Kartal Airfel Klima Servisi
Kartal Airfel Klima Servisi olarak Kartal ve Mahallelerinde Airfel Klima Servis ve onarım hizmeti vermekteyiz.

Kartal Airfel Klima Servisi

Kartal Airfel Klima Servisi, Kartal ve İstanbul’un tüm ilçelerinde Airfel Klima Servisi olarak 7/24 hizmet anlayışımız ile klima servisi sağlamaktayız.  Alanında uzman çalışanlarımız ve mobil uygulamamız ile ihtiyacınızın olduğu her zaman siz değerli müşterilerimize Airfel marka klimalarınız konusunda yardımcı olmaktayız. Sadece Airfel marka değil birçok marka ve modele hitap etmekteyiz. Cihazlarınızın montajı bakımı ve arızası olduğu durumlarda çağrı merkezimiz ile iletişime geçerek servisimizden destek alabilirsiniz.

Kartal Airfel Klima Servisi
Kartal Airfel Klima Servisi

Airfel Klima Servisi Kartal 

Airfel Klima Servisi Kartal,  Cihazlarınızda Periyodik bakımını unutmamanız gerekmektedir. Sürekli çalışan bir cihaz olduğunu düşünmeliyiz. Cihazınızın bakımı düzenli olarak yaptırdığınızda hem cihazınızın ömrünü uzatmış olurunuz hem de faturalarınız da yüksek meblağlar ödemek durumunda kalmazsınız. Cihaz bakımını düzenli olarak yaptırdığınızda cihaz ömrünüzü uzan yıllarca uzatmış olacaksınız. Cihaz bakımlarınız için Airfel Kartal Klima servisi olarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Kartal Airfel Klima Servisi

Kartal Airfel Klima Servisi, Cihaz bakımlarınızın ne şekilde yapıldığı çok önemli özellikle cihazınıza bakım yaptırmak istediğinizde Airfel markasının servisi olması çok önemlidir, çünkü servis ekiplerinin cihazınız hakkında bilgi sahibi olması ve cihazı tanıyor olması çok önemlidir. Servisimiz çalışanları cihaz bakımı konusunda gerekli eğimleri almışlardır. Gönül rahatlığı ile Airfel Klimanızın bakımını servisimiz aracılığı ile yaptırabilirsiniz.

Airfel Klima Servisi

Siz değerli müşterilerimizin bizimle iletişimi kolaylaştırmak için mobil uygulamamız ile hizmetinizdeyiz. Aynı zamanda bazı durumlarda evinize servis çağırmak zorunda kalmazsınız çağrı merkezi çalışanlarımız ile telefon desteği alarak cihazınızın her türlü ihtiyacında hızlı çözümler ile Airfel Kartal Klima servisi olarak her zaman destekçiniziz.

 Klima Servisi

Cihazınızda yapılacak tüm onarım ve tamir işlemleri servisimiz tarafından müşterilerimizin sağlığını korumak ve destek olmak adına 1 yıl süreli ile garanti altına alınır. Klima Montajı, bir klimanın verimliliği açısından en önemli adımdır. Bunun nedeni mühendislik bilgisi gerektirmesidir. Cihazının bulunduğu yere uyumu çok önemlidir. Aksi durumda cihazınızdan alacağınız verimi önlüyor olacaktır. Hiç beklenmedik bir anda arızaya neden olabilir. Bu sebeple cihazınızın kurulumu uzman teknik servis tarafından yapılmaktadır. Cihaz montajlarınızda Airfel Klima Servisi Kartal olarak hizmetinizdeyiz.

Kartal Airfel Klima Servisi

Klima gazı dolum süreci teknik uzmanlık gerektiren bir iştir ve bu alanda uzmanlaşmış bir servise yaptırılmalıdır. Gelişmiş ekipmanlarımız ve deneyimli personelimiz ile Kartal Klima servisi olarak hizmetinizdeyiz. Klima gazını kontrol ederek yılda en az 2 kez gaz dolum işlemi yapılmalıdır. Klimalara doldurulacak gazın kalitesi, yıl boyunca aldığınız verimliliği doğrudan etkiler. Gaz sisteminin tam olarak hangi gaz üzerinde çalıştığını bilmek gerekir. Doldurulması gereken gazdan sonraki süreç, gazın olması gereken basınç değerlerini yazdırma işlemidir.

Kartal Airfel Klima Servisi
Kartal Airfel Klima Servisi

Kartal Airfel Klima Servisi

Klima, belirli bir basınç altında istenen sıcaklıkta sıvı sıvının buharlaştırılması ve tekrar sıvı haline getirilmesi işlemidir. Bu, kompresör tarafı tarafından sıvılaştırılmış bir dönüşüm malzemesi olan gazın emilimi işlemidir. Mevsime göre, klimaya doldurulacak gazın basıncı doğrudan cihazın performansını etkiler. Cihazınızın gaz dolum ve tüm diğer işlemleri için Airfel Kartal Klima servisi olarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Kartal Airfel Klima Bakım Servisi

Genel olarak bakıldığında klimalar günlük yaşantımızı sıcak ve soğuk dengesine oranlayarak kolaylaştırmaya çalışan teknolojik yeni nesil cihazlardır, fakat klima bakımları hakkında bilinmeyen bir hata bulunmaktadır. Bu hata; klima yalnızca bozulduğunda ya da hiçbir şekilde çalışmadığında klima servislerini aramak sorunudur. Klimalar genellikle belirli periyotlarda bakıma girmesi gereken teknolojik cihazlardır. Bizlerde Kartal Klima Servisi olarak sadece bozulduğunda değil bakım işlemlerinde de yanınızda olduğunu belirtmek istiyoruz.

Kartal Airfel Klima Servisi

Kartal Airfel klima firması olarak klimanızın uzun ömürlü çalışma standardına ait olabilmesi için servis hizmeti veriyoruz, servis çalışmamız ‘Klimam çalışmıyor.’ ‘Aşırı gürültülü çalışıyor.’ ‘Klimam su kaçırıyor, ısıtmıyor, soğutmuyor.’ gibi sorunlarında uzman personel ile yanınızda bulunuyor ve tüm sorunlarınızı kökten tamamen çözüyoruz. Dilerseniz klima servisi olarak hangi alanlarda sizlere destek olduğunuzu maddeleyerek anlatalım.

  • Klima söküm, takım işlemleri,
  • Onarım ve arıza giderme işlemleri,
  • Arıza tespit ve çözüm işlemleri,
  • Klima montajı tamiri,
  • Klasik rutin bakım işlemleri vs.

Yukarıdaki 5 maddelik liste ile ilgili sizlerin de ihtiyacınız varsa hemen bize ulaşabilir, bu konularla ilgili kolayca destek alabilirsiniz.


ŞİRKET ADI: KARTAL AİRFEL KLİMA SİSTEMLERİ İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET LTD ŞTİ


ADRES: Cevizli 34865 Kartal/İstanbul


TELEFON: 0216 355 00 01 – 0555 511 2728


ÇALIŞMA SAATLERİ: PAZARTESİ-CUMA: 08:30 – 18:30

CUMARTESİ: 09:00 – 17:00