Klima ve Kombi Servisi Arıza Bakım ve Onarım Hizmetleri

Hizmet Bölgelerimiz

Barbaros Klima Servisi

Hizmet Bölgelerimiz

Barbaros Klima Servisi

Üsküdar Barbaros Klima Servisi

Barbaros Mahallesi Klima Servisi, olarak alanımız da uzman, güler yüzlü ve son derece eğitimli çalışanlarımız ile haftanın her günü müşterilerimize servis hizmeti sağlamaktayız. Üsküdar ilçesinde birçok mahalleye teknik servis olarak destek olmaktayız. Üsküdar ilçesi sınırlı olmadan İstanbul un tüm ilçelerinde ve mahallelerinde Klima ve beyaz eşya teknik servisi olarak hizmeti sağlamakta olup aynı zamanda en çok tercih edilen beyaz eşya servisiyiz.

Uzun yıllara dayanan tecrübeleri ve her alanda uzman çalışanları ile Barbaros Mahallesinde hizmetlerimize devam etmekteyiz. Klima Servisimiz günün her saati çalışmakta olup servis hizmetlerimize devam etmekteyiz. Uzman kadromuz ile sorunlarınıza kısa zaman hızlı çözümler getiriyor ve sorununuza ortadan kaldırmak için her gün hizmet vermekteyiz. Barbaros Mahallesi Klima Servisi olarak müşterilerimizin onayını almış olup her zaman güvenlerini kazanmışızdır. Klima servisimiz 7/24 size hizmet veriyor ve sizin için hızlı çözümler üretmektedir.

Barbaros Klima Servisi

Üsküdar Klima Servisi , Klimanız sürekli çalıştığı için ve mevsim değişikliklerinden dolayı arızalar meydana gelebilir. En çok rastlananlar arasında klimanızdan su gelebilir önce klimanın iç üniteden veya dış üniteden gelip gelmediğini kontrol etmeniz gerekmektedir. Su dışarıdan gelirse büyük sorun olmaz. İç ünitedeki nem gider yardımı ile aktarılır. Dış ünitenin montajı düzgün yapılmamış ise su akmasına neden olabilir ve su akışı olabilir ve cihazınıza zarar verebilir. Klimalarınız da arıza yaşanmaması adına cihaz montaj işlemlerinin her zaman kaliteli bir teknik servise yaptırılması gerekmektedir. Klima montajları konusunda firmamız son derece tecrübeli ve işinin ustasıdır.

Barbaros Mahallesi Klima Servisi olarak adres değişikliği yapmak istediğiniz de söküm yapılması gözünüzü korkutmasın firma olarak söküm ve yeniden montaj işlemlerini de çok uygun fiyatlar ile yapmaktayız. Yeni almış olduğunuz cihazın marka ve modeli ne olursa olsun ayrım yapılmadan kurulum işlemlerini düşük meblağlar olarak yapmaktayız. Klimanızın bakım ve gaz dolum işlemlerini de yapmaktayız.

Klima Servisi

Barbaros Klima Servisi Cihaz arızalarınız da yapmış olduğumuz her işlemden sonra 1 yıl garanti ve işçilik hizmetini ücretsiz mutlaka vermekteyiz. Cihazınız da arıza olduğunda ve parça değişimi yapılması gereken durumlarda günlerce parça beklemek ve zor durumda kalmayacaksınız. Orijinal parçalarımız hazırda beklemektedir. Araçlarımız da her zaman beyaz eşyaların tüm parçalarının orijinalleri bulunmaktadır ve garantilidir artık cihaz arızları gözünüzü korkutmayacak gönül rahatlığı Barbaros Mahallesi servisi olarak bizimle iletişime geçerseniz klima çözümlerinizden hızlıca kurtulabilirsiniz. İstanbul’un tüm ilçelerine ve mahallelerine, özellikle de Barbaros mahallesine 7 gün 24 saat hizmet veriyoruz. Büyük hizmet ağımız ile Barbaros Mahallesinin her bölgesine hizmet sağlamaktadır. İstanbul’da faaliyet gösteren firmamız her türlü klima sorununuza çözüm sağlamaktadır. Firmamızdan aldığınız her hizmet garanti altına alınır. Uzman kadromuz ile en kısa sürede sorunlarınıza çözüm üretmekteyiz. Cihazınızdaki arıza gibi tüm işlemleri Üsküdar ilçesinde gerçekleştirmekteyiz.

 

 

Call Now ButtonTıklayın Bizi Arayın