Vestel klima Servisi 1

Vestel Klima Servisi

Vestel Klima Servisi, Vestel teknik beyaz eşya ve Klima bakım servis hizmeti vermekteyiz. Değerli müşterilerinizin sorunlarınız hızlı bir şekilde ortadan kaldırmak için onarma süresini çok kısa bir zaman diliminde hallediyoruz. Vestel Klima Servisi olarak aynı zamanda Vestel marka beyaz eşyalarınızın montajı tamiratını da gerçekleştiriyoruz. Ev ortamında cihazı tamir etmek mümkün olmayan bir arıza varsa, cihazınız atölyemize alınır ve uzman çalışanlarımız tarafından en kısa sürede onarılır ve daha sonra kontrol prosedürleri tamamlanır ve değerli müşterilerimize kısa sürede teslim edilir. Özel teknik hizmetler sunan firmalarda Vestel buzdolabı, klima, kombi kazan, fırın, ve bulaşık makinelerinin kalite, güvenli ve bütçe dostu fiyatlandırmasını sunan birkaç firmadan biriyiz. Değerli müşterilerimiz Vestel Klima teknik servis olarak bizi aradıktan sonra aldığınız teknik hizmetten memnun kalacağınızı ve kapanışta istenen ücretten memnun kalacağınızı garanti ediyoruz.

Vestel Klima Servisi olarak 24 saat açık çağrı merkezi ve hizmet veren teknik servis ekipleri ile İstanbul da hizmetinizdeyiz.

Vestel Klima Bakımı

Teknoloji geliştikçe, tüm elektronik cihazlarda gelişmeye devam ediyor. Bunu paylaşan insanlardan biri klima teknolojisidir. Bu neden den dolayı cihazınızın bakımını yılda 1 kez periyodik olarak yapılması gerekmektedir. Geçmişten günümüze Vestel Klima Servisi olarak her model de servis destek hizmeti vermekteyiz. Mobil uygulamamız ile klimanıza bakım yaptırmak daha kolay ve hızlı. En kısa sürede cihazınızın bakımı yapılarak eskisinden daha güzel çalışarak cihazınızın bakımı bulunduğu adreste yapılıyor olacaktır. 

Vestel Klima Montajı

Vestel Klima montajında cihazınızın montajı ekiplerimiz tarafından yapılırken cihaz hakkında bilinmesi gereken her şeyi ekip arkadaşlarımız montaj sırasında tarafınıza iletiliyor olacaktır. Klimanızın Performansınızı arttırmak için montaj yapıldıktan 1 sene sonra periyodik olarak bakımını yapılması gerekmektedir. Bakımın düzenli olarak yapılması cihaz kullanımında tasarruf sağlar ve daha çok verimlilik elde etmenizi sağlar. İhtiyacınız olan tüm temiz havayı yaşam alanınızda tutun ve ısıtma ve soğutma için gerekli olan her şeyi sağlamaya devam edin.

Cihazınızdan verim alabilmeniz için bilmeniz gereken her  şeyi montaj sırasında ekiplerimiz ayrıntılı olarak anlatacaktır.

Vestel Klima Arıza

Servis, klima alanında gerekli tüm ekipmanlarla donatılmıştır. Bu ekipmanı hem insan kaynakları hem de teknoloji olarak tanımlamak mümkündür Profesyonellik kaynağı servisimiz bir yandan da eğitimlidir.  Vestel Klima Servisi çalışanları gelişimine önem vermektedir. Öğrenilen tüm bilgiler ekibimizce klima operasyonlarında mümkün olduğunca fazla alanda gösterilir. Cihazınıza arıza oluştuğunda her prosedür müşteri cihazının bulunduğu yerde uzmanca yapılır. Bu nedenle cihazınızda arıza olmaması adına koruyucu bakım yapılır klimanızın performansını arttırmak için gerekli olan her şey yapılır.

Klimaların son gelişmeleri göz önüne alındığında, invertörler teknolojisi ve güçlü kompresörler enerji verimliliğine olumlu katkıda bulunmuştur. Buna ek olarak, enerji kontrol özellikleri artık birçok klima sisteminde mevcuttur. Temiz hava durumunda, teknolojik filtreler eski filtrelerden daha temiz bir hava serbest bırakır. Bir yandan, kirli hava sirkülasyonunu dışarı atarak üretken bir hava akışı sağlanır ve öte yandan temiz hava alır. Böylece, bakım kapsamında, yaşam alanlarındaki klimaların daha iyi soğutulması veya ısıtılması için gerekli tüm bakım ve temizlik sağlanır. Klima bakım optimum yüksek enerji verimliliği, sessiz çalışma, temiz hava, hava akış kontrolü yapılır.

Siz değerli müşterilerimizin bu vb hizmetleri güvenilir şekilde almak arızalarınız gidermek istediğinizde bizimle iletişime geçebilirsiniz.