerinizi mutlaka uzman bir teknik servis tarafından yapılmalıdır.

Ekşioğlu Klima Servisi

Müşterilerimize güven vermekteyiz. Klima çalışma prensibi olarak belirli bir basınç altında bulunan sıvı akışkanın istenilen sıcaklıkta buharlaştırılması ve buhar halden tekrar sıvı hale döndürülmesidir. Bu sıvılaştırma çevirim malzemesi olan gazın kompresör tarafından emilip sıkılaştırılarak emilmesi işlemidir. Klima cihazında kompresör içerisindeki gaz soğutmayı sağlamaktadır. Bu gazın eksik veya fazla olması cihazında yıpranmalara yol açtığı gibi aynı zamanda fazla enerji tüketimine de neden olmaktadır. Tüm elektronik cihazların olduğu gibi klimaların da periyodik bakıma ihtiyaçları vardır. Mevsimine göre klimanın içerisine doldurulacak gazın basıncı cihazın performansını doğrudan etkilemektedir. Biz firma olarak güler yüzlü bir destek ekibiyle çalışmaktayız. Buna dayanarak destek ekibimize ulamanız durumunda siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti vermekteyiz. Firmamız

.

 

Call Now ButtonTıklayın Bizi Arayın Oziwa Oziwa